K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 6

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 6
Klasse
Reserve 4e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Louise van Essen
    • Irene Atema
    • Jildou Bouma
    • Vera Delgrosso
    • Froukje Castelein
    • Anneke Bruggen
    • Wiesje van der Velde
    • Mannen
    • Máté Gábor Kiss
    • Vasek Leporis
    • Arjen Bouknegt
    • Jelco van Vleeren
    • Arnold Bouwmeester
    • Wiebe Boonstra
    • Wim van Gorkum
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Oranje Zwart 312010029425
    2Rood-Wit 312010026620
    3Mid-Fryslân/ReduRisk 612010016106
    4De Waterpoort 21000011016-6
    5Lintjo 2100001429-25
    6Udiros 31-11001626-20
    7Westergo 20-22000000
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      15:00Rood-Wit 3Mid-Fryslân/ReduRisk 6WEZEPErica Terpstrahal
      18:10De Waterpoort 2Udiros 3SNEEKSchuttersveld
      19:00Lintjo 2Westergo 2OLDEBERKOOPMFA MeJander
    2. zaterdag 10 december 2022
      14:10Rood-Wit 3Lintjo 2WEZEPErica Terpstrahal
      15:10Mid-Fryslân/ReduRisk 6Udiros 3GROUDe Twine
      17:20Oranje Zwart 3Westergo 2ZWOLLEZBC-hal
    3. zaterdag 17 december 2022
      18:10De Waterpoort 2Rood-Wit 3SNEEKSchuttersveld
      18:30Udiros 3Oranje Zwart 3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      18:55Westergo 2Mid-Fryslân/ReduRisk 6BOLSWARDDe Middelzee
    4. zaterdag 14 januari 2023
      16:10Rood-Wit 3Westergo 2WEZEPErica Terpstrahal
      16:30Oranje Zwart 3De Waterpoort 2ZWOLLEZBC-hal
      20:45Mid-Fryslân/ReduRisk 6Lintjo 2GROUDe Twine
    5. zaterdag 21 januari 2023
      15:00Udiros 3Westergo 2NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      15:10Mid-Fryslân/ReduRisk 6Oranje Zwart 3GROUDe Twine
      17:40De Waterpoort 2Lintjo 2SNEEKSchuttersveld
    6. zaterdag 28 januari 2023
      16:30Oranje Zwart 3Rood-Wit 3ZWOLLEZBC-hal
      19:00Lintjo 2Udiros 3OLDEBERKOOPMFA MeJander
      19:10Westergo 2De Waterpoort 2BOLSWARDDe Middelzee
    7. zaterdag 04 februari 2023
      15:00Rood-Wit 3Udiros 3WEZEPErica Terpstrahal
      18:10De Waterpoort 2Mid-Fryslân/ReduRisk 6SNEEKSchuttersveld
      19:00Lintjo 2Oranje Zwart 3OLDEBERKOOPMFA MeJander
    8. zaterdag 11 februari 2023
      18:00Westergo 2Lintjo 2BOLSWARDDe Middelzee
      20:00Mid-Fryslân/ReduRisk 6Rood-Wit 3GROUDe Twine
      20:20Udiros 3De Waterpoort 2NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    9. zaterdag 18 februari 2023
      14:15Udiros 3Mid-Fryslân/ReduRisk 6OLDEBERKOOPMFA MeJander
      17:40Westergo 2Oranje Zwart 3BOLSWARDDe Middelzee
      19:00Lintjo 2Rood-Wit 3OLDEBERKOOPMFA MeJander
    10. zaterdag 11 maart 2023
      15:10Rood-Wit 3De Waterpoort 2WEZEPErica Terpstrahal
      16:05Mid-Fryslân/ReduRisk 6Westergo 2GROUDe Twine
      16:30Oranje Zwart 3Udiros 3ZWOLLEZBC-hal
    11. zaterdag 18 maart 2023
      18:10De Waterpoort 2Oranje Zwart 3SNEEKSchuttersveld
      18:10Westergo 2Rood-Wit 3BOLSWARDDe Middelzee
      19:00Lintjo 2Mid-Fryslân/ReduRisk 6OLDEBERKOOPMFA MeJander
    12. zaterdag 25 maart 2023
      17:25Oranje Zwart 3Mid-Fryslân/ReduRisk 6ZWOLLEZBC-hal
      18:00Westergo 2Udiros 3BOLSWARDDe Middelzee
      19:00Lintjo 2De Waterpoort 2OLDEBERKOOPMFA MeJander
    13. zaterdag 01 april 2023
      15:00Udiros 3Lintjo 2NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
      17:20Rood-Wit 3Oranje Zwart 3WEZEPErica Terpstrahal
      18:10De Waterpoort 2Westergo 2SNEEKSchuttersveld
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Udiros 36 - 26Rood-Wit 3
      Oranje Zwart 329 - 4Lintjo 2
      Mid-Fryslân/ReduRisk 616 - 10De Waterpoort 2