K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D1
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Tess Weiland
    • Lynn Bouknegt
    • Jitte Jolieke Sixma
    • Silke Mulder
    • Bente Riemersma
    • Maud Boonstra
    • Mannen
    • Wisse Hoekstra
    • Dennis Groen
    • Arijan de Jong
    • Djurre de Jong
    • Rutmer Abma
    • Daan van der Mark

    Technische staf: Anke van der Kooij
    Technische staf: Marije Minnesma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1SIOS/Jumbo Wolvega D1120100725
    2Harich D1110010550
    3LDODK/Rinsma Modeplein D3110010550
    4Heerenveen D2000000000
    5Kinea D1000000000
    6WWMD D1000000000
    7Mid-Fryslân/ReduRisk D110000127-5
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      10:00WWMD D1LDODK/Rinsma Modeplein D3JUBBEGAMFC De Kompenije
      10:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1Kinea D1AKKRUMUtingeradeelhal
      12:55Harich D1Heerenveen D2BALKDe Trime
    2. zaterdag 10 december 2022
      10:00Heerenveen D2LDODK/Rinsma Modeplein D3HEERENVEENHoekstra hal
      13:15Kinea D1SIOS/Jumbo Wolvega D1HEERENVEENHoekstra hal
    3. donderdag 15 december 2022
      16:45Heerenveen D2WWMD D1HEERENVEENHoekstra hal
    4. zaterdag 17 december 2022
      09:00WWMD D1Harich D1JUBBEGAMFC De Kompenije
      10:00SIOS/Jumbo Wolvega D1Heerenveen D2WOLVEGADe Steense
    5. zaterdag 07 januari 2023
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein D3Kinea D1GORREDIJKKortezwaag
    6. zaterdag 14 januari 2023
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1LDODK/Rinsma Modeplein D3AKKRUMUtingeradeelhal
      10:55Harich D1SIOS/Jumbo Wolvega D1BALKDe Trime
      13:30Kinea D1WWMD D1HEERENVEENHoekstra hal
    7. zaterdag 21 januari 2023
      10:00Heerenveen D2Kinea D1HEERENVEENHoekstra hal
      10:40Harich D1Mid-Fryslân/ReduRisk D1BALKDe Trime
      14:30LDODK/Rinsma Modeplein D3SIOS/Jumbo Wolvega D1GORREDIJKKortezwaag
    8. zaterdag 28 januari 2023
      10:00Kinea D1Harich D1HEERENVEENHoekstra hal
      10:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1Heerenveen D2AKKRUMUtingeradeelhal
      12:10SIOS/Jumbo Wolvega D1WWMD D1WOLVEGADe Steense
    9. zaterdag 04 februari 2023
      09:00Mid-Fryslân/ReduRisk D1SIOS/Jumbo Wolvega D1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00WWMD D1Heerenveen D2JUBBEGAMFC De Kompenije
      11:10Harich D1LDODK/Rinsma Modeplein D3BALKDe Trime
    10. zaterdag 11 februari 2023
      10:00Heerenveen D2Harich D1HEERENVEENHoekstra hal
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein D3WWMD D1GORREDIJKKortezwaag
      12:10Kinea D1Mid-Fryslân/ReduRisk D1HEERENVEENHoekstra hal
    11. zaterdag 18 februari 2023
      09:00WWMD D1Mid-Fryslân/ReduRisk D1JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:40LDODK/Rinsma Modeplein D3Heerenveen D2GORREDIJKKortezwaag
      12:50SIOS/Jumbo Wolvega D1Kinea D1WOLVEGADe Steense
    12. zaterdag 25 februari 2023
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1WWMD D1AKKRUMUtingeradeelhal
    13. zaterdag 11 maart 2023
      11:05Heerenveen D2SIOS/Jumbo Wolvega D1HEERENVEENHoekstra hal
      12:30Harich D1WWMD D1BALKDe Trime
      15:35Kinea D1LDODK/Rinsma Modeplein D3HEERENVEENHoekstra hal
    14. zaterdag 18 maart 2023
      09:00WWMD D1Kinea D1JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein D3Mid-Fryslân/ReduRisk D1GORREDIJKKortezwaag
      12:05SIOS/Jumbo Wolvega D1Harich D1WOLVEGADe Steense
    15. zaterdag 25 maart 2023
      09:30Mid-Fryslân/ReduRisk D1Harich D1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00Kinea D1Heerenveen D2HEERENVEENHoekstra hal
      12:10SIOS/Jumbo Wolvega D1LDODK/Rinsma Modeplein D3WOLVEGADe Steense
    16. zaterdag 01 april 2023
      09:00WWMD D1SIOS/Jumbo Wolvega D1JUBBEGAMFC De Kompenije
      10:00Heerenveen D2Mid-Fryslân/ReduRisk D1HEERENVEENHoekstra hal
      11:00Harich D1Kinea D1BALKDe Trime
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      SIOS/Jumbo Wolvega D17 - 2Mid-Fryslân/ReduRisk D1
      LDODK/Rinsma Modeplein D35 - 5Harich D1