K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 4
Klasse
Reserve 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Corrie Betten
    • Froukje Castelein
    • Anneke Bruggen
    • Lenie Braks
    • Afke Zijlstra
    • Margriet Jorna
    • Nynke Swart
    • Mannen
    • Evert Wieling
    • Willem Fopma
    • Arnold Bouwmeester
    • Wiebe Boonstra
    • Wilco de Boer
    • Andre van Vilsteren
    • Pieter Alberda
    • Alfred Postma
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden 4000000000
    2Drachten/Van der Wiel 4000000000
    3Hoogkerk/Schelwald Optiek 3000000000
    4KIOS (R) 2000000000
    5LDODK/Rinsma Modeplein 4000000000
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4000000000
    7Nic. 4000000000
    8WSS 2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      11:10Drachten/Van der Wiel 4Mid-Fryslân/ReduRisk 4DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      12:30Hoogkerk/Schelwald Optiek 3De Wâlden 4GRONINGENSportpark Hoogkerk
    2. zondag 11 september 2022
      14:00Nic. 4LDODK/Rinsma Modeplein 4GRONINGENSportpark De Wijert
      14:30WSS 2KIOS (R) 2OUDE PEKELAM.J. Wageman Sportpark
    3. zaterdag 17 september 2022
      14:00KIOS (R) 2Drachten/Van der Wiel 4RUINERWOLDSportpark De Kiosk
      15:30Mid-Fryslân/ReduRisk 4WSS 2GROUMeinga (Grou)
      17:00De Wâlden 4Nic. 4OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
    4. zondag 18 september 2022
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein 4Hoogkerk/Schelwald Optiek 3GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    5. zaterdag 24 september 2022
      11:15Drachten/Van der Wiel 4De Wâlden 4DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      12:30Hoogkerk/Schelwald Optiek 3Mid-Fryslân/ReduRisk 4GRONINGENSportpark Hoogkerk
    6. zondag 25 september 2022
      13:00WSS 2LDODK/Rinsma Modeplein 4OUDE PEKELAM.J. Wageman Sportpark
      14:00Nic. 4KIOS (R) 2GRONINGENSportpark De Wijert
    7. zaterdag 01 oktober 2022
      11:00Drachten/Van der Wiel 4LDODK/Rinsma Modeplein 4DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      15:30Mid-Fryslân/ReduRisk 4De Wâlden 4GROUMeinga (Grou)
    8. zondag 02 oktober 2022
      11:00WSS 2Nic. 4OUDE PEKELAM.J. Wageman Sportpark
      14:00KIOS (R) 2Hoogkerk/Schelwald Optiek 3RUINERWOLDSportpark De Kiosk
    9. zaterdag 08 oktober 2022
      12:30Hoogkerk/Schelwald Optiek 3Drachten/Van der Wiel 4GRONINGENSportpark Hoogkerk
      14:00Nic. 4Mid-Fryslân/ReduRisk 4GRONINGENSportpark De Wijert
      17:00De Wâlden 4WSS 2OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
    10. zondag 09 oktober 2022
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein 4KIOS (R) 2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    11. zaterdag 15 oktober 2022
      14:00WSS 2Drachten/Van der Wiel 4OUDE PEKELAM.J. Wageman Sportpark
      15:30Mid-Fryslân/ReduRisk 4KIOS (R) 2GROUMeinga (Grou)
      17:00De Wâlden 4LDODK/Rinsma Modeplein 4OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
    12. zondag 16 oktober 2022
      14:00Nic. 4Hoogkerk/Schelwald Optiek 3GRONINGENSportpark De Wijert
    13. zaterdag 22 oktober 2022
      11:00Drachten/Van der Wiel 4Nic. 4DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00KIOS (R) 2De Wâlden 4RUINERWOLDSportpark De Kiosk
      17:30LDODK/Rinsma Modeplein 4Mid-Fryslân/ReduRisk 4GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    14. zondag 23 oktober 2022
      12:30Hoogkerk/Schelwald Optiek 3WSS 2GRONINGENSportpark Hoogkerk
    15. zaterdag 29 oktober 2022
      15:30Mid-Fryslân/ReduRisk 4Drachten/Van der Wiel 4GROUMeinga (Grou)
      17:00De Wâlden 4Hoogkerk/Schelwald Optiek 3OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
    16. zondag 30 oktober 2022
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein 4Nic. 4GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      14:00KIOS (R) 2WSS 2RUINERWOLDSportpark De Kiosk
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.