K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard D1 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard D1 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Fenna Schouwstra
    • Anna Heegstra
    • Thirza Elzinga
    • Silke Botter
    • Fardau Terra
    • Mannen
    • Thomas Houtsma
    • Hedzer Castelein
    • Thomas Buijs
    • Herman de Jong

    Technische staf: Wimke van der Veen
    Technische staf: Ylse Steerenberg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL D2000000000
    2It Fean/Boelenslaan D2000000000
    3Harich D2000000000
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1000000000
    5MN en W D1000000000
    6Westergo D1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      10:00It Fean/Boelenslaan D2Westergo D1SURHUISTERVEENSurventohal
      10:40MN en W D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1STIENSIt Gryn
    2. zaterdag 30 november 2019
      10:00Harich D2Westergo D1BALKDe Trime
      10:45CSL D2MN en W D1STIENSIt Gryn
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1It Fean/Boelenslaan D2GROUDe Twine
    3. zaterdag 07 december 2019
      10:00Harich D2CSL D2BALKDe Trime
      10:00It Fean/Boelenslaan D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1SURHUISTERVEENSurventohal
    4. zaterdag 14 december 2019
      10:20MN en W D1Westergo D1STIENSIt Gryn
    5. zaterdag 11 januari 2020
      10:00It Fean/Boelenslaan D2MN en W D1SURHUISTERVEENSurventohal
      11:00Harich D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1BALKDe Trime
      11:30Westergo D1CSL D2BOLSWARDDe Middelzee
    6. zaterdag 18 januari 2020
      11:30Westergo D1It Fean/Boelenslaan D2BOLSWARDDe Middelzee
      14:15Harich D2MN en W D1BALKDe Trime
    7. zaterdag 25 januari 2020
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1Westergo D1GROUDe Twine
      13:00MN en W D1CSL D2STIENSIt Gryn
    8. zaterdag 01 februari 2020
      11:30CSL D2It Fean/Boelenslaan D2STIENSIt Gryn
      12:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1Harich D2GROUDe Twine
    9. zaterdag 08 februari 2020
      10:00It Fean/Boelenslaan D2Harich D2SURHUISTERVEENSurventohal
      10:30CSL D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1STIENSIt Gryn
    10. zaterdag 15 februari 2020
      11:30Westergo D1Harich D2BOLSWARDDe Middelzee
    11. zaterdag 29 februari 2020
      10:30CSL D2Harich D2STIENSIt Gryn
      13:40MN en W D1It Fean/Boelenslaan D2STIENSIt Gryn
    12. zaterdag 07 maart 2020
      10:30Westergo D1MN en W D1BOLSWARDDe Middelzee
      12:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1CSL D2GROUDe Twine
    13. zaterdag 14 maart 2020
      10:35CSL D2Westergo D1STIENSIt Gryn
      14:55MN en W D1Harich D2STIENSIt Gryn
    14. zaterdag 21 maart 2020
      11:00It Fean/Boelenslaan D2CSL D2SURHUISTERVEENSurventohal
      13:50Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1MN en W D1GROUDe Twine
    15. zaterdag 28 maart 2020
      10:00Harich D2It Fean/Boelenslaan D2BALKDe Trime
      10:30Westergo D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1BOLSWARDDe Middelzee
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.