K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk A1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk A1
Klasse
A-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Iris Nijmeijer
    • Amarins Tuinier
    • Anika Schippers
    • Berber van der Heide
    • Marije Bodde
    • Mannen
    • Sido Harkema
    • Daniel van Vilsteren
    • Gabe van der Kooij
    • Marco van Vilsteren
    • Leon Sjoerdsma

    Technische staf: Dirjan Bouma
    Technische staf: Marvin Smorenburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AVO A2000000000
    2CSL A1000000000
    3De Wâlden A1000000000
    4DOS '46 A2000000000
    5LDODK/Rinsma Modeplein A2000000000
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1000000000
    7OKO/BIES A1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      11:45OKO/BIES A1De Wâlden A1OPENDESportpark De Olde Wierden
      13:00DOS '46 A2LDODK/Rinsma Modeplein A2NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
      13:30Mid-Fryslân/ReduRisk A1CSL A1REDUZUMReduzum
    2. zaterdag 17 september 2022
      11:15LDODK/Rinsma Modeplein A2Mid-Fryslân/ReduRisk A1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      12:30De Wâlden A1AVO A2OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
      13:00CSL A1DOS '46 A2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
    3. zaterdag 24 september 2022
      12:30OKO/BIES A1LDODK/Rinsma Modeplein A2OPENDESportpark De Olde Wierden
      13:00DOS '46 A2De Wâlden A1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
      13:00AVO A2CSL A1ASSENSportcomplex Marsdijk
    4. zaterdag 01 oktober 2022
      10:20AVO A2LDODK/Rinsma Modeplein A2ASSENSportcomplex Marsdijk
      11:00De Wâlden A1Mid-Fryslân/ReduRisk A1OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
      11:00OKO/BIES A1DOS '46 A2OPENDESportpark De Olde Wierden
    5. zaterdag 08 oktober 2022
      10:30LDODK/Rinsma Modeplein A2De Wâlden A1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      13:00CSL A1OKO/BIES A1BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      15:00Mid-Fryslân/ReduRisk A1AVO A2REDUZUMReduzum
    6. zaterdag 15 oktober 2022
      11:30DOS '46 A2Mid-Fryslân/ReduRisk A1NIJEVEENTussenboerslanden (Nijeveen)
      13:00CSL A1LDODK/Rinsma Modeplein A2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      13:30OKO/BIES A1AVO A2OPENDESportpark De Olde Wierden
    7. zaterdag 22 oktober 2022
      12:30De Wâlden A1CSL A1OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
      12:55AVO A2DOS '46 A2ASSENSportcomplex Marsdijk
      13:30Mid-Fryslân/ReduRisk A1OKO/BIES A1REDUZUMReduzum
    8. zaterdag 29 oktober 2022
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein A2DOS '46 A2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      12:30CSL A1Mid-Fryslân/ReduRisk A1BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      12:30De Wâlden A1OKO/BIES A1OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.