K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk 1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk 1
Klasse
Hoofdklasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers

    Er zijn (nog) geen spelers opgegeven voor dit team.

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AW/DTV 1000000000
    2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1000000000
    3GG/IJskoud de Beste 1000000000
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1000000000
    5Nic. 1000000000
    6SCO 1000000000
    7Unitas/Perspectief 1000000000
    8Wageningen 1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 10 september 2022
      15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Unitas/Perspectief 1DRIEBERGEN-RIJSENBURGSportpark De Woerd
      16:00AW/DTV 1Nic. 1AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      19:00SCO/European Aerosols 1Groen-Geel 1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    2. zondag 11 september 2022
      14:30Mid-Fryslân/ReduRisk 1Wageningen 1REDUZUMReduzum
    3. zaterdag 17 september 2022
      16:00Unitas/Perspectief 1AW/DTV 1HARDERWIJKHet Slingerbos
      17:00Wageningen 1SCO/European Aerosols 1WAGENINGENBinnenveld
      17:30Groen-Geel 1Mid-Fryslân/ReduRisk 1WORMERSportpark Trickelsoord
      18:30Nic. 1Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1GRONINGENSportpark De Wijert
    4. zaterdag 24 september 2022
      15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Wageningen 1DRIEBERGEN-RIJSENBURGSportpark De Woerd
      16:00AW/DTV 1Groen-Geel 1AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      16:30Mid-Fryslân/ReduRisk 1Unitas/Perspectief 1REDUZUMReduzum
      19:00SCO/European Aerosols 1Nic. 1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    5. woensdag 28 september 2022
      21:00Unitas/Perspectief 1Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1HARDERWIJKHet Slingerbos
      21:00Groen-Geel 1SCO/European Aerosols 1WORMERSportpark Trickelsoord
    6. zaterdag 01 oktober 2022
      14:30AW/DTV 1SCO/European Aerosols 1AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Groen-Geel 1DRIEBERGEN-RIJSENBURGSportpark De Woerd
      15:30Unitas/Perspectief 1Wageningen 1HARDERWIJKHet Slingerbos
    7. zondag 02 oktober 2022
      15:30Nic. 1Mid-Fryslân/ReduRisk 1GRONINGENSportpark De Wijert
    8. zaterdag 08 oktober 2022
      15:00Wageningen 1AW/DTV 1WAGENINGENBinnenveld
      16:30Mid-Fryslân/ReduRisk 1Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1REDUZUMReduzum
      17:30Groen-Geel 1Nic. 1WORMERSportpark Trickelsoord
      19:00SCO/European Aerosols 1Unitas/Perspectief 1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    9. zaterdag 15 oktober 2022
      15:00AW/DTV 1Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1AMSTERDAMSportpark Zeeburgereiland
      15:30Wageningen 1Groen-Geel 1WAGENINGENBinnenveld
      16:00Unitas/Perspectief 1Nic. 1HARDERWIJKHet Slingerbos
      19:00SCO/European Aerosols 1Mid-Fryslân/ReduRisk 1OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    10. zaterdag 22 oktober 2022
      15:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1SCO/European Aerosols 1DRIEBERGEN-RIJSENBURGSportpark De Woerd
      16:30Mid-Fryslân/ReduRisk 1AW/DTV 1REDUZUMReduzum
      17:30Groen-Geel 1Unitas/Perspectief 1WORMERSportpark Trickelsoord
    11. zondag 23 oktober 2022
      14:30Nic. 1Wageningen 1GRONINGENSportpark De Wijert
    12. zaterdag 29 oktober 2022
      16:30Nic. 1AW/DTV 1GRONINGENSportpark De Wijert
    13. zondag 30 oktober 2022
      14:30Wageningen 1Mid-Fryslân/ReduRisk 1WAGENINGENBinnenveld
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.