K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Programma

  1. donderdag 01 oktober 2020
    17:00CSL D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
  2. zaterdag 03 oktober 2020
    09:00WIK '34 E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3DAMWOUDESportcomplex Damwoude
    09:00WWC F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1MANTGUMMantgum
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Spannum F1REDUZUMReduzum
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1Harich D1REDUZUMReduzum
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3Wêz Handich/DOW D3GROUMeinga (Grou)
    10:00WWC E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5MANTGUMMantgum
    10:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden C2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2GOUTUMSportcomplex Goutum
    10:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2GOUTUMSportcomplex Goutum
    10:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Emmeloord B1GROUMeinga (Grou)
    11:00Flamingo's E3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4BUITENPOSTSportpark De Swadde
    11:00Westergo E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1BOLSWARDSportcomplex Bolsward
    11:00De Waterpoort D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4SNEEKSportpark Schuttersveld
    11:00Harich C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4HARICHHARICH
    11:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Rood-Wit C1GROUMeinga (Grou)
    11:30Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A3GOUTUMSportcomplex Goutum
    11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1ASVD B1GROUMeinga (Grou)
    12:00Lemmer C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3LEMMERSportpark Lemstervaart
    13:00Lemmer B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3LEMMERSportpark Lemstervaart
    13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1LDODK/Rinsma Modeplein A2REDUZUMReduzum
    14:00SDO (W) 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5WESTERHAAR-VRIEZENV WIJKVeld SDO(w)
    14:30AVO 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ASSENSportcomplex Marsdijk
    15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2LDODK/Rinsma Modeplein 3REDUZUMReduzum
    15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4DTS (S) 2GROUMeinga (Grou)
    16:30Kinea/Udiros A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A4DE KNIPESportcomplex De Knipe
  3. zondag 04 oktober 2020
    14:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Wageningen 1REDUZUMReduzum
  4. woensdag 07 oktober 2020
    20:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW1Deinum MW1GROUMeinga (Grou)
  5. zaterdag 10 oktober 2020
    09:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4MN en W E1AKKRUMAkkrum
    09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4Spannum D1AKKRUMAkkrum
    09:30Westergo C2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3BOLSWARDSportcomplex Bolsward
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Drachten/Van der Wiel C1GROUMeinga (Grou)
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Frigro F1REDUZUMReduzum
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1DTL F1WARTENSportcomplex Wartena
    10:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3De Wâlden E4AKKRUMAkkrum
    10:15Emmeloord C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4EMMELOORDSportcomplex De Boskamp
    10:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2MN en W D1AKKRUMAkkrum
    10:30Westergo C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2BOLSWARDSportcomplex Bolsward
    10:45Deinum E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1DEINUMSportcomplex Deinum
    11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5Leeuwarden E1REDUZUMReduzum
    11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1SCO/Motip Dupli D2REDUZUMReduzum
    11:00CSL D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
    11:00Lintjo E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2OLDEBERKOOPSportpark Lunia
    11:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1De Wâlden B1GROUMeinga (Grou)
    11:30Westergo B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3BOLSWARDSportcomplex Bolsward
    12:00Kinea B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2DE KNIPESportcomplex De Knipe
    12:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A3CSL A2REDUZUMReduzum
    12:30Emmeloord A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A4EMMELOORDSportcomplex De Boskamp
    12:30SIOS/Jumbo Wolvega A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1WOLVEGASportpark Molenwiek
    14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Spannum A1REDUZUMReduzum
    14:00Blauw Zwart 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5WIERDENSportpark 't Lageveld
    14:00Heerenveen 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3HEERENVEENHeerenveen
    14:00It Fean/Boelenslaan 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4SURHUISTERVEENSportpark De Ketting
    14:00De Meeuwen 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2PUTTENSportpark Putter Eng
    17:15DSC 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1EINDHOVENSportcomplex Eindhoven-Noord
  6. woensdag 14 oktober 2020
    20:00Harich MW1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW1HARICHHARICH
  7. zaterdag 17 oktober 2020
    10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2Noveas E1REDUZUMReduzum
    13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Heerenveen A1REDUZUMReduzum
    15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Drachten/Van der Wiel 2REDUZUMReduzum
    15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3AW/DTV 3GROUMeinga (Grou)
    15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4Vlug en Vaardig (G)/Quick '21 3GROUMeinga (Grou)
    16:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Heerenveen 1REDUZUMReduzum
    17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Westergo 2GROUMeinga (Grou)
  8. woensdag 21 oktober 2020
    20:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW1MN en W MW1GROUMeinga (Grou)
  9. zaterdag 24 oktober 2020
    13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1CSL A1REDUZUMReduzum
    15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2DOS '46 3REDUZUMReduzum
    15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3KZ/Thermo4U 3GROUMeinga (Grou)
    15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4De Wâlden 5GROUMeinga (Grou)
    17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Juventa 3GROUMeinga (Grou)