K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk F1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk F1
Klasse
F-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Dautsen Zijlstra
    • Janne Roorda
    • Maud Bergsma
    • Mannen
    • Wisse Hylkema
    • Tobias Smorenburg
    • Siem Cleton
    • Ids Elzinga
    • Manne van Dijk

    Technische staf: Lotte Smorenburg
    Technische staf: Johannes Brinksma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1SCO/European Aerosols F112010015510
    2Mid-Fryslân/ReduRisk F11201001376
    3De Waterpoort F11201001192
    4Heerenveen F1000000000
    5WWC F1100001911-2
    6Westergo F1100001713-6
    7Lintjo F1100001515-10
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      09:00Heerenveen F1WWC F1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00Lintjo F1Westergo F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk F1SCO/European Aerosols F1GROUDe Twine
    2. zaterdag 10 december 2022
      09:00Heerenveen F1Lintjo F1HEERENVEENHoekstra hal
      10:30SCO/European Aerosols F1Westergo F1WOLVEGADe Steense
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk F1De Waterpoort F1GROUDe Twine
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:00Lintjo F1Mid-Fryslân/ReduRisk F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      11:30Westergo F1WWC F1BOLSWARDDe Middelzee
      13:30De Waterpoort F1Heerenveen F1SNEEKSchuttersveld
    4. zaterdag 14 januari 2023
      09:00SCO/European Aerosols F1De Waterpoort F1WOLVEGADe Steense
      09:00Heerenveen F1Westergo F1HEERENVEENHoekstra hal
      09:15WWC F1Lintjo F1EASTEREINDe Greidhoeke
    5. zaterdag 21 januari 2023
      09:00Heerenveen F1Mid-Fryslân/ReduRisk F1HEERENVEENHoekstra hal
      09:15WWC F1SCO/European Aerosols F1EASTEREINDe Greidhoeke
      14:15De Waterpoort F1Lintjo F1SNEEKSchuttersveld
    6. zaterdag 28 januari 2023
      09:00SCO/European Aerosols F1Heerenveen F1WOLVEGADe Steense
      10:15WWC F1Mid-Fryslân/ReduRisk F1EASTEREINDe Greidhoeke
      15:00Westergo F1De Waterpoort F1BOLSWARDDe Middelzee
    7. zaterdag 04 februari 2023
      10:00Lintjo F1SCO/European Aerosols F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk F1Westergo F1GROUDe Twine
      12:45De Waterpoort F1WWC F1SNEEKSchuttersveld
    8. zaterdag 11 februari 2023
      09:15WWC F1Heerenveen F1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00SCO/European Aerosols F1Mid-Fryslân/ReduRisk F1WOLVEGADe Steense
      17:00Westergo F1Lintjo F1BOLSWARDDe Middelzee
    9. zaterdag 18 februari 2023
      10:00Lintjo F1Heerenveen F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      12:30Westergo F1SCO/European Aerosols F1BOLSWARDDe Middelzee
    10. zaterdag 25 februari 2023
      09:00De Waterpoort F1Mid-Fryslân/ReduRisk F1SNEEKSchuttersveld
    11. zaterdag 11 maart 2023
      09:00Heerenveen F1De Waterpoort F1HEERENVEENHoekstra hal
      09:15WWC F1Westergo F1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk F1Lintjo F1GROUDe Twine
    12. zaterdag 18 maart 2023
      10:00Lintjo F1WWC F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      12:00Westergo F1Heerenveen F1BOLSWARDDe Middelzee
      12:45De Waterpoort F1SCO/European Aerosols F1SNEEKSchuttersveld
    13. zaterdag 25 maart 2023
      10:00SCO/European Aerosols F1WWC F1WOLVEGADe Steense
      10:00Lintjo F1De Waterpoort F1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk F1Heerenveen F1GROUDe Twine
    14. zaterdag 01 april 2023
      09:00Heerenveen F1SCO/European Aerosols F1HEERENVEENHoekstra hal
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk F1WWC F1GROUDe Twine
      12:45De Waterpoort F1Westergo F1SNEEKSchuttersveld
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      SCO/European Aerosols F115 - 5 (5 - 5)Lintjo F1
      Westergo F17 - 13 (2 - 1)Mid-Fryslân/ReduRisk F1
      WWC F19 - 11 (3 - 3)De Waterpoort F1