K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk C3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk C3
Klasse
C-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Esmee Groen
    • Sinne Feenstra
    • Marte Groothedde
    • Amerins Hoekstra
    • Anna-Maj de Jong
    • Zoë Ronner
    • Rianne Kraaij
    • Mariska Visser
    • Mannen
    • Steven Houtsma
    • Silas Bottema

    Technische staf: Amarins Tuinier
    Technische staf: Marije Bodde

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Westergo C1120100844
    2De Waterpoort C1120100743
    3WWC C1120100431
    4Mid-Fryslân/ReduRisk C3000000000
    5Pallas '08 C210000134-1
    6Spannum C110000147-3
    7Wêz Warber en Fluch C210000148-4
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      10:25WWC C1Spannum C1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:00Wêz Warber en Fluch C2Mid-Fryslân/ReduRisk C3LEEUWARDENCamminghahal
      15:45De Waterpoort C1Pallas '08 C2SNEEKSchuttersveld
    2. zaterdag 10 december 2022
      10:55Wêz Warber en Fluch C2De Waterpoort C1LEEUWARDENCamminghahal
      11:10Spannum C1Pallas '08 C2EASTEREINDe Greidhoeke
      12:10WWC C1Mid-Fryslân/ReduRisk C3EASTEREINDe Greidhoeke
    3. zaterdag 17 december 2022
      13:00Pallas '08 C2Mid-Fryslân/ReduRisk C3LEEUWARDENCamminghahal
      14:30Westergo C1Spannum C1BOLSWARDDe Middelzee
      15:45De Waterpoort C1WWC C1SNEEKSchuttersveld
    4. zaterdag 14 januari 2023
      10:15Spannum C1Mid-Fryslân/ReduRisk C3EASTEREINDe Greidhoeke
      12:00Wêz Warber en Fluch C2Pallas '08 C2LEEUWARDENCamminghahal
      12:15WWC C1De Waterpoort C1EASTEREINDe Greidhoeke
    5. zaterdag 21 januari 2023
      13:00Pallas '08 C2Westergo C1LEEUWARDENCamminghahal
      13:15De Waterpoort C1Wêz Warber en Fluch C2SNEEKSchuttersveld
    6. zaterdag 28 januari 2023
      11:00Wêz Warber en Fluch C2WWC C1LEEUWARDENCamminghahal
      13:10Mid-Fryslân/ReduRisk C3Spannum C1GROUDe Twine
      16:00Westergo C1Pallas '08 C2BOLSWARDDe Middelzee
    7. zaterdag 04 februari 2023
      10:15WWC C1Pallas '08 C2EASTEREINDe Greidhoeke
      12:00Wêz Warber en Fluch C2Westergo C1LEEUWARDENCamminghahal
      15:45De Waterpoort C1Spannum C1SNEEKSchuttersveld
    8. zaterdag 11 februari 2023
      10:15Spannum C1WWC C1EASTEREINDe Greidhoeke
      13:00Pallas '08 C2De Waterpoort C1LEEUWARDENCamminghahal
      14:05Mid-Fryslân/ReduRisk C3Wêz Warber en Fluch C2GROUDe Twine
    9. zaterdag 18 februari 2023
      13:00Pallas '08 C2Spannum C1LEEUWARDENCamminghahal
      14:30Westergo C1Mid-Fryslân/ReduRisk C3BOLSWARDDe Middelzee
    10. zaterdag 25 februari 2023
      11:05Westergo C1De Waterpoort C1BOLSWARDDe Middelzee
      14:30Mid-Fryslân/ReduRisk C3WWC C1GROUDe Twine
    11. zaterdag 04 maart 2023
      11:20Mid-Fryslân/ReduRisk C3Westergo C1GROUDe Twine
    12. zaterdag 11 maart 2023
      10:15Spannum C1Westergo C1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:15WWC C1Wêz Warber en Fluch C2EASTEREINDe Greidhoeke
      14:05Mid-Fryslân/ReduRisk C3Pallas '08 C2GROUDe Twine
    13. zaterdag 18 maart 2023
      14:00Pallas '08 C2Wêz Warber en Fluch C2LEEUWARDENCamminghahal
      15:00Westergo C1WWC C1BOLSWARDDe Middelzee
      15:45De Waterpoort C1Mid-Fryslân/ReduRisk C3SNEEKSchuttersveld
    14. zaterdag 25 maart 2023
      12:00Wêz Warber en Fluch C2Spannum C1LEEUWARDENCamminghahal
      12:15Mid-Fryslân/ReduRisk C3De Waterpoort C1GROUDe Twine
      14:00WWC C1Westergo C1EASTEREINDe Greidhoeke
    15. zaterdag 01 april 2023
      10:35Spannum C1Wêz Warber en Fluch C2EASTEREINDe Greidhoeke
      15:45De Waterpoort C1Westergo C1SNEEKSchuttersveld
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Pallas '08 C23 - 4WWC C1
      Westergo C18 - 4Wêz Warber en Fluch C2
      Spannum C14 - 7De Waterpoort C1