K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Nynke Groenendijk
    • Femke Sjoerdsma
    • Laura Wesseling
    • Norah Schippers
    • Renske Hallema
    • Laura Jonker
    • Mannen
    • Sander Kleinhuis
    • Jisse van der Kooij
    • Pieter Bergsma
    • Jelle Hogenhout

    Technische staf: Jetske de Blauw
    Technische staf: Sjoukje Hogenhout

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D11122011001415982
    2Heerenveen D2121808221227448
    3Drachten/Van der Wiel D11111051592875
    4DTS (S) D111110515998316
    5Pallas '08 D111904167196-25
    6DTL D1116022790120-30
    7Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D11110011053149-96
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      11:00DTL D1Pallas '08 D1HOLWERDDe Ynset
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1AKKRUMUtingeradeelhal
      12:10Drachten/Van der Wiel D1DTS (S) D1DRACHTENSNIJ Noord Hal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D16 - 16Drachten/Van der Wiel D1
      Pallas '08 D12 - 14Heerenveen D2
      DTS (S) D17 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Drachten/Van der Wiel D14 - 6Pallas '08 D1
      DTL D17 - 8DTS (S) D1
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Heerenveen D26 - 11Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
      Pallas '08 D17 - 7DTS (S) D1
      DTL D114 - 9Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      DTS (S) D14 - 8Heerenveen D2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D117 - 4Pallas '08 D1
      Drachten/Van der Wiel D17 - 4DTL D1
    5. zaterdag 09 februari 2019
      DTL D17 - 10Heerenveen D2
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D12 - 11DTS (S) D1
      Drachten/Van der Wiel D19 - 11Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
    6. zaterdag 02 februari 2019
      Pallas '08 D115 - 5Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1
      Heerenveen D211 - 7Drachten/Van der Wiel D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D121 - 6DTL D1
    7. zaterdag 26 januari 2019
      DTS (S) D18 - 9Drachten/Van der Wiel D1
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D15 - 18Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
      Pallas '08 D110 - 7DTL D1
    8. zaterdag 19 januari 2019
      Drachten/Van der Wiel D111 - 3Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D17 - 5DTS (S) D1
      Heerenveen D210 - 5Pallas '08 D1
    9. zaterdag 12 januari 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D12 - 12Heerenveen D2
      DTS (S) D114 - 9DTL D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D114 - 7Drachten/Van der Wiel D1
    10. zaterdag 22 december 2018
      Pallas '08 D14 - 7Drachten/Van der Wiel D1
      Heerenveen D214 - 4Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1
    11. zaterdag 15 december 2018
      DTS (S) D114 - 5Pallas '08 D1
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D110 - 10DTL D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D19 - 5Heerenveen D2
    12. zaterdag 08 december 2018
      Pallas '08 D12 - 8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
      DTL D112 - 7Drachten/Van der Wiel D1
      Heerenveen D213 - 4DTS (S) D1
    13. zaterdag 01 december 2018
      Heerenveen D211 - 11DTL D1
      DTS (S) D117 - 4Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1
    14. zaterdag 24 november 2018
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D13 - 11Pallas '08 D1
      Drachten/Van der Wiel D18 - 8Heerenveen D2
      DTL D13 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1