K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D2
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Marij Jonker
    • Femke Vriesema
    • Suze Hijlkema
    • Femke de Vries
    • Njisk de Schiffart
    • Trynke de Boer
    • Mannen
    • Douwe Elzinga
    • Pier Zijlstra
    • Daam Noordenbos

    Technische staf: Anne Baukje Bloem
    Technische staf: Jorn Smit

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Mid-Fryslân/ReduRisk D2120100954
    2Invicta D2120100844
    3WIK '34 D2120100431
    4DTS (S) D1000000000
    5Vlug & Vaardig (G) D110000134-1
    6De Wâlden D310000159-4
    7Deinum D110000148-4
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      11:00DTS (S) D1Deinum D1HARKEMADe Fugelkamp
      11:00De Wâlden D3WIK '34 D2OENTSJERKDe Hege Walden
      13:30Vlug & Vaardig (G) D1Mid-Fryslân/ReduRisk D2BURGUMDe Nije Westermar
    2. zaterdag 10 december 2022
      11:00DTS (S) D1Vlug & Vaardig (G) D1HARKEMADe Fugelkamp
      11:55WIK '34 D2Mid-Fryslân/ReduRisk D2DAMWALDDe Boppeslach
      12:30De Wâlden D3Invicta D2OENTSJERKDe Hege Walden
    3. zaterdag 17 december 2022
      12:15Invicta D2DTS (S) D1KOLLUMVan der Bijhal
      12:25Vlug & Vaardig (G) D1De Wâlden D3BURGUMDe Nije Westermar
    4. zaterdag 14 januari 2023
      09:30Deinum D1Vlug & Vaardig (G) D1MENAAMRoelengahal
      10:50WIK '34 D2Invicta D2DAMWALDDe Boppeslach
      11:00DTS (S) D1Mid-Fryslân/ReduRisk D2HARKEMADe Fugelkamp
    5. zaterdag 21 januari 2023
      10:00Deinum D1WIK '34 D2MENAAMRoelengahal
      11:00DTS (S) D1De Wâlden D3HARKEMADe Fugelkamp
      12:15Invicta D2Vlug & Vaardig (G) D1KOLLUMVan der Bijhal
    6. zaterdag 28 januari 2023
      10:50WIK '34 D2DTS (S) D1DAMWALDDe Boppeslach
      12:10Mid-Fryslân/ReduRisk D2Invicta D2GROUDe Twine
      12:45De Wâlden D3Deinum D1OENTSJERKDe Hege Walden
    7. zaterdag 04 februari 2023
      11:00De Wâlden D3Mid-Fryslân/ReduRisk D2OENTSJERKDe Hege Walden
      12:20Vlug & Vaardig (G) D1WIK '34 D2BURGUMDe Nije Westermar
    8. zaterdag 11 februari 2023
      09:30Deinum D1DTS (S) D1MENAAMRoelengahal
      10:00WIK '34 D2De Wâlden D3DAMWALDDe Boppeslach
      13:00Mid-Fryslân/ReduRisk D2Vlug & Vaardig (G) D1GROUDe Twine
    9. zaterdag 18 februari 2023
      12:15Invicta D2De Wâlden D3KOLLUMVan der Bijhal
      13:10Mid-Fryslân/ReduRisk D2WIK '34 D2GROUDe Twine
      13:50Vlug & Vaardig (G) D1DTS (S) D1BURGUMDe Nije Westermar
    10. zaterdag 25 februari 2023
      13:25Mid-Fryslân/ReduRisk D2Deinum D1GROUDe Twine
    11. zaterdag 11 maart 2023
      10:00Deinum D1Mid-Fryslân/ReduRisk D2MENAAMRoelengahal
      11:00DTS (S) D1Invicta D2HARKEMADe Fugelkamp
      12:30De Wâlden D3Vlug & Vaardig (G) D1OENTSJERKDe Hege Walden
    12. zaterdag 18 maart 2023
      11:15Mid-Fryslân/ReduRisk D2DTS (S) D1GROUDe Twine
      13:15Invicta D2WIK '34 D2KOLLUMVan der Bijhal
      13:20Vlug & Vaardig (G) D1Deinum D1BURGUMDe Nije Westermar
    13. zaterdag 25 maart 2023
      10:50WIK '34 D2Deinum D1DAMWALDDe Boppeslach
      12:20Vlug & Vaardig (G) D1Invicta D2BURGUMDe Nije Westermar
      13:45De Wâlden D3DTS (S) D1OENTSJERKDe Hege Walden
    14. zaterdag 01 april 2023
      10:00Deinum D1De Wâlden D3MENAAMRoelengahal
      11:00DTS (S) D1WIK '34 D2HARKEMADe Fugelkamp
      12:15Invicta D2Mid-Fryslân/ReduRisk D2KOLLUMVan der Bijhal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      WIK '34 D24 - 3Vlug & Vaardig (G) D1
      Mid-Fryslân/ReduRisk D29 - 5De Wâlden D3
      Deinum D14 - 8Invicta D2