K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2
Klasse
Reserve overgangsklasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers

    Er zijn (nog) geen spelers opgegeven voor dit team.

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Blauw-Wit (A) 4000000000
    2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3000000000
    3DOS '46 3000000000
    4Drachten/Van der Wiel 2000000000
    5GG/IJskoud de Beste 3000000000
    6Heerenveen 2000000000
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2000000000
    8Nic. 2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      17:20Heerenveen 2Blauw-Wit (A) 4HEERENVEENHoekstra hal
      17:40Drachten/Van der Wiel 2DOS '46 3DRACHTENSNIJ Noord Hal
      18:30Nic. 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3GRONINGENAlfa College
    2. zondag 24 november 2019
      14:30GG/IJskoud de Beste 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2WORMERGroen-Geelhal
    3. zaterdag 30 november 2019
      15:20Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Heerenveen 2DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      18:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Drachten/Van der Wiel 2GROUDe Twine
      19:15DOS '46 3GG/IJskoud de Beste 3NIJEVEENDe Eendracht
    4. zondag 01 december 2019
      13:00Blauw-Wit (A) 4Nic. 2AMSTERDAMBlauw-Withal
    5. zaterdag 07 december 2019
      16:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3DOS '46 3DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      17:50Heerenveen 2Nic. 2HEERENVEENHoekstra hal
      18:10Drachten/Van der Wiel 2GG/IJskoud de Beste 3DRACHTENSNIJ Noord Hal
    6. zondag 08 december 2019
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Blauw-Wit (A) 4GROUDe Twine
    7. zaterdag 14 december 2019
      11:45Blauw-Wit (A) 4Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3AMSTERDAMBlauw-Withal
      17:00DOS '46 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2NIJEVEENDe Eendracht
      18:30Nic. 2Drachten/Van der Wiel 2GRONINGENAlfa College
      20:15GG/IJskoud de Beste 3Heerenveen 2WORMERGroen-Geelhal
    8. zaterdag 11 januari 2020
      16:40Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3GG/IJskoud de Beste 3DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      17:50Heerenveen 2DOS '46 3HEERENVEENHoekstra hal
      18:00Drachten/Van der Wiel 2Blauw-Wit (A) 4DRACHTENSNIJ Noord Hal
    9. zondag 12 januari 2020
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Nic. 2GROUDe Twine
    10. zaterdag 18 januari 2020
      13:30Blauw-Wit (A) 4DOS '46 3AMSTERDAMBlauw-Withal
      15:00Heerenveen 2Drachten/Van der Wiel 2HEERENVEENHoekstra hal
      17:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
    11. zondag 19 januari 2020
      13:15Nic. 2GG/IJskoud de Beste 3GRONINGENAlfa College
    12. zaterdag 25 januari 2020
      16:35DOS '46 3Nic. 2NIJEVEENDe Eendracht
      18:00Drachten/Van der Wiel 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3DRACHTENSNIJ Noord Hal
      18:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Heerenveen 2GROUDe Twine
    13. zondag 26 januari 2020
      14:30GG/IJskoud de Beste 3Blauw-Wit (A) 4WORMERGroen-Geelhal
    14. zaterdag 01 februari 2020
      13:10Blauw-Wit (A) 4Heerenveen 2AMSTERDAMBlauw-Withal
      16:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Nic. 2DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      17:05DOS '46 3Drachten/Van der Wiel 2NIJEVEENDe Eendracht
    15. zondag 02 februari 2020
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2GG/IJskoud de Beste 3GROUDe Twine
    16. zaterdag 08 februari 2020
      15:30GG/IJskoud de Beste 3DOS '46 3WORMERGroen-Geelhal
      17:00Heerenveen 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3HEERENVEENHoekstra hal
      18:00Drachten/Van der Wiel 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    17. zondag 09 februari 2020
      14:30Nic. 2Blauw-Wit (A) 4GRONINGENAlfa College
    18. zaterdag 29 februari 2020
      18:30GG/IJskoud de Beste 3Drachten/Van der Wiel 2WORMERGroen-Geelhal
      18:30Nic. 2Heerenveen 2GRONINGENAlfa College
      20:15DOS '46 3Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3NIJEVEENDe Eendracht
    19. zondag 01 maart 2020
      13:00Blauw-Wit (A) 4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2AMSTERDAMBlauw-Withal
    20. zaterdag 07 maart 2020
      14:10Heerenveen 2GG/IJskoud de Beste 3HEERENVEENHoekstra hal
      16:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Blauw-Wit (A) 4DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      18:10Drachten/Van der Wiel 2Nic. 2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      18:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2DOS '46 3GROUDe Twine
    21. zaterdag 14 maart 2020
      12:10Blauw-Wit (A) 4Drachten/Van der Wiel 2AMSTERDAMBlauw-Withal
      16:00GG/IJskoud de Beste 3Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3WORMERGroen-Geelhal
      16:35DOS '46 3Heerenveen 2NIJEVEENDe Eendracht
    22. zondag 15 maart 2020
      14:30Nic. 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2GRONINGENAlfa College
    23. zaterdag 21 maart 2020
      17:30DOS '46 3Blauw-Wit (A) 4NIJEVEENDe Eendracht
      17:55Drachten/Van der Wiel 2Heerenveen 2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      18:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3GROUDe Twine
    24. zondag 22 maart 2020
      14:30GG/IJskoud de Beste 3Nic. 2WORMERGroen-Geelhal
    25. zaterdag 28 maart 2020
      15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3Drachten/Van der Wiel 2DRIEBERGEN-RIJSENBURGHoenderdaal
      16:50Heerenveen 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2HEERENVEENHoekstra hal
      18:30Nic. 2DOS '46 3GRONINGENAlfa College
    26. zondag 29 maart 2020
      14:30Blauw-Wit (A) 4GG/IJskoud de Beste 3AMSTERDAMBlauw-Withal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.