K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk E3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk E3
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Japke Pardo D’Oliveira
    • Amelie Koopmans
    • Mannen
    • Herre Kloosterman
    • Sem Olijnsma

    Technische staf: Jildou Bouma
    Technische staf: Sterre Spoelstra

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Wordt Kwiek E11201001064
    2Oerterp E1120100413
    3Drachten/Van der Wiel E4120100532
    4Westergo E2000000000
    5De Waterpoort E310000135-2
    6Mid-Fryslân/ReduRisk E310000114-3
    7Lintjo E4100001610-4
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      09:00Wordt Kwiek E1Drachten/Van der Wiel E4JUBBEGAMFC De Kompenije
      09:00Oerterp E1Westergo E2URETERPDe Wier
      13:30De Waterpoort E3Lintjo E4SNEEKSchuttersveld
    2. zaterdag 10 december 2022
      09:15Wordt Kwiek E1Oerterp E1JUBBEGAMFC De Kompenije
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk E3Westergo E2GROUDe Twine
      11:05Drachten/Van der Wiel E4Lintjo E4DRACHTENSNIJ Noord Hal
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:00Lintjo E4Mid-Fryslân/ReduRisk E3OLDEBERKOOPMFA MeJander
      12:30Westergo E2Drachten/Van der Wiel E4BOLSWARDDe Middelzee
      13:30De Waterpoort E3Wordt Kwiek E1SNEEKSchuttersveld
    4. zaterdag 14 januari 2023
      09:00Wordt Kwiek E1Westergo E2JUBBEGAMFC De Kompenije
      11:10Drachten/Van der Wiel E4Oerterp E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    5. zaterdag 21 januari 2023
      10:00Lintjo E4Westergo E2OLDEBERKOOPMFA MeJander
      11:15Drachten/Van der Wiel E4Mid-Fryslân/ReduRisk E3DRACHTENSNIJ Noord Hal
      15:15De Waterpoort E3Oerterp E1SNEEKSchuttersveld
    6. zaterdag 28 januari 2023
      09:00Oerterp E1Lintjo E4URETERPDe Wier
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk E3Wordt Kwiek E1GROUDe Twine
      15:00Westergo E2De Waterpoort E3BOLSWARDDe Middelzee
    7. zaterdag 04 februari 2023
      09:00Oerterp E1Mid-Fryslân/ReduRisk E3URETERPDe Wier
      10:00Wordt Kwiek E1Lintjo E4JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:45De Waterpoort E3Drachten/Van der Wiel E4SNEEKSchuttersveld
    8. zaterdag 11 februari 2023
      10:00Lintjo E4De Waterpoort E3OLDEBERKOOPMFA MeJander
      10:15Drachten/Van der Wiel E4Wordt Kwiek E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      17:00Westergo E2Oerterp E1BOLSWARDDe Middelzee
    9. zaterdag 18 februari 2023
      09:00Oerterp E1Wordt Kwiek E1URETERPDe Wier
      10:00Lintjo E4Drachten/Van der Wiel E4OLDEBERKOOPMFA MeJander
      12:30Westergo E2Mid-Fryslân/ReduRisk E3BOLSWARDDe Middelzee
    10. zaterdag 25 februari 2023
      09:10Mid-Fryslân/ReduRisk E3De Waterpoort E3GROUDe Twine
    11. zaterdag 11 maart 2023
      10:00Wordt Kwiek E1De Waterpoort E3JUBBEGAMFC De Kompenije
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk E3Lintjo E4GROUDe Twine
      12:10Drachten/Van der Wiel E4Westergo E2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    12. zaterdag 18 maart 2023
      09:00Oerterp E1Drachten/Van der Wiel E4URETERPDe Wier
      12:45De Waterpoort E3Mid-Fryslân/ReduRisk E3SNEEKSchuttersveld
      13:00Westergo E2Wordt Kwiek E1BOLSWARDDe Middelzee
    13. zaterdag 25 maart 2023
      09:00Oerterp E1De Waterpoort E3URETERPDe Wier
      11:10Mid-Fryslân/ReduRisk E3Drachten/Van der Wiel E4GROUDe Twine
      17:00Westergo E2Lintjo E4BOLSWARDDe Middelzee
    14. zaterdag 01 april 2023
      10:00Lintjo E4Oerterp E1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      10:00Wordt Kwiek E1Mid-Fryslân/ReduRisk E3JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:45De Waterpoort E3Westergo E2SNEEKSchuttersveld
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Drachten/Van der Wiel E45 - 3 (2 - 2)De Waterpoort E3
      Mid-Fryslân/ReduRisk E31 - 4 (0 - 1)Oerterp E1
      Lintjo E46 - 10 (0 - 1)Wordt Kwiek E1