K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3

Mid Fryslan 3 seizoen 2019/2020Mid Fryslan 3 seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
Klasse
Reserve 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Famke Alberda
    • Ylse Steerenberg
    • Wimke van der Veen
    • Klaske van der Veen
    • Janne Heida
    • Mannen
    • Schelte Meinsma
    • Martijn Olijnsma
    • Peter Huitema
    • Erik de Boer
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1OWK 2240200502030
    2NKC '51 2240200391623
    3Drachten/Van der Wiel 324020039318
    4AVO 222010137352
    5Heerenveen 22201012931-2
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 32000022533-8
    7ROG 22000022238-16
    8De Hoeve/Due Amici Fitness 22-220021451-37
  • Programma
    1. zaterdag 21 september 2019
      13:50OWK 2Heerenveen 2OOSTWOLD GEM LEEKSportpark Oostwold
      14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ROG 2GROUMeinga (Grou)
      14:30NKC '51 2Drachten/Van der Wiel 3NIJVERDALSportpark Gagelman
      15:30AVO 2De Hoeve/Due Amici Fitness 2ASSENSportcomplex Marsdijk
    2. zaterdag 28 september 2019
      13:50OWK 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3OOSTWOLD GEM LEEKSportpark Oostwold
      14:10ROG 2AVO 2GRONINGENSportpark Noorddijk
      14:30NKC '51 2Heerenveen 2NIJVERDALSportpark Gagelman
      17:00De Hoeve/Due Amici Fitness 2Drachten/Van der Wiel 3DE HOEVESportcomplex De Hoeve
    3. zaterdag 05 oktober 2019
      12:30Drachten/Van der Wiel 3OWK 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00Heerenveen 2ROG 2HEERENVEENHeerenveen
      15:30AVO 2NKC '51 2ASSENSportcomplex Marsdijk
      15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3De Hoeve/Due Amici Fitness 2GROUMeinga (Grou)
    4. zaterdag 12 oktober 2019
      12:25Drachten/Van der Wiel 3Heerenveen 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      13:50OWK 2NKC '51 2OOSTWOLD GEM LEEKSportpark Oostwold
      14:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3AVO 2GROUMeinga (Grou)
      17:00De Hoeve/Due Amici Fitness 2ROG 2DE HOEVESportcomplex De Hoeve
    5. zaterdag 19 oktober 2019
      14:00Heerenveen 2De Hoeve/Due Amici Fitness 2HEERENVEENHeerenveen
      14:10ROG 2Drachten/Van der Wiel 3GRONINGENSportpark Noorddijk
      14:30NKC '51 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3NIJVERDALSportpark Gagelman
      15:30AVO 2OWK 2ASSENSportcomplex Marsdijk
    6. zaterdag 26 oktober 2019
      12:20Drachten/Van der Wiel 3AVO 2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00Heerenveen 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3HEERENVEENHeerenveen
      14:10ROG 2OWK 2GRONINGENSportpark Noorddijk
      17:00De Hoeve/Due Amici Fitness 2NKC '51 2DE HOEVESportcomplex De Hoeve
  • Uitslagen
    1. zaterdag 14 september 2019
      De Hoeve/Due Amici Fitness 29 - 29OWK 2
      ROG 211 - 17NKC '51 2
      Heerenveen 214 - 20AVO 2
      Drachten/Van der Wiel 318 - 14Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
    2. zaterdag 07 september 2019
      AVO 217 - 21Drachten/Van der Wiel 3
      NKC '51 222 - 5De Hoeve/Due Amici Fitness 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 311 - 15Heerenveen 2
      OWK 221 - 11ROG 2