K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Anna-Maj de Jong
    • Zoe Ronner
    • Sygrid van der Meer
    • Rianne Kraaij
    • Senna Blom

    Technische staf: Iris Nijmeijer
    Technische staf: Nynke Riemersma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden E2000000000
    2DOW E1000000000
    3DTS (S) E1000000000
    4Flamingo's E1000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2000000000
    6NQL E1000000000
    7WIK '34 E1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:00DTS (S) E1NQL E1SURHUISTERVEENSurventohal
      10:30De Wâlden E2DOW E1OENTSJERKDe Hege Walden
      12:00Flamingo's E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2BUITENPOSTDe Houtmoune
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2DTS (S) E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:30DOW E1WIK '34 E1EASTERMARGymlokaal Eastermar
      15:45NQL E1Flamingo's E1FERWERTDe Heechfinne
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00DTS (S) E1Flamingo's E1SURHUISTERVEENSurventohal
      11:00DOW E1NQL E1EASTERMARGymlokaal Eastermar
      14:30WIK '34 E1De Wâlden E2DOKKUMDe Doelstien
    4. zaterdag 14 december 2019
      09:30De Wâlden E2DTS (S) E1OENTSJERKDe Hege Walden
      10:00Flamingo's E1WIK '34 E1BUITENPOSTDe Houtmoune
      17:05NQL E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2FERWERTDe Heechfinne
    5. zaterdag 11 januari 2020
      09:00WIK '34 E1NQL E1DOKKUMDe Doelstien
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2De Wâlden E2AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00DOW E1Flamingo's E1EASTERMARGymlokaal Eastermar
    6. zaterdag 18 januari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2DOW E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00DTS (S) E1WIK '34 E1SURHUISTERVEENSurventohal
      12:00Flamingo's E1De Wâlden E2BUITENPOSTDe Houtmoune
    7. zaterdag 25 januari 2020
      09:00WIK '34 E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2DOKKUMDe Doelstien
      09:00DOW E1DTS (S) E1EASTERMARGymlokaal Eastermar
    8. zaterdag 01 februari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2Flamingo's E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:30DOW E1De Wâlden E2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      15:45NQL E1DTS (S) E1FERWERTDe Heechfinne
    9. zaterdag 08 februari 2020
      09:00WIK '34 E1DOW E1DOKKUMDe Doelstien
      09:00DTS (S) E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2SURHUISTERVEENSurventohal
      12:00Flamingo's E1NQL E1BUITENPOSTDe Houtmoune
    10. zaterdag 15 februari 2020
      11:00De Wâlden E2NQL E1OENTSJERKDe Hege Walden
    11. zaterdag 29 februari 2020
      10:30De Wâlden E2WIK '34 E1OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00Flamingo's E1DTS (S) E1BUITENPOSTDe Houtmoune
      15:45NQL E1DOW E1FERWERTDe Heechfinne
    12. zaterdag 07 maart 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2NQL E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00DTS (S) E1De Wâlden E2SURHUISTERVEENSurventohal
      10:00WIK '34 E1Flamingo's E1DOKKUMDe Doelstien
    13. zaterdag 14 maart 2020
      09:30De Wâlden E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00Flamingo's E1DOW E1BUITENPOSTDe Houtmoune
      16:30NQL E1WIK '34 E1FERWERTDe Heechfinne
    14. zaterdag 21 maart 2020
      09:00WIK '34 E1DTS (S) E1DOKKUMDe Doelstien
      10:00DOW E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      10:30De Wâlden E2Flamingo's E1OENTSJERKDe Hege Walden
    15. zaterdag 28 maart 2020
      09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2WIK '34 E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00DTS (S) E1DOW E1SURHUISTERVEENSurventohal
      17:00NQL E1De Wâlden E2FERWERTDe Heechfinne
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.