K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C2 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C2 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2
Klasse
C-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Femke Sjoerdsma
    • Laura Wesseling
    • Laura Jonker
    • Isa van der Ploeg
    • Mare de Jong
    • Janneke Hallema
    • Mannen
    • Sander Kleinhuis
    • Jisse van der Kooij
    • Jelle Hogenhout
    • Perrin Bottema
    • Bauke Hallema

    Technische staf: Alex Kleinhuis
    Technische staf: Marco van der Kooij

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Invicta/Frigro C1000000000
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2000000000
    3OKO/BIES C1000000000
    4Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1000000000
    5Vlug & Vaardig (G) C1000000000
    6Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1000000000
    7Wordt Kwiek C1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      11:30Wordt Kwiek C1Vlug & Vaardig (G) C1JUBBEGAMFC De Kompenije
      13:00Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2LEEUWARDENCamminghahal
      15:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1OKO/BIES C1LEEKRodenburghal
    2. zaterdag 30 november 2019
      11:00Wordt Kwiek C1Invicta/Frigro C1JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1GROUDe Twine
      13:00OKO/BIES C1Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1OPENDEDe Veste
    3. zaterdag 07 december 2019
      11:15Wordt Kwiek C1OKO/BIES C1JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:00Invicta/Frigro C1Vlug & Vaardig (G) C1KOLLUMVan der Bijhal
      15:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1LEEKRodenburghal
    4. zaterdag 14 december 2019
      11:00Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1Invicta/Frigro C1LEEUWARDENCamminghahal
      11:45Vlug & Vaardig (G) C1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1BURGUMWetterstins
      13:00OKO/BIES C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2OPENDEDe Veste
    5. zaterdag 21 december 2019
      12:30Vlug & Vaardig (G) C1Wordt Kwiek C1BURGUMWetterstins
    6. zaterdag 04 januari 2020
      12:15Wordt Kwiek C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2JUBBEGAMFC De Kompenije
    7. zaterdag 11 januari 2020
      12:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Vlug & Vaardig (G) C1GROUDe Twine
      15:30Invicta/Frigro C1Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1KOLLUMVan der Bijhal
    8. zaterdag 18 januari 2020
      15:30Invicta/Frigro C1OKO/BIES C1KOLLUMVan der Bijhal
      15:30Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1Wordt Kwiek C1LEEKRodenburghal
      17:30Vlug & Vaardig (G) C1Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1BURGUMWetterstins
    9. zaterdag 25 januari 2020
      14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1GROUDe Twine
      14:40Invicta/Frigro C1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1KOLLUMVan der Bijhal
      14:50OKO/BIES C1Vlug & Vaardig (G) C1OPENDEDe Veste
    10. zaterdag 01 februari 2020
      13:00OKO/BIES C1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1OPENDEDe Veste
      14:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Invicta/Frigro C1GROUDe Twine
    11. zaterdag 08 februari 2020
      12:30Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2LEEKRodenburghal
      13:00Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1Vlug & Vaardig (G) C1LEEUWARDENCamminghahal
      16:20Invicta/Frigro C1Wordt Kwiek C1KOLLUMVan der Bijhal
    12. zaterdag 22 februari 2020
      12:00Wordt Kwiek C1Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1JUBBEGAMFC De Kompenije
    13. zaterdag 29 februari 2020
      10:35Vlug & Vaardig (G) C1Invicta/Frigro C1BURGUMWetterstins
      11:00Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1LEEUWARDENCamminghahal
      13:00OKO/BIES C1Wordt Kwiek C1OPENDEDe Veste
    14. zaterdag 07 maart 2020
      13:50Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2OKO/BIES C1GROUDe Twine
      13:50Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1Vlug & Vaardig (G) C1LEEKRodenburghal
    15. zaterdag 14 maart 2020
      11:15Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1Wordt Kwiek C1LEEUWARDENCamminghahal
      12:30Vlug & Vaardig (G) C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2BURGUMWetterstins
      14:00OKO/BIES C1Invicta/Frigro C1OPENDEDe Veste
    16. zaterdag 21 maart 2020
      13:30Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1OKO/BIES C1LEEUWARDENCamminghahal
      14:55Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Wordt Kwiek C1GROUDe Twine
      16:15Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1Invicta/Frigro C1LEEKRodenburghal
    17. zaterdag 28 maart 2020
      09:30Vlug & Vaardig (G) C1OKO/BIES C1BURGUMWetterstins
      12:00Wordt Kwiek C1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1JUBBEGAMFC De Kompenije
      14:50Invicta/Frigro C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2KOLLUMVan der Bijhal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.