K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk B2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk B2
Klasse
B-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Femke Postma
    • Sanne Bouwstra
    • Anneminke Castelein
    • Svenja Moos
    • Silke Botter
    • Anneloes Bijlsma
    • Maeike de Boer
    • Sara Braaksma
    • Anouk van Vilsteren
    • Mannen
    • Thomas Houtsma
    • Herman de Jong
    • Hylke Dooper

    Technische staf: Wietse van Jaarsveld
    Technische staf: Marco van Vilsteren

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL B21201001358
    2Drachten/Van der Wiel B21201001138
    3De Granaet B1110010440
    4Mid-Fryslân/ReduRisk B2110010440
    5Spannum B1000000000
    6Invicta/Frigro B2100001513-8
    7WIK '34 B1100001311-8
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      09:30Invicta/Frigro B2WIK '34 B1KOLLUMVan der Bijhal
      13:10Mid-Fryslân/ReduRisk B2Spannum B1GROUDe Twine
      13:20Drachten/Van der Wiel B2CSL B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    2. zaterdag 10 december 2022
      11:50Invicta/Frigro B2Mid-Fryslân/ReduRisk B2KOLLUMVan der Bijhal
      13:00WIK '34 B1CSL B2DAMWALDDe Boppeslach
      16:40De Granaet B1Spannum B1DOKKUMTolhuispark (zaal)
    3. zaterdag 17 december 2022
      11:15Spannum B1WIK '34 B1EASTEREINDe Greidhoeke
      12:15CSL B2De Granaet B1STIENSIt Gryn
      13:35Drachten/Van der Wiel B2Invicta/Frigro B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    4. zaterdag 14 januari 2023
      11:50Invicta/Frigro B2Spannum B1KOLLUMVan der Bijhal
      13:00WIK '34 B1Mid-Fryslân/ReduRisk B2DAMWALDDe Boppeslach
      15:30De Granaet B1Drachten/Van der Wiel B2DOKKUMTolhuispark (zaal)
    5. zaterdag 21 januari 2023
      10:30Spannum B1CSL B2EASTEREINDe Greidhoeke
      13:00Mid-Fryslân/ReduRisk B2Drachten/Van der Wiel B2GROUDe Twine
      16:30De Granaet B1WIK '34 B1DOKKUMTolhuispark (zaal)
    6. zaterdag 28 januari 2023
      10:15Invicta/Frigro B2De Granaet B1KOLLUMVan der Bijhal
      11:00CSL B2Mid-Fryslân/ReduRisk B2STIENSIt Gryn
      11:15Spannum B1Drachten/Van der Wiel B2EASTEREINDe Greidhoeke
    7. zaterdag 04 februari 2023
      10:15Invicta/Frigro B2CSL B2KOLLUMVan der Bijhal
      13:15Mid-Fryslân/ReduRisk B2De Granaet B1GROUDe Twine
      13:20Drachten/Van der Wiel B2WIK '34 B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    8. zaterdag 11 februari 2023
      10:00CSL B2Drachten/Van der Wiel B2STIENSIt Gryn
      11:15Spannum B1Mid-Fryslân/ReduRisk B2EASTEREINDe Greidhoeke
      17:25WIK '34 B1Invicta/Frigro B2DAMWALDDe Boppeslach
    9. zaterdag 18 februari 2023
      11:15Spannum B1De Granaet B1EASTEREINDe Greidhoeke
      13:00CSL B2WIK '34 B1STIENSIt Gryn
      14:10Mid-Fryslân/ReduRisk B2Invicta/Frigro B2GROUDe Twine
    10. zaterdag 11 maart 2023
      10:50Invicta/Frigro B2Drachten/Van der Wiel B2KOLLUMVan der Bijhal
      16:40De Granaet B1CSL B2DOKKUMTolhuispark (zaal)
      17:30WIK '34 B1Spannum B1DAMWALDDe Boppeslach
    11. zaterdag 18 maart 2023
      11:15Spannum B1Invicta/Frigro B2EASTEREINDe Greidhoeke
      11:20Drachten/Van der Wiel B2De Granaet B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:20Mid-Fryslân/ReduRisk B2WIK '34 B1GROUDe Twine
    12. zaterdag 25 maart 2023
      12:10CSL B2Spannum B1STIENSIt Gryn
      12:30Drachten/Van der Wiel B2Mid-Fryslân/ReduRisk B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      13:00WIK '34 B1De Granaet B1DAMWALDDe Boppeslach
    13. zaterdag 01 april 2023
      12:20Drachten/Van der Wiel B2Spannum B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      13:10Mid-Fryslân/ReduRisk B2CSL B2GROUDe Twine
      16:30De Granaet B1Invicta/Frigro B2DOKKUMTolhuispark (zaal)
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      De Granaet B14 - 4Mid-Fryslân/ReduRisk B2
      WIK '34 B13 - 11Drachten/Van der Wiel B2
      CSL B213 - 5Invicta/Frigro B2