K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk C1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk C1
Klasse
C-jeugd 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Lysbeth de Jong
    • Tessa Smorenburg
    • Marrit Pen
    • Arjanne Penning
    • Yfke Hallema
    • Mannen
    • Jorrit Bouwstra
    • Jesse Moos
    • Bas Bouknegt
    • Thomas Buijs
    • Ype Dijkstra

    Technische staf: Marije Visser
    Technische staf: Jesper Tolsma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1SCO/European Aerosols C112010016016
    2CSL C11201001468
    3Drachten/Van der Wiel C1120100972
    4Mid-Fryslân/ReduRisk C1000000000
    5Amicitia C110000179-2
    6NRC '22 C1100001614-8
    7Juventa C1100001016-16
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      12:00NRC '22 C1Amicitia C1ENSCHEDEDiekmanhal
      12:10Mid-Fryslân/ReduRisk C1Juventa C1GROUDe Twine
      12:15Drachten/Van der Wiel C1CSL C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    2. zaterdag 10 december 2022
      14:00NRC '22 C1SCO/European Aerosols C1ENSCHEDEDiekmanhal
      14:10Mid-Fryslân/ReduRisk C1Drachten/Van der Wiel C1GROUDe Twine
      16:00Amicitia C1CSL C1VRIEZENVEENDe Stamper
    3. zaterdag 17 december 2022
      11:15CSL C1Juventa C1STIENSIt Gryn
      12:30Drachten/Van der Wiel C1NRC '22 C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      13:30SCO/European Aerosols C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1WOLVEGADe Steense
    4. zaterdag 14 januari 2023
      13:50Juventa C1Drachten/Van der Wiel C1HARDENBERGDe Beek
      15:55Amicitia C1SCO/European Aerosols C1VRIEZENVEENDe Stamper
      17:05Mid-Fryslân/ReduRisk C1CSL C1GROUDe Twine
    5. zaterdag 21 januari 2023
      12:00Mid-Fryslân/ReduRisk C1NRC '22 C1GROUDe Twine
      12:35SCO/European Aerosols C1Drachten/Van der Wiel C1WOLVEGADe Steense
      13:10Juventa C1Amicitia C1HARDENBERGDe Beek
    6. zaterdag 28 januari 2023
      12:35CSL C1SCO/European Aerosols C1STIENSIt Gryn
      15:00NRC '22 C1Juventa C1ENSCHEDEDiekmanhal
      16:00Amicitia C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1VRIEZENVEENDe Stamper
    7. zaterdag 04 februari 2023
      10:50SCO/European Aerosols C1Juventa C1WOLVEGADe Steense
      12:15Drachten/Van der Wiel C1Amicitia C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      15:00NRC '22 C1CSL C1ENSCHEDEDiekmanhal
    8. zaterdag 11 februari 2023
      11:00CSL C1Drachten/Van der Wiel C1STIENSIt Gryn
      13:00Juventa C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1HARDENBERGDe Beek
      14:00Amicitia C1NRC '22 C1VRIEZENVEENDe Stamper
    9. zaterdag 18 februari 2023
      12:00CSL C1Amicitia C1STIENSIt Gryn
      12:25Drachten/Van der Wiel C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      15:10SCO/European Aerosols C1NRC '22 C1WOLVEGADe Steense
    10. zaterdag 11 maart 2023
      12:40Juventa C1CSL C1HARDENBERGDe Beek
      13:00NRC '22 C1Drachten/Van der Wiel C1ENSCHEDEDiekmanhal
      15:05Mid-Fryslân/ReduRisk C1SCO/European Aerosols C1GROUDe Twine
    11. zaterdag 18 maart 2023
      12:30Drachten/Van der Wiel C1Juventa C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      13:00CSL C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1STIENSIt Gryn
      14:25SCO/European Aerosols C1Amicitia C1WOLVEGADe Steense
    12. zaterdag 25 maart 2023
      11:00NRC '22 C1Mid-Fryslân/ReduRisk C1ENSCHEDEDiekmanhal
      11:25Drachten/Van der Wiel C1SCO/European Aerosols C1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:00Amicitia C1Juventa C1VRIEZENVEENDe Stamper
    13. zaterdag 01 april 2023
      13:20Juventa C1NRC '22 C1HARDENBERGDe Beek
      13:45SCO/European Aerosols C1CSL C1WOLVEGADe Steense
      14:10Mid-Fryslân/ReduRisk C1Amicitia C1GROUDe Twine
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Juventa C10 - 16SCO/European Aerosols C1
      Amicitia C17 - 9Drachten/Van der Wiel C1
      CSL C114 - 6NRC '22 C1