K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk A3

K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk A2 Seizoen 2023/2024K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk A2 Seizoen 2023/2024
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk A3
Klasse
A-jeugd BK vj
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Sanne Bouwstra
    • Yoniec Wiersma
    • Femke Postma
    • Anneloes Bijlsma
    • Renske Hallema
    • Janneke Hallema
    • Mannen
    • Wouter Ziel
    • Hylke Dooper
    • Jelle Steensma
    • Perrin Bottema

    Technische staf: Wim van Gorkum
    Technische staf: Jakko de Nekker

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Udiros A1690411563818
    2Emmeloord A158032042384
    3Mid-Fryslân/ReduRisk A356030236288
    4Lemmer A1550212562927
    5Harich A1550212483315
    6Westergo A15301134060-20
    7Weststellingwerf A35000052173-52
  • Programma
    1. zaterdag 15 juni 2024
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk A3Westergo A1GROUMeinga (Grou)
      11:10Emmeloord A1Weststellingwerf A3EMMELOORDSportcomplex De Boskamp
      13:00Lemmer A1Harich A1LEMMERSportpark Lemstervaart
  • Uitslagen
    1. maandag 10 juni 2024
      Weststellingwerf A32 - 10Mid-Fryslân/ReduRisk A3
    2. zaterdag 08 juni 2024
      Westergo A18 - 8Emmeloord A1
      Udiros A16 - 6Lemmer A1
    3. maandag 03 juni 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk A37 - 8Emmeloord A1
    4. zaterdag 01 juni 2024
      Lemmer A117 - 3Westergo A1
      Harich A16 - 8Udiros A1
    5. dinsdag 28 mei 2024
      Westergo A18 - 14Harich A1
    6. zaterdag 25 mei 2024
      Weststellingwerf A32 - 19Lemmer A1
      Emmeloord A19 - 7Udiros A1
    7. zaterdag 18 mei 2024
      Harich A118 - 4Weststellingwerf A3
    8. zaterdag 11 mei 2024
      Lemmer A16 - 9Mid-Fryslân/ReduRisk A3
      Udiros A113 - 7Westergo A1
    9. maandag 22 april 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk A35 - 2Harich A1
    10. zaterdag 20 april 2024
      Weststellingwerf A35 - 12Udiros A1
      Emmeloord A19 - 8Lemmer A1
    11. zaterdag 06 april 2024
      Westergo A114 - 8Weststellingwerf A3
      Harich A18 - 8Emmeloord A1
      Udiros A110 - 5Mid-Fryslân/ReduRisk A3