K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk C2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk C2
Klasse
C-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Alissa Soepboer
    • Fenna Schouwstra
    • Doutsen Postma
    • Sandra Janssen
    • Lotte Wesseling
    • Brecht Boonstra
    • Mannen
    • Roan Pater
    • Ids Zijlstra
    • Hedzer Castelein

    Technische staf: Duko Harkema
    Technische staf: Sido Harkema

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Lintjo C11201001459
    2SIOS/Jumbo Wolvega C1120100981
    3Mid-Fryslân/ReduRisk C2120100431
    4SCO/European Aerosols C2000000000
    5Kinea C110000189-1
    6Oerterp C110000134-1
    7Harich C1100001514-9
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      11:00Oerterp C1Lintjo C1URETERPDe Wier
      11:00SCO/European Aerosols C2Kinea C1WOLVEGADe Steense
      13:55Harich C1Mid-Fryslân/ReduRisk C2BALKDe Trime
    2. zaterdag 10 december 2022
      10:30Mid-Fryslân/ReduRisk C2Lintjo C1AKKRUMAkkrum
      10:55Harich C1SIOS/Jumbo Wolvega C1BALKDe Trime
      14:05SCO/European Aerosols C2Oerterp C1WOLVEGADe Steense
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:00Oerterp C1Harich C1URETERPDe Wier
      12:00Lintjo C1Mid-Fryslân/ReduRisk C2OLDEBERKOOPMFA MeJander
      14:40SIOS/Jumbo Wolvega C1SCO/European Aerosols C2WOLVEGADe Steense
    4. zaterdag 14 januari 2023
      12:00Mid-Fryslân/ReduRisk C2SIOS/Jumbo Wolvega C1AKKRUMAkkrum
      14:35Kinea C1Oerterp C1HEERENVEENHoekstra hal
      16:00SCO/European Aerosols C2Lintjo C1WOLVEGADe Steense
    5. zaterdag 21 januari 2023
      13:25Kinea C1Mid-Fryslân/ReduRisk C2HEERENVEENHoekstra hal
      13:45SCO/European Aerosols C2Harich C1WOLVEGADe Steense
      15:00SIOS/Jumbo Wolvega C1Oerterp C1WOLVEGADe Steense
    6. zaterdag 28 januari 2023
      12:00Lintjo C1SIOS/Jumbo Wolvega C1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      12:30Harich C1Kinea C1BALKDe Trime
      14:10Mid-Fryslân/ReduRisk C2SCO/European Aerosols C2GROUDe Twine
    7. zaterdag 04 februari 2023
      11:00Oerterp C1Mid-Fryslân/ReduRisk C2URETERPDe Wier
      12:00SIOS/Jumbo Wolvega C1Kinea C1WOLVEGADe Steense
      12:10Harich C1Lintjo C1BALKDe Trime
    8. zaterdag 11 februari 2023
      12:00Lintjo C1Oerterp C1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      14:20Kinea C1SCO/European Aerosols C2HEERENVEENHoekstra hal
      15:10Mid-Fryslân/ReduRisk C2Harich C1GROUDe Twine
    9. zaterdag 18 februari 2023
      11:00Oerterp C1SCO/European Aerosols C2URETERPDe Wier
      13:00Lintjo C1Kinea C1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      14:00SIOS/Jumbo Wolvega C1Harich C1WOLVEGADe Steense
    10. zaterdag 11 maart 2023
      13:30Harich C1Oerterp C1BALKDe Trime
      13:40SCO/European Aerosols C2SIOS/Jumbo Wolvega C1WOLVEGADe Steense
      17:45Kinea C1Lintjo C1HEERENVEENHoekstra hal
    11. zaterdag 18 maart 2023
      11:00Oerterp C1Kinea C1URETERPDe Wier
      12:00Lintjo C1SCO/European Aerosols C2OLDEBERKOOPMFA MeJander
      13:15SIOS/Jumbo Wolvega C1Mid-Fryslân/ReduRisk C2WOLVEGADe Steense
    12. zaterdag 25 maart 2023
      10:00Oerterp C1SIOS/Jumbo Wolvega C1URETERPDe Wier
      13:20Mid-Fryslân/ReduRisk C2Kinea C1GROUDe Twine
      14:25Harich C1SCO/European Aerosols C2BALKDe Trime
    13. zaterdag 01 april 2023
      11:25SIOS/Jumbo Wolvega C1Lintjo C1WOLVEGADe Steense
      11:25SCO/European Aerosols C2Mid-Fryslân/ReduRisk C2WOLVEGADe Steense
      13:25Kinea C1Harich C1HEERENVEENHoekstra hal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Kinea C18 - 9SIOS/Jumbo Wolvega C1
      Mid-Fryslân/ReduRisk C24 - 3Oerterp C1
      Lintjo C114 - 5Harich C1