K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk E3

K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk E3 Seizoen 2023/2024K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk E3 Seizoen 2023/2024
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk E3
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Fenna Geartsje Fennema
    • Maud Bergsma
    • Mannen
    • Niels van Balen
    • Wisse Hylkema
    • Tobias Smorenburg
    • Siem Cleton
    • Ids Elzinga
    • Manne van Dijk

    Technische staf: Lotte Smorenburg
    Technische staf: Johannes Brinksma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Joure E1101608021005842
    2De Waterpoort E210140703896524
    3Kinea E210120604805327
    4LDODK/Rinsma Modeplein E5101004245458-4
    5Mid-Fryslân/ReduRisk E3111004257782-5
    6Drachten/Van der Wiel E111904167297-25
    7Lintjo E3101001942101-59
  • Programma
    1. zaterdag 09 maart 2024
      10:00Joure E1LDODK/Rinsma Modeplein E5JOURESportfun
      11:20Drachten/Van der Wiel E1Lintjo E3DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:30De Waterpoort E2Kinea E2SNEEKSchuttersveld
    2. zaterdag 16 maart 2024
      09:00Kinea E2Joure E1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      09:00Lintjo E3Mid-Fryslân/ReduRisk E3OLDEBERKOOPMFA MeJander
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E5De Waterpoort E2GORREDIJKKortezwaag
  • Uitslagen
    1. zaterdag 17 februari 2024
      De Waterpoort E25 - 8 (2 - 3)LDODK/Rinsma Modeplein E5
      Kinea E212 - 3 (2 - 4)Drachten/Van der Wiel E1
    2. zaterdag 10 februari 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk E34 - 3 (3 - 0)Kinea E2
      Drachten/Van der Wiel E110 - 7 (1 - 4)Joure E1
      Lintjo E34 - 7 (0 - 4)LDODK/Rinsma Modeplein E5
    3. zaterdag 03 februari 2024
      De Waterpoort E217 - 9 (1 - 3)Mid-Fryslân/ReduRisk E3
      Joure E112 - 5 (4 - 5)Lintjo E3
      LDODK/Rinsma Modeplein E56 - 4 (4 - 3)Drachten/Van der Wiel E1
    4. zaterdag 27 januari 2024
      De Waterpoort E21 - 17 (1 - 2)Joure E1
      Mid-Fryslân/ReduRisk E313 - 4 (3 - 1)Drachten/Van der Wiel E1
      Kinea E27 - 4 (1 - 1)LDODK/Rinsma Modeplein E5
    5. zaterdag 20 januari 2024
      Drachten/Van der Wiel E12 - 12 (3 - 4)De Waterpoort E2
      Joure E19 - 7 (3 - 4)Mid-Fryslân/ReduRisk E3
      Lintjo E36 - 15 (1 - 4)Kinea E2
    6. zaterdag 13 januari 2024
      Mid-Fryslân/ReduRisk E311 - 7Lintjo E3
      Joure E19 - 6 (4 - 3)Kinea E2
    7. zaterdag 16 december 2023
      LDODK/Rinsma Modeplein E56 - 9 (1 - 2)Joure E1
      Kinea E26 - 12 (2 - 1)De Waterpoort E2
      Lintjo E36 - 12 (2 - 2)Drachten/Van der Wiel E1
    8. zaterdag 09 december 2023
      Drachten/Van der Wiel E16 - 5 (5 - 1)Kinea E2
      Mid-Fryslân/ReduRisk E33 - 3 (1 - 2)LDODK/Rinsma Modeplein E5
      Lintjo E32 - 5 (2 - 2)De Waterpoort E2
    9. zaterdag 02 december 2023
      Joure E110 - 12 (1 - 1)Drachten/Van der Wiel E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E55 - 5 (0 - 0)Lintjo E3
      Kinea E211 - 6 (3 - 1)Mid-Fryslân/ReduRisk E3
    10. zaterdag 25 november 2023
      Mid-Fryslân/ReduRisk E35 - 12 (2 - 2)De Waterpoort E2
      Drachten/Van der Wiel E19 - 10 (1 - 4)LDODK/Rinsma Modeplein E5
      Lintjo E31 - 13 (4 - 2)Joure E1
    11. zaterdag 18 november 2023
      Drachten/Van der Wiel E14 - 4 (2 - 0)Mid-Fryslân/ReduRisk E3
      LDODK/Rinsma Modeplein E51 - 4 (1 - 2)Kinea E2
      Joure E16 - 3 (1 - 2)De Waterpoort E2
    12. zaterdag 11 november 2023
      De Waterpoort E212 - 6 (1 - 4)Drachten/Van der Wiel E1
      Mid-Fryslân/ReduRisk E37 - 8 (1 - 2)Joure E1
      Kinea E211 - 2 (4 - 2)Lintjo E3