K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C1 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C1 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1
Klasse
C-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Norah Schippers
    • Lieke Buijs
    • Goaitske Bouma
    • Marije Minnesma
    • Jeltje Heegstra
    • Mannen
    • Monse Hansma
    • Ilya Buter
    • Daan Harkema
    • Brent de Haan
    • Friso van der Kooij

    Technische staf: Duko Harkema
    Technische staf: Martijn de Bruin

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AVO C1000000000
    2De Wâlden C1000000000
    3DOS '46 C1000000000
    4DOS Kampen/Veltman C1000000000
    5Drachten/Van der Wiel C1000000000
    6Heerenveen C2000000000
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      11:00AVO C1DOS '46 C1ASSENKloosterveste
      14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Drachten/Van der Wiel C1GROUDe Twine
      14:30Heerenveen C2DOS Kampen/Veltman C1HEERENVEENHoekstra hal
    2. zaterdag 30 november 2019
      11:05Drachten/Van der Wiel C1De Wâlden C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:00DOS Kampen/Veltman C1AVO C1KAMPENCellesbroek
      14:20DOS '46 C1Heerenveen C2NIJEVEENDe Eendracht
    3. zaterdag 07 december 2019
      11:00Heerenveen C2AVO C1HEERENVEENHoekstra hal
      11:55DOS '46 C1Drachten/Van der Wiel C1NIJEVEENDe Eendracht
      16:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1De Wâlden C1GROUDe Twine
    4. zaterdag 14 december 2019
      12:00DOS Kampen/Veltman C1DOS '46 C1KAMPENCellesbroek
      12:00AVO C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1ASSENKloosterveste
      14:30De Wâlden C1Heerenveen C2OENTSJERKDe Hege Walden
    5. zaterdag 11 januari 2020
      11:05Heerenveen C2Drachten/Van der Wiel C1HEERENVEENHoekstra hal
      13:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1DOS Kampen/Veltman C1GROUDe Twine
      15:00DOS '46 C1De Wâlden C1NIJEVEENDe Eendracht
    6. zaterdag 18 januari 2020
      11:05Drachten/Van der Wiel C1DOS Kampen/Veltman C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:15De Wâlden C1AVO C1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Heerenveen C2GROUDe Twine
    7. zaterdag 25 januari 2020
      12:00DOS Kampen/Veltman C1De Wâlden C1KAMPENDe Reeve
      12:00DOS '46 C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1NIJEVEENDe Eendracht
      17:00AVO C1Drachten/Van der Wiel C1ASSENKloosterveste
    8. zaterdag 01 februari 2020
      12:00DOS Kampen/Veltman C1Heerenveen C2KAMPENCellesbroek
      12:00DOS '46 C1AVO C1NIJEVEENDe Eendracht
      14:05Drachten/Van der Wiel C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    9. zaterdag 08 februari 2020
      11:30De Wâlden C1Drachten/Van der Wiel C1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:00AVO C1DOS Kampen/Veltman C1ASSENKloosterveste
      14:00Heerenveen C2DOS '46 C1HEERENVEENHoekstra hal
    10. zaterdag 29 februari 2020
      11:05Drachten/Van der Wiel C1DOS '46 C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:30De Wâlden C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:00AVO C1Heerenveen C2ASSENKloosterveste
    11. zaterdag 07 maart 2020
      09:35Heerenveen C2De Wâlden C1HEERENVEENHoekstra hal
      12:15DOS '46 C1DOS Kampen/Veltman C1NIJEVEENDe Eendracht
      14:55Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1AVO C1GROUDe Twine
    12. zaterdag 14 maart 2020
      10:55Drachten/Van der Wiel C1Heerenveen C2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:30De Wâlden C1DOS '46 C1OENTSJERKDe Hege Walden
      14:20DOS Kampen/Veltman C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1KAMPENDe Reeve
    13. zaterdag 21 maart 2020
      12:00DOS Kampen/Veltman C1Drachten/Van der Wiel C1KAMPENDe Reeve
      14:00AVO C1De Wâlden C1ASSENKloosterveste
      14:30Heerenveen C2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1HEERENVEENHoekstra hal
    14. zaterdag 28 maart 2020
      11:10Drachten/Van der Wiel C1AVO C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1DOS '46 C1GROUDe Twine
      12:50De Wâlden C1DOS Kampen/Veltman C1OENTSJERKDe Hege Walden
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.