K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D2

K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk D2 Seizoen 2023/2024K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk D2 Seizoen 2023/2024
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D2
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Cato Postma
    • Saar Korf
    • Fayen Schreiber
    • Ymkje Stapensea
    • Femke Vriesema
    • Suze Hijlkema
    • Margriet de Boer
    • Femke de Vries
    • Mannen
    • Fimme van Dijk
    • Harjan Moltmaker
    • Maarten Kuijper
    • Kije van Dijk

    Technische staf: Corrie Betten
    Technische staf: Ype Dijkstra

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Harkema D110190910852857
    2Mid-Fryslân/ReduRisk D21018090113027103
    3Vlug & Vaardig (G) D1111206054360-17
    4Wêz Warber en Fluch D110904156671-5
    5MN en W D210703161970-51
    6DOW/Wêz Handich D111703174356-13
    7Frigro D1100000101892-74
  • Programma
    1. zaterdag 09 maart 2024
      10:00Frigro D1Vlug & Vaardig (G) D1BUITENPOSTDe Houtmoune
      11:55Wêz Warber en Fluch D1MN en W D2LEEUWARDENCamminghahal
      12:00Mid-Fryslân/ReduRisk D2Harkema D1GROUDe Twine
    2. zaterdag 16 maart 2024
      11:00Wêz Warber en Fluch D1Harkema D1LEEUWARDENCamminghahal
      11:40DOW/Wêz Handich D1Frigro D1HOUTIGEHAGEDûnoard
      14:55MN en W D2Mid-Fryslân/ReduRisk D2STIENSIt Gryn
  • Uitslagen
    1. zaterdag 17 februari 2024
      Frigro D11 - 18Mid-Fryslân/ReduRisk D2
    2. zaterdag 10 februari 2024
      Vlug & Vaardig (G) D10 - 6Harkema D1
      DOW/Wêz Handich D17 - 3Wêz Warber en Fluch D1
    3. zaterdag 03 februari 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk D212 - 1Vlug & Vaardig (G) D1
      Harkema D18 - 1Frigro D1
      MN en W D23 - 3DOW/Wêz Handich D1
    4. zaterdag 27 januari 2024
      Wêz Warber en Fluch D13 - 19Mid-Fryslân/ReduRisk D2
      DOW/Wêz Handich D13 - 4Vlug & Vaardig (G) D1
      MN en W D20 - 4Harkema D1
    5. zaterdag 20 januari 2024
      Vlug & Vaardig (G) D15 - 3MN en W D2
      Harkema D18 - 6DOW/Wêz Handich D1
      Frigro D11 - 14Wêz Warber en Fluch D1
    6. zaterdag 13 januari 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk D221 - 0MN en W D2
      Frigro D10 - 8DOW/Wêz Handich D1
      Harkema D18 - 8Wêz Warber en Fluch D1
    7. zaterdag 06 januari 2024
      DOW/Wêz Handich D15 - 10Mid-Fryslân/ReduRisk D2
    8. zaterdag 23 december 2023
      Mid-Fryslân/ReduRisk D27 - 6Frigro D1
      DOW/Wêz Handich D10 - 2MN en W D2
    9. zaterdag 16 december 2023
      MN en W D23 - 10Wêz Warber en Fluch D1
      Vlug & Vaardig (G) D18 - 0Frigro D1
      Harkema D18 - 6Mid-Fryslân/ReduRisk D2
    10. zaterdag 09 december 2023
      Vlug & Vaardig (G) D111 - 6Wêz Warber en Fluch D1
      Frigro D13 - 4MN en W D2
    11. zaterdag 02 december 2023
      Harkema D112 - 2Vlug & Vaardig (G) D1
      Wêz Warber en Fluch D15 - 3DOW/Wêz Handich D1
    12. zaterdag 25 november 2023
      Vlug & Vaardig (G) D10 - 11Mid-Fryslân/ReduRisk D2
      Frigro D12 - 9Harkema D1
    13. zaterdag 18 november 2023
      Vlug & Vaardig (G) D11 - 4DOW/Wêz Handich D1
      Harkema D115 - 0MN en W D2
      Mid-Fryslân/ReduRisk D213 - 2Wêz Warber en Fluch D1
    14. zaterdag 11 november 2023
      Wêz Warber en Fluch D113 - 2Frigro D1
      MN en W D21 - 7Vlug & Vaardig (G) D1
      DOW/Wêz Handich D13 - 7Harkema D1