K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D1

K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk D1 Seizoen 2023/2024K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk D1 Seizoen 2023/2024
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D1
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Elin Zeilstra
    • Thyrza Grit
    • Irma Smorenburg
    • Lynn Bouknegt
    • Jitte Jolieke Sixma
    • Silke Mulder
    • Mannen
    • Tymen Peenstra
    • Ritske Tulner
    • Ties van der Weg
    • Wisse Hoekstra
    • Hidde Gehner

    Technische staf: Marjan Smorenburg
    Technische staf: Jorrit van Gorkum

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden D110200100019739158
    2Flamingo's D111150713958312
    3DTL D1911051391856
    4CSL D1101004248391-8
    5De Waterpoort D1108040688808
    6Mid-Fryslân/ReduRisk D110603076592-27
    7Hoogkerk/Nic. D11000001035184-149
  • Programma
    1. zaterdag 09 maart 2024
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1CSL D1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Hoogkerk/Nic. D1De Wâlden D1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
      14:30De Waterpoort D1DTL D1SNEEKSchuttersveld
    2. zaterdag 16 maart 2024
      10:00DTL D1Flamingo's D1HOLWERDDe Ynset
      10:00De Wâlden D1Mid-Fryslân/ReduRisk D1OENTSJERKDe Hege Walden
      11:05CSL D1Hoogkerk/Nic. D1STIENSIt Gryn
    3. zaterdag 23 maart 2024
      11:00DTL D1De Waterpoort D1HOLWERDDe Ynset
  • Uitslagen
    1. zaterdag 17 februari 2024
      Flamingo's D15 - 17De Wâlden D1
      Mid-Fryslân/ReduRisk D17 - 13DTL D1
    2. zaterdag 10 februari 2024
      De Wâlden D117 - 5De Waterpoort D1
      Hoogkerk/Nic. D14 - 19DTL D1
      Mid-Fryslân/ReduRisk D15 - 6Flamingo's D1
    3. zaterdag 03 februari 2024
      De Waterpoort D119 - 4Hoogkerk/Nic. D1
      Flamingo's D19 - 9CSL D1
      DTL D18 - 6Mid-Fryslân/ReduRisk D1
    4. zaterdag 27 januari 2024
      De Waterpoort D17 - 12Flamingo's D1
      De Wâlden D121 - 4CSL D1
      Hoogkerk/Nic. D13 - 15Mid-Fryslân/ReduRisk D1
    5. zaterdag 20 januari 2024
      Flamingo's D114 - 1Hoogkerk/Nic. D1
      Mid-Fryslân/ReduRisk D19 - 7De Waterpoort D1
      CSL D18 - 5DTL D1
    6. zaterdag 13 januari 2024
      Flamingo's D14 - 7DTL D1
      Hoogkerk/Nic. D14 - 13CSL D1
      Mid-Fryslân/ReduRisk D11 - 14De Wâlden D1
    7. zaterdag 23 december 2023
      CSL D17 - 8Flamingo's D1
    8. zaterdag 16 december 2023
      De Wâlden D133 - 4Hoogkerk/Nic. D1
      CSL D114 - 4Mid-Fryslân/ReduRisk D1
    9. zaterdag 09 december 2023
      CSL D14 - 8De Waterpoort D1
      De Wâlden D119 - 3Flamingo's D1
    10. zaterdag 02 december 2023
      De Waterpoort D13 - 11De Wâlden D1
      Flamingo's D111 - 1Mid-Fryslân/ReduRisk D1
      DTL D125 - 2Hoogkerk/Nic. D1
    11. zaterdag 25 november 2023
      De Wâlden D125 - 2DTL D1
      Hoogkerk/Nic. D13 - 18De Waterpoort D1
    12. zaterdag 18 november 2023
      Flamingo's D18 - 5De Waterpoort D1
      CSL D18 - 19De Wâlden D1
    13. zaterdag 11 november 2023
      De Waterpoort D111 - 4Mid-Fryslân/ReduRisk D1
      Hoogkerk/Nic. D15 - 15Flamingo's D1
      DTL D18 - 8CSL D1