K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C1 Seizoen 2018/2019K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C1 Seizoen 2018/2019
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
Klasse
C-jeugd 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Jeltje Heegstra
    • Silka Schippers
    • Femke Wijnstra
    • Merte Spoelstra
    • Emmy Rypma
    • Mannen
    • Daan Harkema
    • Brent de Haan
    • Friso van der Kooij
    • Sido Harkema
    • Daniel van Vilsteren

    Technische staf: Duko Harkema
    Technische staf: Martijn de Bruin

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden C111220110018165116
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1111809021278740
    3Nic./Hoogkerk C11114070414010931
    4Rigtersbleek/Cottus C1119041680108-28
    5Rood-Wit C1128040895128-33
    6Invicta/Frigro C1114020980141-61
    7Amicitia C2113011962127-65
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      10:45Amicitia C2Nic./Hoogkerk C1VRIEZENVEENDe Stamper
      12:00De Wâlden C1Invicta/Frigro C1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Rigtersbleek/Cottus C1GROUDe Twine
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Rigtersbleek/Cottus C111 - 3Rood-Wit C1
      Invicta/Frigro C111 - 7Amicitia C2
      Nic./Hoogkerk C112 - 18De Wâlden C1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C110 - 9Nic./Hoogkerk C1
      Rood-Wit C116 - 11Invicta/Frigro C1
      Amicitia C26 - 6Rigtersbleek/Cottus C1
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Nic./Hoogkerk C112 - 6Rood-Wit C1
      Amicitia C29 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
      De Wâlden C121 - 5Rigtersbleek/Cottus C1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Rigtersbleek/Cottus C19 - 16Nic./Hoogkerk C1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C117 - 8Invicta/Frigro C1
    5. zaterdag 16 februari 2019
      Rood-Wit C19 - 14De Wâlden C1
    6. zaterdag 09 februari 2019
      Rood-Wit C15 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
      De Wâlden C125 - 3Amicitia C2
      Nic./Hoogkerk C122 - 9Invicta/Frigro C1
    7. zaterdag 02 februari 2019
      Invicta/Frigro C17 - 6Rigtersbleek/Cottus C1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C16 - 10De Wâlden C1
      Amicitia C24 - 8Rood-Wit C1
    8. zaterdag 26 januari 2019
      Invicta/Frigro C14 - 16De Wâlden C1
      Rigtersbleek/Cottus C12 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
      Nic./Hoogkerk C17 - 4Amicitia C2
    9. zaterdag 19 januari 2019
      Rood-Wit C14 - 11Rigtersbleek/Cottus C1
      De Wâlden C114 - 7Nic./Hoogkerk C1
      Amicitia C214 - 1Invicta/Frigro C1
    10. zaterdag 12 januari 2019
      Invicta/Frigro C14 - 11Rood-Wit C1
      Rigtersbleek/Cottus C112 - 4Amicitia C2
      Nic./Hoogkerk C19 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
    11. zaterdag 15 december 2018
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C111 - 3Amicitia C2
      Rood-Wit C111 - 16Nic./Hoogkerk C1
      Rigtersbleek/Cottus C17 - 15De Wâlden C1
    12. donderdag 13 december 2018
      De Wâlden C112 - 7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
    13. zaterdag 08 december 2018
      Nic./Hoogkerk C116 - 6Rigtersbleek/Cottus C1
      De Wâlden C112 - 4Rood-Wit C1
      Invicta/Frigro C112 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
    14. zaterdag 01 december 2018
      Invicta/Frigro C19 - 14Nic./Hoogkerk C1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C113 - 8Rood-Wit C1
      Amicitia C21 - 24De Wâlden C1
    15. zaterdag 24 november 2018
      Rood-Wit C110 - 7Amicitia C2
      Rigtersbleek/Cottus C15 - 4Invicta/Frigro C1
      De Wâlden C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1