K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk A1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk A1
Klasse
A-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Liza Zandberg
    • Lieke Buijs
    • Marije Minnesma
    • Iris Nijmeijer
    • Benthe de Jong
    • Amarins Tuinier
    • Mannen
    • Monse Hansma
    • Daan Harkema
    • Sido Harkema
    • Daniel van Vilsteren
    • Leon Sjoerdsma

    Technische staf: Dirjan Bouma
    Technische staf: Marvin Smorenburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL A1120100301713
    2De Wâlden A112010018711
    3LDODK/Rinsma Modeplein A212010024195
    4Drachten/Van der Wiel A112010017143
    5Mid-Fryslân/ReduRisk A11000011417-3
    6OKO/BIES A21000011924-5
    7Sparta (Zw) A1100001718-11
    8DOS '46 A21000011730-13
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      12:00Sparta (Zw) A1Drachten/Van der Wiel A1ZWOLLEVictorium
      13:00DOS '46 A2OKO/BIES A2NIJEVEENDe Eendracht
      13:55LDODK/Rinsma Modeplein A2CSL A1GORREDIJKKortezwaag
      16:20Mid-Fryslân/ReduRisk A1De Wâlden A1GROUDe Twine
    2. zaterdag 10 december 2022
      12:00Sparta (Zw) A1DOS '46 A2ZWOLLEVictorium
      13:05LDODK/Rinsma Modeplein A2Mid-Fryslân/ReduRisk A1GORREDIJKKortezwaag
      14:30CSL A1OKO/BIES A2STIENSIt Gryn
      15:30Drachten/Van der Wiel A1De Wâlden A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    3. zaterdag 17 december 2022
      12:00OKO/BIES A2Drachten/Van der Wiel A1OPENDEDe Veste
      13:00De Wâlden A1CSL A1OENTSJERKDe Hege Walden
      15:45DOS '46 A2LDODK/Rinsma Modeplein A2NIJEVEENDe Eendracht
      18:10Mid-Fryslân/ReduRisk A1Sparta (Zw) A1GROUDe Twine
    4. zaterdag 14 januari 2023
      12:00Sparta (Zw) A1OKO/BIES A2ZWOLLEVictorium
      13:30LDODK/Rinsma Modeplein A2De Wâlden A1GORREDIJKKortezwaag
      15:30CSL A1Mid-Fryslân/ReduRisk A1STIENSIt Gryn
      15:30Drachten/Van der Wiel A1DOS '46 A2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    5. zaterdag 21 januari 2023
      11:00De Wâlden A1OKO/BIES A2OENTSJERKDe Hege Walden
      14:00Mid-Fryslân/ReduRisk A1DOS '46 A2GROUDe Twine
      16:00Sparta (Zw) A1LDODK/Rinsma Modeplein A2ZWOLLEVictorium
      16:50Drachten/Van der Wiel A1CSL A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    6. zaterdag 28 januari 2023
      13:10LDODK/Rinsma Modeplein A2Drachten/Van der Wiel A1GORREDIJKKortezwaag
      13:30OKO/BIES A2Mid-Fryslân/ReduRisk A1OPENDEDe Veste
      13:35CSL A1Sparta (Zw) A1STIENSIt Gryn
      15:35DOS '46 A2De Wâlden A1NIJEVEENDe Eendracht
    7. zaterdag 04 februari 2023
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein A2OKO/BIES A2GORREDIJKKortezwaag
      13:00DOS '46 A2CSL A1NIJEVEENDe Eendracht
      13:15Sparta (Zw) A1De Wâlden A1ZWOLLEVictorium
      16:35Mid-Fryslân/ReduRisk A1Drachten/Van der Wiel A1GROUDe Twine
    8. zaterdag 11 februari 2023
      13:00CSL A1LDODK/Rinsma Modeplein A2STIENSIt Gryn
      13:40Drachten/Van der Wiel A1Sparta (Zw) A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      14:10OKO/BIES A2DOS '46 A2OPENDEDe Veste
      15:20De Wâlden A1Mid-Fryslân/ReduRisk A1OENTSJERKDe Hege Walden
    9. zaterdag 18 februari 2023
      11:00OKO/BIES A2CSL A1OPENDEDe Veste
      15:00DOS '46 A2Sparta (Zw) A1NIJEVEENDe Eendracht
      16:15De Wâlden A1Drachten/Van der Wiel A1OENTSJERKDe Hege Walden
      17:35Mid-Fryslân/ReduRisk A1LDODK/Rinsma Modeplein A2GROUDe Twine
    10. zaterdag 11 maart 2023
      13:10Sparta (Zw) A1Mid-Fryslân/ReduRisk A1ZWOLLEVictorium
      13:40LDODK/Rinsma Modeplein A2DOS '46 A2GORREDIJKKortezwaag
      14:40CSL A1De Wâlden A1STIENSIt Gryn
      15:30Drachten/Van der Wiel A1OKO/BIES A2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    11. zaterdag 18 maart 2023
      11:00OKO/BIES A2Sparta (Zw) A1OPENDEDe Veste
      14:00De Wâlden A1LDODK/Rinsma Modeplein A2OENTSJERKDe Hege Walden
      15:00DOS '46 A2Drachten/Van der Wiel A1NIJEVEENDe Eendracht
      17:00Mid-Fryslân/ReduRisk A1CSL A1GROUDe Twine
    12. zaterdag 25 maart 2023
      14:00DOS '46 A2Mid-Fryslân/ReduRisk A1NIJEVEENDe Eendracht
      14:10OKO/BIES A2De Wâlden A1OPENDEDe Veste
      15:30CSL A1Drachten/Van der Wiel A1STIENSIt Gryn
      16:45LDODK/Rinsma Modeplein A2Sparta (Zw) A1GORREDIJKKortezwaag
    13. zaterdag 01 april 2023
      13:00De Wâlden A1DOS '46 A2OENTSJERKDe Hege Walden
      15:10Mid-Fryslân/ReduRisk A1OKO/BIES A2GROUDe Twine
      15:15Sparta (Zw) A1CSL A1ZWOLLEVictorium
      15:40Drachten/Van der Wiel A1LDODK/Rinsma Modeplein A2DRACHTENSNIJ Noord Hal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      De Wâlden A118 - 7Sparta (Zw) A1
      CSL A130 - 17DOS '46 A2
      Drachten/Van der Wiel A117 - 14Mid-Fryslân/ReduRisk A1
      OKO/BIES A219 - 24LDODK/Rinsma Modeplein A2