K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 2
Klasse
Reserve overgangsklasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers

    Er zijn (nog) geen spelers opgegeven voor dit team.

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AVO 2000000000
    2AW/DTV 2000000000
    3Drachten/Van der Wiel 2000000000
    4KZ/Thermo4U 3000000000
    5LDODK/Rinsma Modeplein 3000000000
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2000000000
    7Nic. 2000000000
    8Sparta (Zw) 2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      14:00Sparta (Zw) 2LDODK/Rinsma Modeplein 3ZWOLLEStadshagen
      14:30AW/DTV 2Nic. 2AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      15:00Mid-Fryslân/ReduRisk 2Drachten/Van der Wiel 2REDUZUMReduzum
      16:00KZ/Thermo4U 3AVO 2KOOG AAN DE ZAANSportpark De Koog
    2. zaterdag 17 september 2022
      14:00Drachten/Van der Wiel 2Sparta (Zw) 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      15:30AVO 2AW/DTV 2ASSENSportcomplex Marsdijk
      16:00LDODK/Rinsma Modeplein 3Mid-Fryslân/ReduRisk 2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    3. zondag 18 september 2022
      14:00Nic. 2KZ/Thermo4U 3GRONINGENSportpark De Wijert
    4. zaterdag 24 september 2022
      14:00Sparta (Zw) 2Nic. 2ZWOLLEStadshagen
      14:30AW/DTV 2LDODK/Rinsma Modeplein 3AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      15:00Mid-Fryslân/ReduRisk 2AVO 2REDUZUMReduzum
      16:00KZ/Thermo4U 3Drachten/Van der Wiel 2KOOG AAN DE ZAANSportpark De Koog
    5. woensdag 28 september 2022
      20:00LDODK/Rinsma Modeplein 3Sparta (Zw) 2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    6. zaterdag 01 oktober 2022
      13:00AW/DTV 2Sparta (Zw) 2AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      16:00AVO 2Drachten/Van der Wiel 2ASSENSportcomplex Marsdijk
      16:00KZ/Thermo4U 3LDODK/Rinsma Modeplein 3KOOG AAN DE ZAANSportpark De Koog
    7. zondag 02 oktober 2022
      14:00Nic. 2Mid-Fryslân/ReduRisk 2GRONINGENSportpark De Wijert
    8. zaterdag 08 oktober 2022
      14:00Drachten/Van der Wiel 2AW/DTV 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00Sparta (Zw) 2AVO 2ZWOLLEStadshagen
      15:00LDODK/Rinsma Modeplein 3Nic. 2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    9. zondag 09 oktober 2022
      14:30Mid-Fryslân/ReduRisk 2KZ/Thermo4U 3REDUZUMReduzum
    10. zaterdag 15 oktober 2022
      13:30AW/DTV 2KZ/Thermo4U 3AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      14:00Drachten/Van der Wiel 2LDODK/Rinsma Modeplein 3DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00Sparta (Zw) 2Mid-Fryslân/ReduRisk 2ZWOLLEStadshagen
      15:30AVO 2Nic. 2ASSENSportcomplex Marsdijk
    11. zaterdag 22 oktober 2022
      14:00Nic. 2Drachten/Van der Wiel 2GRONINGENSportpark De Wijert
      15:00Mid-Fryslân/ReduRisk 2AW/DTV 2REDUZUMReduzum
      16:00LDODK/Rinsma Modeplein 3AVO 2GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      16:00KZ/Thermo4U 3Sparta (Zw) 2KOOG AAN DE ZAANSportpark De Koog
    12. zaterdag 29 oktober 2022
      14:00Drachten/Van der Wiel 2Mid-Fryslân/ReduRisk 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      15:00Nic. 2AW/DTV 2GRONINGENSportpark De Wijert
      15:30AVO 2KZ/Thermo4U 3ASSENSportcomplex Marsdijk
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.