K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 3
Klasse
Reserve 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Heida
    • Nynke Tuinstra
    • Siety Tjalma
    • Dieuwke Popma
    • Sybrecht Andringa
    • Klaske Toering
    • Mannen
    • Rinse Hobma
    • Martijn Olijnsma
    • Peter Huitema
    • Jasper Willemsen
    • Hendrik Tolsma
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL 2000000000
    2Heerenveen 2000000000
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3000000000
    4NKC '51 2000000000
    5De Parabool 2000000000
    6Ritola 2000000000
    7SCO 2000000000
    8Wit-Blauw/Green Organics 2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      14:00Heerenveen 2Ritola 2HEERENVEENHeerenveen
      14:00CSL 2Mid-Fryslân/ReduRisk 3BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      14:00Wit-Blauw/Green Organics 2De Parabool 2KAMPENSportpark Hagenbroek
      17:30SCO/European Aerosols 2NKC '51 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    2. zaterdag 17 september 2022
      14:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3Heerenveen 2GROUMeinga (Grou)
      14:05De Parabool 2SCO/European Aerosols 2GRONINGENACLO sportcentrum Paddepoel
      14:10Ritola 2CSL 2ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      14:30NKC '51 2Wit-Blauw/Green Organics 2NIJVERDALSportpark Gagelman
    3. zaterdag 24 september 2022
      14:00Heerenveen 2NKC '51 2HEERENVEENHeerenveen
      14:00CSL 2De Parabool 2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      14:00Wit-Blauw/Green Organics 2Mid-Fryslân/ReduRisk 3KAMPENSportpark Hagenbroek
      17:30SCO/European Aerosols 2Ritola 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    4. zaterdag 01 oktober 2022
      14:00CSL 2NKC '51 2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      14:00Heerenveen 2SCO/European Aerosols 2HEERENVEENHeerenveen
      14:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3De Parabool 2GROUMeinga (Grou)
      14:10Ritola 2Wit-Blauw/Green Organics 2ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
    5. zaterdag 08 oktober 2022
      14:00Wit-Blauw/Green Organics 2CSL 2KAMPENSportpark Hagenbroek
      14:05De Parabool 2Heerenveen 2GRONINGENACLO sportcentrum Paddepoel
      14:30NKC '51 2Ritola 2NIJVERDALSportpark Gagelman
      17:30SCO/European Aerosols 2Mid-Fryslân/ReduRisk 3OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    6. zaterdag 15 oktober 2022
      14:00Heerenveen 2CSL 2HEERENVEENHeerenveen
      14:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3Ritola 2GROUMeinga (Grou)
      14:05De Parabool 2NKC '51 2GRONINGENACLO sportcentrum Paddepoel
      17:30SCO/European Aerosols 2Wit-Blauw/Green Organics 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    7. zaterdag 22 oktober 2022
      14:00CSL 2SCO/European Aerosols 2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      14:00Wit-Blauw/Green Organics 2Heerenveen 2KAMPENSportpark Hagenbroek
      14:10Ritola 2De Parabool 2ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      14:30NKC '51 2Mid-Fryslân/ReduRisk 3NIJVERDALSportpark Gagelman
    8. zaterdag 29 oktober 2022
      14:00Mid-Fryslân/ReduRisk 3CSL 2GROUMeinga (Grou)
      14:05De Parabool 2Wit-Blauw/Green Organics 2GRONINGENACLO sportcentrum Paddepoel
      14:10Ritola 2Heerenveen 2ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      14:30NKC '51 2SCO/European Aerosols 2NIJVERDALSportpark Gagelman
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.