K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk A2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk A2
Klasse
A-jeugd 2e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Silka Schippers
    • Emmy Rijpma
    • Rikst Minnesma
    • Benthe de Jong
    • Luci Lantinga
    • Sterre Spoelstra
    • Mannen
    • Julian Punter
    • Brent de Haan
    • Ype Dijkstra
    • Stijn de Haan
    • Tomas Hofstra

    Technische staf: Harm Smit
    Technische staf: Alex Kleinhuis

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Flamingo's A1000000000
    2Kinea A1000000000
    3SCO/Leonidas A1000000000
    4Mid-Fryslân/ReduRisk A2000000000
    5Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1000000000
    6SIOS/Jumbo Wolvega A1000000000
    7DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1000000000
    8DOW/TFS/Wêz Handich A1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      11:20Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1OUDEGA GEM SMALLINGERLNDSportpark De Kamp
      12:30Flamingo's A1Kinea A1BUITENPOSTSportpark De Swadde
      14:15SIOS/Jumbo Wolvega A1Mid-Fryslân/ReduRisk A2WOLVEGASportpark Molenwiek
      15:30SCO/Leonidas A1DOW/TFS/Wêz Handich A1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    2. zaterdag 17 september 2022
      11:15Kinea A1SIOS/Jumbo Wolvega A1DE KNIPESportcomplex De Knipe
      11:30DOW/TFS/Wêz Handich A1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1EASTERMARSportcomplex De Burgerkamp
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1SCO/Leonidas A1OOSTERWOLDESportpark Oosterwolde
      14:15Mid-Fryslân/ReduRisk A2Flamingo's A1REDUZUMReduzum
    3. zaterdag 24 september 2022
      11:35Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1Mid-Fryslân/ReduRisk A2OUDEGA GEM SMALLINGERLNDSportpark De Kamp
      12:45Flamingo's A1DOW/TFS/Wêz Handich A1BUITENPOSTSportpark De Swadde
      15:15SIOS/Jumbo Wolvega A1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1WOLVEGASportpark Molenwiek
      15:30SCO/Leonidas A1Kinea A1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    4. zaterdag 01 oktober 2022
      11:15Kinea A1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1DE KNIPESportcomplex De Knipe
      12:00Flamingo's A1SCO/Leonidas A1BUITENPOSTSportpark De Swadde
      13:20SIOS/Jumbo Wolvega A1DOW/TFS/Wêz Handich A1WOLVEGASportpark Molenwiek
      14:15Mid-Fryslân/ReduRisk A2DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1REDUZUMReduzum
    5. zaterdag 08 oktober 2022
      11:15DOW/TFS/Wêz Handich A1Kinea A1EASTERMARSportcomplex De Burgerkamp
      11:35Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1SIOS/Jumbo Wolvega A1OUDEGA GEM SMALLINGERLNDSportpark De Kamp
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1Flamingo's A1OOSTERWOLDESportpark Oosterwolde
      15:30SCO/Leonidas A1Mid-Fryslân/ReduRisk A2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    6. zaterdag 15 oktober 2022
      12:00Flamingo's A1SIOS/Jumbo Wolvega A1BUITENPOSTSportpark De Swadde
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1DOW/TFS/Wêz Handich A1OOSTERWOLDESportpark Oosterwolde
      14:15Mid-Fryslân/ReduRisk A2Kinea A1REDUZUMReduzum
      15:30SCO/Leonidas A1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    7. zaterdag 22 oktober 2022
      11:00DOW/TFS/Wêz Handich A1Mid-Fryslân/ReduRisk A2EASTERMARSportcomplex De Burgerkamp
      11:00Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1Flamingo's A1OUDEGA GEM SMALLINGERLNDSportpark De Kamp
      11:30SIOS/Jumbo Wolvega A1SCO/Leonidas A1WOLVEGASportpark Molenwiek
      12:00Kinea A1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1DE KNIPESportcomplex De Knipe
    8. zaterdag 29 oktober 2022
      11:30DOW/TFS/Wêz Handich A1SCO/Leonidas A1EASTERMARSportcomplex De Burgerkamp
      12:00Kinea A1Flamingo's A1DE KNIPESportcomplex De Knipe
      13:00Mid-Fryslân/ReduRisk A2SIOS/Jumbo Wolvega A1REDUZUMReduzum
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK A1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1OOSTERWOLDESportpark Oosterwolde
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.