K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
Klasse
Reserve overgangsklasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers

    Er zijn (nog) geen spelers opgegeven voor dit team.

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Wageningen 211220110022114675
    2Tempo 21116080318715235
    3De Meervogels 21116080318113744
    4Oost-Arnhem 21114070417316112
    5Rohda 211100506143159-16
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 21160308167174-7
    7SCO/Motip Dupli 21140209138205-67
    8Nic. 311000011133209-76
  • Programma
    1. zaterdag 28 mei 2022
      14:00Oost-Arnhem 2Tempo 2ARNHEMOost-Arnhem Arena
      15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Rohda 2REDUZUMReduzum
      15:30Wageningen 2De Meervogels 2WAGENINGENBinnenveld
      17:00Nic. 3SCO/Motip Dupli 2GRONINGENSportpark De Wijert
    2. zaterdag 11 juni 2022
      13:00Wageningen 2Nic. 3WAGENINGENBinnenveld
      14:30De Meervogels 2Tempo 2ZOETERMEERVernedesportpark
      14:30Rohda 2SCO/Motip Dupli 2AMSTERDAMSportcomplex Ookmeer
      15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Oost-Arnhem 2REDUZUMReduzum
    3. zaterdag 18 juni 2022
      13:00Nic. 3De Meervogels 2GRONINGENSportpark De Wijert
      14:00Oost-Arnhem 2Rohda 2ARNHEMOost-Arnhem Arena
      14:00Tempo 2Wageningen 2ALPHEN AAN DEN RIJNSportcomplex Zegersloot
      17:30SCO/Motip Dupli 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
  • Uitslagen
    1. zaterdag 14 mei 2022
      De Meervogels 214 - 9Oost-Arnhem 2
      Tempo 217 - 14Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
      Wageningen 227 - 12SCO/Motip Dupli 2
      Nic. 311 - 13Rohda 2
    2. zondag 08 mei 2022
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 214 - 16Wageningen 2
    3. zaterdag 23 april 2022
      SCO/Motip Dupli 29 - 21Tempo 2
      Oost-Arnhem 210 - 9Nic. 3
      Rohda 26 - 15De Meervogels 2
    4. zaterdag 30 oktober 2021
      Nic. 316 - 25Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
      De Meervogels 217 - 6SCO/Motip Dupli 2
      Tempo 215 - 17Rohda 2
    5. zaterdag 23 oktober 2021
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 214 - 17SCO/Motip Dupli 2
      Rohda 217 - 19Oost-Arnhem 2
      De Meervogels 224 - 11Nic. 3
      Wageningen 219 - 16Tempo 2
    6. zaterdag 16 oktober 2021
      SCO/Motip Dupli 212 - 15Rohda 2
      Nic. 312 - 28Wageningen 2
      Oost-Arnhem 218 - 17Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
      Tempo 215 - 12De Meervogels 2
    7. zaterdag 09 oktober 2021
      SCO/Motip Dupli 220 - 18Nic. 3
      Rohda 211 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
      De Meervogels 212 - 17Wageningen 2
      Tempo 214 - 18Oost-Arnhem 2
    8. zaterdag 02 oktober 2021
      Nic. 310 - 25Tempo 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 218 - 20De Meervogels 2
      Wageningen 219 - 14Rohda 2
      Oost-Arnhem 219 - 12SCO/Motip Dupli 2
    9. zaterdag 25 september 2021
      SCO/Motip Dupli 214 - 22Wageningen 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 213 - 15Tempo 2
      Oost-Arnhem 213 - 18De Meervogels 2
      Rohda 212 - 11Nic. 3
    10. woensdag 22 september 2021
      Wageningen 219 - 15Oost-Arnhem 2
    11. zondag 19 september 2021
      Wageningen 217 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
    12. zaterdag 18 september 2021
      Nic. 313 - 18Oost-Arnhem 2
      De Meervogels 216 - 13Rohda 2
      Tempo 217 - 16SCO/Motip Dupli 2