K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk E1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk E1
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Jetske de Jong
    • Gerbrich van Dijk
    • Fenna Elzinga
    • Mannen
    • Tom Dijkstra
    • Ids Wieling
    • Jelmer Roorda
    • Jort Bergsma

    Technische staf: Leon Sjoerdsma
    Technische staf: Femke Postma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1SCO/European Aerosols E312010016412
    2SIOS/Jumbo Wolvega E3120100624
    3WWC E1120100642
    4Joure E1000000000
    5Mid-Fryslân/ReduRisk E110000146-2
    6Udiros E110000126-4
    7Kinea E2100001416-12
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      09:15Udiros E1Joure E1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      09:15WWC E1Kinea E2EASTEREINDe Greidhoeke
      11:00SCO/European Aerosols E3Mid-Fryslân/ReduRisk E1WOLVEGADe Steense
    2. zaterdag 10 december 2022
      09:30SIOS/Jumbo Wolvega E3Joure E1WOLVEGADe Steense
      09:30SCO/European Aerosols E3Udiros E1WOLVEGADe Steense
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk E1Kinea E2GROUDe Twine
    3. zaterdag 17 december 2022
      09:00Joure E1Mid-Fryslân/ReduRisk E1JOURESportfun
      09:15WWC E1SCO/European Aerosols E3EASTEREINDe Greidhoeke
      10:30Kinea E2SIOS/Jumbo Wolvega E3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    4. zaterdag 14 januari 2023
      09:00SCO/European Aerosols E3Joure E1WOLVEGADe Steense
      10:00SIOS/Jumbo Wolvega E3WWC E1WOLVEGADe Steense
    5. zaterdag 21 januari 2023
      09:00Joure E1Kinea E2JOURESportfun
      09:30Udiros E1WWC E1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      10:20SIOS/Jumbo Wolvega E3Mid-Fryslân/ReduRisk E1WOLVEGADe Steense
    6. zaterdag 28 januari 2023
      09:00SCO/European Aerosols E3SIOS/Jumbo Wolvega E3WOLVEGADe Steense
      09:15WWC E1Joure E1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00Kinea E2Udiros E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
    7. zaterdag 04 februari 2023
      09:15Udiros E1SIOS/Jumbo Wolvega E3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      09:15WWC E1Mid-Fryslân/ReduRisk E1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00SCO/European Aerosols E3Kinea E2WOLVEGADe Steense
    8. zaterdag 11 februari 2023
      09:00Joure E1Udiros E1JOURESportfun
      09:00Kinea E2WWC E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
    9. zaterdag 18 februari 2023
      09:00Joure E1SIOS/Jumbo Wolvega E3JOURESportfun
      09:00Kinea E2Mid-Fryslân/ReduRisk E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
    10. zaterdag 25 februari 2023
      09:30Udiros E1SCO/European Aerosols E3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      10:10Mid-Fryslân/ReduRisk E1Joure E1GROUDe Twine
    11. zaterdag 04 maart 2023
      09:10Mid-Fryslân/ReduRisk E1SCO/European Aerosols E3GROUDe Twine
    12. zaterdag 11 maart 2023
      10:40SCO/European Aerosols E3WWC E1WOLVEGADe Steense
      10:40SIOS/Jumbo Wolvega E3Kinea E2WOLVEGADe Steense
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk E1Udiros E1GROUDe Twine
    13. zaterdag 18 maart 2023
      09:00Joure E1SCO/European Aerosols E3JOURESportfun
      09:15WWC E1SIOS/Jumbo Wolvega E3EASTEREINDe Greidhoeke
      09:15Udiros E1Mid-Fryslân/ReduRisk E1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    14. zaterdag 25 maart 2023
      10:00Kinea E2Joure E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk E1SIOS/Jumbo Wolvega E3GROUDe Twine
      13:00WWC E1Udiros E1EASTEREINDe Greidhoeke
    15. zaterdag 01 april 2023
      09:00Joure E1WWC E1JOURESportfun
      09:15Udiros E1Kinea E2NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      10:15SIOS/Jumbo Wolvega E3SCO/European Aerosols E3WOLVEGADe Steense
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      SIOS/Jumbo Wolvega E36 - 2 (0 - 2)Udiros E1
      Mid-Fryslân/ReduRisk E14 - 6 (3 - 1)WWC E1
      Kinea E24 - 16 (4 - 5)SCO/European Aerosols E3