K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 4
Klasse
Reserve 3e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Pietie de Vries
    • Corrie Betten
    • Lenie Braks
    • Afke Zijlstra
    • Margriet Jorna
    • Nynke Swart
    • Mannen
    • Evert Wieling
    • Willem Fopma
    • Wilco de Boer
    • Andre van Vilsteren
    • Pieter Alberda
    • Alfred Postma

    Technische staf: Arnold Bouwmeester

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Parabool 3120100231211
    2ROG 31201001486
    3Mid-Fryslân/ReduRisk 412010019181
    4DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 212010011101
    5Noordenveld 21000011819-1
    6De Wâlden 51000011011-1
    7AVO 4100001814-6
    8DWA/Argo 21000011223-11
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      14:00ROG 3De Parabool 3GRONINGENBeyum
      15:55DWA/Argo 2AVO 4WINSUM GNRipperdahal
      17:00Noordenveld 2De Wâlden 5RODENDe Hullen
      18:40DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2Mid-Fryslân/ReduRisk 4OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    2. zaterdag 10 december 2022
      11:00AVO 4De Parabool 3ASSENMarsdijk
      15:55DWA/Argo 2DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2WINSUM GNRipperdahal
      16:40De Wâlden 5Mid-Fryslân/ReduRisk 4OENTSJERKDe Hege Walden
      18:45Noordenveld 2ROG 3RODENDe Hullen
    3. zaterdag 17 december 2022
      13:15ROG 3DWA/Argo 2GRONINGENLewenborg
      13:40De Parabool 3De Wâlden 5GRONINGENACLO
      18:40DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2Noordenveld 2OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      19:20Mid-Fryslân/ReduRisk 4AVO 4GROUDe Twine
    4. zaterdag 14 januari 2023
      12:50DWA/Argo 2Mid-Fryslân/ReduRisk 4WINSUM GNRipperdahal
      14:20AVO 4DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2ASSENKloosterveste
      16:40De Wâlden 5ROG 3OENTSJERKDe Hege Walden
      19:00Noordenveld 2De Parabool 3RODENDe Hullen
    5. zaterdag 21 januari 2023
      15:40De Wâlden 5AVO 4OENTSJERKDe Hege Walden
      16:20Mid-Fryslân/ReduRisk 4De Parabool 3GROUDe Twine
      18:40DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2ROG 3OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      20:15Noordenveld 2DWA/Argo 2NORGDe Brinkhof
    6. zaterdag 28 januari 2023
      11:10De Parabool 3DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2GRONINGENACLO
      12:15ROG 3Mid-Fryslân/ReduRisk 4GRONINGENLewenborg
      14:45AVO 4Noordenveld 2ASSENMarsdijk
      15:55DWA/Argo 2De Wâlden 5WINSUM GNRipperdahal
    7. zaterdag 04 februari 2023
      12:55DWA/Argo 2De Parabool 3WINSUM GNRipperdahal
      14:00ROG 3AVO 4GRONINGENBeyum
      18:30Noordenveld 2Mid-Fryslân/ReduRisk 4RODENDe Hullen
      18:40DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2De Wâlden 5OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    8. zaterdag 11 februari 2023
      11:00AVO 4DWA/Argo 2ASSENMarsdijk
      11:10De Parabool 3ROG 3GRONINGENACLO
      16:35De Wâlden 5Noordenveld 2OENTSJERKDe Hege Walden
      17:30Mid-Fryslân/ReduRisk 4DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2GROUDe Twine
    9. zaterdag 18 februari 2023
      10:00De Parabool 3AVO 4GRONINGENACLO
      13:30ROG 3Noordenveld 2GRONINGENBeyum
      15:50DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2DWA/Argo 2HAULERWIJKDe Bongerd
      18:50Mid-Fryslân/ReduRisk 4De Wâlden 5GROUDe Twine
    10. zaterdag 11 maart 2023
      11:00AVO 4Mid-Fryslân/ReduRisk 4ASSENMarsdijk
      15:55DWA/Argo 2ROG 3WINSUM GNRipperdahal
      16:40De Wâlden 5De Parabool 3OENTSJERKDe Hege Walden
      19:00Noordenveld 2DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2RODENDe Hullen
    11. zaterdag 18 maart 2023
      14:00ROG 3De Wâlden 5GRONINGENBeyum
      15:30De Parabool 3Noordenveld 2GRONINGENACLO
      15:50DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2AVO 4HAULERWIJKDe Bongerd
      18:15Mid-Fryslân/ReduRisk 4DWA/Argo 2GROUDe Twine
    12. zaterdag 25 maart 2023
      12:25AVO 4De Wâlden 5ASSENMarsdijk
      13:15ROG 3DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2GRONINGENLewenborg
      15:50De Parabool 3Mid-Fryslân/ReduRisk 4GRONINGENACLO
      15:55DWA/Argo 2Noordenveld 2WINSUM GNRipperdahal
    13. zaterdag 01 april 2023
      16:20Mid-Fryslân/ReduRisk 4ROG 3GROUDe Twine
      17:40De Wâlden 5DWA/Argo 2OENTSJERKDe Hege Walden
      18:40DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2De Parabool 3OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      19:00Noordenveld 2AVO 4RODENDe Hullen
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      De Wâlden 510 - 11DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2
      Mid-Fryslân/ReduRisk 419 - 18Noordenveld 2
      AVO 48 - 14ROG 3
      De Parabool 323 - 12DWA/Argo 2