K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk B1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk B1
Klasse
B-jeugd hoofdklasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Norah Schippers
    • Laura Jonker
    • Lieke Buijs
    • Mare de Jong
    • Marije Minnesma
    • Mannen
    • Monse Hansma
    • Jelle Hogenhout
    • Bauke Hallema
    • Daan Harkema
    • Friso van der Kooij

    Technische staf: Martijn de Bruin
    Technische staf: Duko Harkema

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AVO B1000000000
    2Dindoa B1000000000
    3DOS '46 B1000000000
    4Heerenveen B1000000000
    5LDODK/Rinsma Modeplein B1000000000
    6De Meeuwen B1000000000
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1000000000
    8Unitas/Perspectief B1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      11:15Dindoa B1De Meeuwen B1ERMELODe Zanderij (Dindoa)
      11:45DOS '46 B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein B1Heerenveen B1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      12:30AVO B1Unitas/Perspectief B1ASSENSportcomplex Marsdijk
    2. zaterdag 17 september 2022
      11:00De Meeuwen B1DOS '46 B1PUTTENSportpark Putter Eng
      11:15Mid-Fryslân/ReduRisk B1Dindoa B1GROUMeinga (Grou)
      13:00Unitas/Perspectief B1LDODK/Rinsma Modeplein B1HARDERWIJKHet Slingerbos
      14:15Heerenveen B1AVO B1HEERENVEENHeerenveen
    3. zaterdag 24 september 2022
      11:15Dindoa B1Heerenveen B1ERMELODe Zanderij (Dindoa)
      11:45DOS '46 B1Unitas/Perspectief B1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
      11:45AVO B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1ASSENSportcomplex Marsdijk
      12:15LDODK/Rinsma Modeplein B1De Meeuwen B1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    4. zaterdag 01 oktober 2022
      11:45AVO B1De Meeuwen B1ASSENSportcomplex Marsdijk
      11:45Heerenveen B1DOS '46 B1HEERENVEENHeerenveen
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein B1Dindoa B1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      12:30Unitas/Perspectief B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1HARDERWIJKHet Slingerbos
    5. zaterdag 08 oktober 2022
      11:00Dindoa B1Unitas/Perspectief B1ERMELODe Zanderij (Dindoa)
      11:15De Meeuwen B1Heerenveen B1PUTTENSportpark Putter Eng
      11:15Mid-Fryslân/ReduRisk B1LDODK/Rinsma Modeplein B1GROUMeinga (Grou)
      12:00DOS '46 B1AVO B1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
    6. zaterdag 15 oktober 2022
      11:00Dindoa B1DOS '46 B1ERMELODe Zanderij (Dindoa)
      11:15Mid-Fryslân/ReduRisk B1De Meeuwen B1GROUMeinga (Grou)
      11:30Unitas/Perspectief B1Heerenveen B1HARDERWIJKHet Slingerbos
      15:15LDODK/Rinsma Modeplein B1AVO B1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    7. zaterdag 22 oktober 2022
      09:30Heerenveen B1Mid-Fryslân/ReduRisk B1HEERENVEENHeerenveen
      11:15De Meeuwen B1Unitas/Perspectief B1PUTTENSportpark Putter Eng
      11:30AVO B1Dindoa B1ASSENSportcomplex Marsdijk
      12:45DOS '46 B1LDODK/Rinsma Modeplein B1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
    8. zaterdag 29 oktober 2022
      09:30Heerenveen B1LDODK/Rinsma Modeplein B1HEERENVEENHeerenveen
      10:00Mid-Fryslân/ReduRisk B1DOS '46 B1GROUMeinga (Grou)
      11:15De Meeuwen B1Dindoa B1PUTTENSportpark Putter Eng
      11:15Unitas/Perspectief B1AVO B1HARDERWIJKHet Slingerbos
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.