K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk B1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk B1
Klasse
B-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Yoniec Wiersma
    • Marrit Hogenhout
    • Laura Wesseling
    • Norah Schippers
    • Laura Jonker
    • Mannen
    • Steyn Bos
    • Sander Kleinhuis
    • Jisse van der Kooij
    • Jelle Hogenhout
    • Bauke Hallema

    Technische staf: Martijn de Bruin
    Technische staf: Anco van Gorkum

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL B112010016124
    2Exakwa B11201001394
    3Hoogkerk/Nic. B112010016142
    4Mid-Fryslân/ReduRisk B112010011101
    5ASVD B11000011011-1
    6Drachten/Van der Wiel B11000011416-2
    7SIOS/Jumbo Wolvega B11000011216-4
    8De Wâlden B1100001913-4
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      14:00De Wâlden B1ASVD B1OENTSJERKDe Hege Walden
      14:10Mid-Fryslân/ReduRisk B1Exakwa B1GROUDe Twine
      14:30SIOS/Jumbo Wolvega B1Drachten/Van der Wiel B1WOLVEGADe Steense
      15:30Hoogkerk/Nic. B1CSL B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    2. zaterdag 10 december 2022
      13:10SIOS/Jumbo Wolvega B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1WOLVEGADe Steense
      14:25Drachten/Van der Wiel B1CSL B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      14:30De Wâlden B1Hoogkerk/Nic. B1OENTSJERKDe Hege Walden
      15:30ASVD B1Exakwa B1DRONTEN't Dok
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:45Mid-Fryslân/ReduRisk B1De Wâlden B1AKKRUMUtingeradeelhal
      13:15CSL B1ASVD B1STIENSIt Gryn
      15:00Exakwa B1Drachten/Van der Wiel B1LELYSTADSportcentrum De Koploper
      16:00Hoogkerk/Nic. B1SIOS/Jumbo Wolvega B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    4. zaterdag 14 januari 2023
      13:25SIOS/Jumbo Wolvega B1Exakwa B1WOLVEGADe Steense
      14:00ASVD B1Hoogkerk/Nic. B1DRONTEN't Dok
      14:25Drachten/Van der Wiel B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      15:30De Wâlden B1CSL B1OENTSJERKDe Hege Walden
    5. zaterdag 21 januari 2023
      13:15CSL B1Exakwa B1STIENSIt Gryn
      13:25Drachten/Van der Wiel B1ASVD B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:30Hoogkerk/Nic. B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
      17:25SIOS/Jumbo Wolvega B1De Wâlden B1WOLVEGADe Steense
    6. zaterdag 28 januari 2023
      14:00ASVD B1SIOS/Jumbo Wolvega B1DRONTEN't Dok
      15:10Mid-Fryslân/ReduRisk B1CSL B1GROUDe Twine
      16:00Exakwa B1Hoogkerk/Nic. B1LELYSTADSportcentrum De Koploper
      16:50De Wâlden B1Drachten/Van der Wiel B1OENTSJERKDe Hege Walden
    7. zaterdag 04 februari 2023
      14:00De Wâlden B1Exakwa B1OENTSJERKDe Hege Walden
      14:20Mid-Fryslân/ReduRisk B1ASVD B1GROUDe Twine
      14:30SIOS/Jumbo Wolvega B1CSL B1WOLVEGADe Steense
      16:30Hoogkerk/Nic. B1Drachten/Van der Wiel B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    8. zaterdag 11 februari 2023
      12:00CSL B1Hoogkerk/Nic. B1STIENSIt Gryn
      12:30Drachten/Van der Wiel B1SIOS/Jumbo Wolvega B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      14:00ASVD B1De Wâlden B1DRONTEN't Dok
      14:00Exakwa B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1LELYSTADSportcentrum De Koploper
    9. zaterdag 18 februari 2023
      14:00CSL B1Drachten/Van der Wiel B1STIENSIt Gryn
      14:00Exakwa B1ASVD B1LELYSTADSportcentrum De Koploper
      15:15Mid-Fryslân/ReduRisk B1SIOS/Jumbo Wolvega B1GROUDe Twine
      15:40Hoogkerk/Nic. B1De Wâlden B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    10. zaterdag 11 maart 2023
      13:10SIOS/Jumbo Wolvega B1Hoogkerk/Nic. B1WOLVEGADe Steense
      14:00ASVD B1CSL B1DRONTEN't Dok
      14:25Drachten/Van der Wiel B1Exakwa B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      14:30De Wâlden B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1OENTSJERKDe Hege Walden
    11. zaterdag 18 maart 2023
      13:00Exakwa B1SIOS/Jumbo Wolvega B1LELYSTADSportcentrum De Koploper
      13:25Mid-Fryslân/ReduRisk B1Drachten/Van der Wiel B1GROUDe Twine
      14:00CSL B1De Wâlden B1STIENSIt Gryn
      15:30Hoogkerk/Nic. B1ASVD B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    12. zaterdag 25 maart 2023
      13:00Exakwa B1CSL B1LELYSTADRietlanden
      14:00ASVD B1Drachten/Van der Wiel B1DRONTEN't Dok
      14:25Mid-Fryslân/ReduRisk B1Hoogkerk/Nic. B1GROUDe Twine
      16:45De Wâlden B1SIOS/Jumbo Wolvega B1OENTSJERKDe Hege Walden
    13. zaterdag 01 april 2023
      10:00CSL B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1STIENSIt Gryn
      12:20Hoogkerk/Nic. B1Exakwa B1GRONINGENBlaashal Hoogkerk
      13:25Drachten/Van der Wiel B1De Wâlden B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      17:25SIOS/Jumbo Wolvega B1ASVD B1WOLVEGADe Steense
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      ASVD B110 - 11Mid-Fryslân/ReduRisk B1
      CSL B116 - 12SIOS/Jumbo Wolvega B1
      Drachten/Van der Wiel B114 - 16Hoogkerk/Nic. B1
      Exakwa B113 - 9De Wâlden B1