K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D3
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Lara Visser
    • Thyrza Grit
    • Irma Smorenburg
    • Else van der Bosch
    • Beau de Haan
    • Dette Terra
    • Mannen
    • Ties van der Weg
    • Morris Heidema
    • Jasper Schouwstra

    Technische staf: Marjan Smorenburg
    Technische staf: Marvin Smorenburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Harich D21201001248
    2Leonidas D11201001037
    3Westergo D1120100624
    4Mid-Fryslân/ReduRisk D3000000000
    5SIOS/Jumbo Wolvega D210000126-4
    6Lemmer D1100001310-7
    7SCO/European Aerosols D2100001412-8
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      10:00SIOS/Jumbo Wolvega D2SCO/European Aerosols D2WOLVEGADe Steense
      10:15Leonidas D1Mid-Fryslân/ReduRisk D3NOORDWOLDE FRDe Duker
      11:55Harich D2Westergo D1BALKDe Trime
    2. zaterdag 10 december 2022
      11:25Leonidas D1Harich D2NOORDWOLDE FRDe Duker
      11:35SCO/European Aerosols D2Westergo D1WOLVEGADe Steense
      13:10Mid-Fryslân/ReduRisk D3Lemmer D1GROUDe Twine
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:10Harich D2SIOS/Jumbo Wolvega D2BALKDe Trime
      13:30Westergo D1Mid-Fryslân/ReduRisk D3BOLSWARDDe Middelzee
      13:45Lemmer D1SCO/European Aerosols D2LEMMERDe Hege Fonnen
    4. zaterdag 07 januari 2023
      12:00Westergo D1Harich D2BOLSWARDDe Middelzee
    5. zaterdag 14 januari 2023
      11:00SIOS/Jumbo Wolvega D2Lemmer D1WOLVEGADe Steense
      15:00Leonidas D1Westergo D1NOORDWOLDE FRDe Duker
    6. zaterdag 21 januari 2023
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D3SCO/European Aerosols D2AKKRUMUtingeradeelhal
      11:45Leonidas D1SIOS/Jumbo Wolvega D2NOORDWOLDE FRDe Duker
      13:45Lemmer D1Westergo D1LEMMERDe Hege Fonnen
    7. zaterdag 28 januari 2023
      10:30Harich D2Lemmer D1BALKDe Trime
      11:10SCO/European Aerosols D2Leonidas D1WOLVEGADe Steense
      13:10SIOS/Jumbo Wolvega D2Mid-Fryslân/ReduRisk D3WOLVEGADe Steense
    8. zaterdag 04 februari 2023
      10:10Harich D2Mid-Fryslân/ReduRisk D3BALKDe Trime
      11:00Leonidas D1Lemmer D1NOORDWOLDE FRDe Duker
      12:10SIOS/Jumbo Wolvega D2Westergo D1WOLVEGADe Steense
    9. zaterdag 11 februari 2023
      13:35SCO/European Aerosols D2SIOS/Jumbo Wolvega D2WOLVEGADe Steense
    10. zaterdag 18 februari 2023
      10:15Harich D2Leonidas D1BALKDe Trime
      13:30Westergo D1SCO/European Aerosols D2BOLSWARDDe Middelzee
      13:45Lemmer D1Mid-Fryslân/ReduRisk D3LEMMERDe Hege Fonnen
    11. zaterdag 25 februari 2023
      10:05Westergo D1Lemmer D1BOLSWARDDe Middelzee
      12:00Harich D2SCO/European Aerosols D2BALKDe Trime
      12:20Mid-Fryslân/ReduRisk D3Leonidas D1GROUDe Twine
    12. zaterdag 04 maart 2023
      10:15Mid-Fryslân/ReduRisk D3Harich D2GROUDe Twine
    13. zaterdag 11 maart 2023
      10:00SCO/European Aerosols D2Lemmer D1WOLVEGADe Steense
      11:10SIOS/Jumbo Wolvega D2Harich D2WOLVEGADe Steense
      13:05Mid-Fryslân/ReduRisk D3Westergo D1GROUDe Twine
    14. zaterdag 18 maart 2023
      14:00Westergo D1Leonidas D1BOLSWARDDe Middelzee
      14:45Lemmer D1SIOS/Jumbo Wolvega D2LEMMERDe Hege Fonnen
    15. zaterdag 25 maart 2023
      10:00SCO/European Aerosols D2Mid-Fryslân/ReduRisk D3WOLVEGADe Steense
      13:10SIOS/Jumbo Wolvega D2Leonidas D1WOLVEGADe Steense
    16. zaterdag 01 april 2023
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D3SIOS/Jumbo Wolvega D2AKKRUMUtingeradeelhal
      10:15Leonidas D1SCO/European Aerosols D2NOORDWOLDE FRDe Duker
      13:45Lemmer D1Harich D2LEMMERDe Hege Fonnen
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      SCO/European Aerosols D24 - 12Harich D2
      Lemmer D13 - 10Leonidas D1
      Westergo D16 - 2SIOS/Jumbo Wolvega D2