K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 3
Klasse
Reserve 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Femke Bergsma
    • Sterre Spoelstra
    • Anne Baukje Bloem
    • Janne Heida
    • Nynke Tuinstra
    • Siety Tjalma
    • Dieuwke Popma
    • Klaske Toering
    • Mannen
    • Julian Punter
    • Rinse Hobma
    • Peter Huitema
    • Jorrit de Groot
    • Jasper Willemsen
    • Hendrik Tolsma

    Technische staf: Anja Liemburg
    Technische staf: Jannneke Liemburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1WSS 212010021138
    2Nic. 412010019118
    3De Wâlden 312010015123
    4Mid-Fryslân/ReduRisk 312010014131
    5CSL 31000011314-1
    6Hoogkerk/Schelwald Optiek 31000011215-3
    7Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 31000011321-8
    8LDODK/Rinsma Modeplein 41000011119-8
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      14:40CSL 3WSS 2STIENSIt Gryn
      17:20De Wâlden 3LDODK/Rinsma Modeplein 4OENTSJERKDe Hege Walden
      20:30Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3Mid-Fryslân/ReduRisk 3BURGUMDe Nije Westermar
    2. zondag 04 december 2022
      13:55Nic. 4Hoogkerk/Schelwald Optiek 3GRONINGENAlfa College
    3. zaterdag 10 december 2022
      14:30Nic. 4Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3GRONINGENAlfa College
      15:25WSS 2Mid-Fryslân/ReduRisk 3OUDE PEKELAMFC De Binding
      15:40CSL 3De Wâlden 3STIENSIt Gryn
    4. zondag 11 december 2022
      13:00Hoogkerk/Schelwald Optiek 3LDODK/Rinsma Modeplein 4GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    5. zaterdag 17 december 2022
      17:20De Wâlden 3Nic. 4OENTSJERKDe Hege Walden
      20:30Mid-Fryslân/ReduRisk 3Hoogkerk/Schelwald Optiek 3GROUDe Twine
      20:30Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3CSL 3BURGUMDe Nije Westermar
    6. zondag 18 december 2022
      12:30LDODK/Rinsma Modeplein 4WSS 2GORREDIJKKortezwaag
    7. zaterdag 14 januari 2023
      14:05WSS 2De Wâlden 3OUDE PEKELAMFC De Binding
      15:20Hoogkerk/Schelwald Optiek 3Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3GRONINGENBlaashal Hoogkerk
      16:00Nic. 4Mid-Fryslân/ReduRisk 3GRONINGENAlfa College
      16:40CSL 3LDODK/Rinsma Modeplein 4STIENSIt Gryn
    8. zaterdag 21 januari 2023
      13:20De Wâlden 3Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3OENTSJERKDe Hege Walden
      16:00Nic. 4CSL 3GRONINGENAlfa College
      16:40LDODK/Rinsma Modeplein 4Mid-Fryslân/ReduRisk 3GORREDIJKKortezwaag
    9. zondag 22 januari 2023
      13:00Hoogkerk/Schelwald Optiek 3WSS 2GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    10. zaterdag 28 januari 2023
      15:55CSL 3Hoogkerk/Schelwald Optiek 3STIENSIt Gryn
      18:10Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3LDODK/Rinsma Modeplein 4HURDEGARYPDe Hege Fiif
      18:30Mid-Fryslân/ReduRisk 3De Wâlden 3GROUDe Twine
    11. zondag 29 januari 2023
      14:30WSS 2Nic. 4OUDE PEKELAMFC De Binding
    12. zaterdag 04 februari 2023
      16:40CSL 3Mid-Fryslân/ReduRisk 3STIENSIt Gryn
      17:20De Wâlden 3Hoogkerk/Schelwald Optiek 3OENTSJERKDe Hege Walden
      20:30Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3WSS 2BURGUMDe Nije Westermar
    13. zondag 05 februari 2023
      14:30Nic. 4LDODK/Rinsma Modeplein 4GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    14. zaterdag 11 februari 2023
      15:30WSS 2CSL 3OUDE PEKELAMFC De Binding
      15:40LDODK/Rinsma Modeplein 4De Wâlden 3GORREDIJKKortezwaag
      18:45Mid-Fryslân/ReduRisk 3Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3GROUDe Twine
    15. zondag 12 februari 2023
      13:40Hoogkerk/Schelwald Optiek 3Nic. 4GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    16. zaterdag 18 februari 2023
      15:00De Wâlden 3CSL 3OENTSJERKDe Hege Walden
      18:10Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3Nic. 4BURGUMDe Nije Westermar
      20:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3WSS 2GROUDe Twine
    17. zondag 19 februari 2023
      12:30LDODK/Rinsma Modeplein 4Hoogkerk/Schelwald Optiek 3GORREDIJKKortezwaag
    18. zaterdag 11 maart 2023
      15:40Hoogkerk/Schelwald Optiek 3Mid-Fryslân/ReduRisk 3GRONINGENBlaashal Hoogkerk
      15:50CSL 3Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3STIENSIt Gryn
      16:00Nic. 4De Wâlden 3GRONINGENAlfa College
    19. zondag 12 maart 2023
      14:30WSS 2LDODK/Rinsma Modeplein 4OUDE PEKELAMFC De Binding
    20. zaterdag 18 maart 2023
      15:15De Wâlden 3WSS 2OENTSJERKDe Hege Walden
      17:40LDODK/Rinsma Modeplein 4CSL 3GORREDIJKKortezwaag
      19:30Mid-Fryslân/ReduRisk 3Nic. 4GROUDe Twine
      20:30Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3Hoogkerk/Schelwald Optiek 3BURGUMDe Nije Westermar
    21. zaterdag 25 maart 2023
      16:40CSL 3Nic. 4STIENSIt Gryn
      18:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3LDODK/Rinsma Modeplein 4GROUDe Twine
      20:30Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3De Wâlden 3BURGUMDe Nije Westermar
    22. zondag 26 maart 2023
      13:15WSS 2Hoogkerk/Schelwald Optiek 3OUDE PEKELAMFC De Binding
    23. zaterdag 01 april 2023
      11:30LDODK/Rinsma Modeplein 4Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3GORREDIJKKortezwaag
      16:30De Wâlden 3Mid-Fryslân/ReduRisk 3OENTSJERKDe Hege Walden
      16:40Hoogkerk/Schelwald Optiek 3CSL 3GRONINGENBlaashal Hoogkerk
    24. zondag 02 april 2023
      14:00Nic. 4WSS 2GRONINGENBlaashal Hoogkerk
  • Uitslagen
    1. zondag 27 november 2022
      LDODK/Rinsma Modeplein 411 - 19Nic. 4
    2. zaterdag 26 november 2022
      Mid-Fryslân/ReduRisk 314 - 13CSL 3
      WSS 221 - 13Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3
      Hoogkerk/Schelwald Optiek 312 - 15De Wâlden 3