K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 3 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 3 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
Klasse
Reserve 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Famke Alberda
    • Ylse Steerenberg
    • Wimke van der Veen
    • Klaske van der Veen
    • Janne Heida
    • Mannen
    • Laurence Meinsma
    • Schelte Meinsma
    • Martijn Olijnsma
    • Peter Huitema
    • Erik de Boer
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1AKC (Al) 2000000000
    2AVO 3000000000
    3Heerenveen 3000000000
    4KIOS (R) 2000000000
    5KZ/Thermo4U 5000000000
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3000000000
    7SCO 3000000000
    8ZKC '19 2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      20:30Heerenveen 3KZ/Thermo4U 5HEERENVEENHoekstra hal
    2. zondag 24 november 2019
      13:00AKC (Al) 2KIOS (R) 2ALMELOSluiskade
      13:00SCO 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3WOLVEGADe Steense
      13:00AVO 3ZKC '19 2ASSENMarsdijk
    3. zaterdag 30 november 2019
      20:20ZKC '19 2Heerenveen 3ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
    4. zondag 01 december 2019
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3AKC (Al) 2GROUDe Twine
      11:50KZ/Thermo4U 5AVO 3KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
      14:15KIOS (R) 2SCO 3RUINERWOLDBuddingehof
    5. zaterdag 07 december 2019
      20:50Heerenveen 3AVO 3HEERENVEENHoekstra hal
    6. zondag 08 december 2019
      13:00SCO 3AKC (Al) 2WOLVEGADe Steense
      14:30ZKC '19 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      15:30KIOS (R) 2KZ/Thermo4U 5RUINERWOLDBuddingehof
    7. zaterdag 14 december 2019
      18:20AKC (Al) 2Heerenveen 3ALMELOSluiskade
    8. zondag 15 december 2019
      10:30AVO 3SCO 3ASSENMarsdijk
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3KIOS (R) 2GROUDe Twine
      13:30KZ/Thermo4U 5ZKC '19 2KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
    9. zaterdag 11 januari 2020
      20:50Heerenveen 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3HEERENVEENHoekstra hal
    10. zondag 12 januari 2020
      12:45ZKC '19 2AKC (Al) 2ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      13:00SCO 3KZ/Thermo4U 5WOLVEGADe Steense
      15:30KIOS (R) 2AVO 3RUINERWOLDBuddingehof
    11. zaterdag 18 januari 2020
      19:15Heerenveen 3SCO 3HEERENVEENHoekstra hal
    12. zondag 19 januari 2020
      12:30KZ/Thermo4U 5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
      12:45ZKC '19 2KIOS (R) 2ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      14:20AVO 3AKC (Al) 2ASSENMarsdijk
    13. zaterdag 25 januari 2020
      17:45KIOS (R) 2Heerenveen 3RUINERWOLDBuddingehof
    14. zondag 26 januari 2020
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3AVO 3GROUDe Twine
      12:45AKC (Al) 2KZ/Thermo4U 5ALMELOSluiskade
      13:00SCO 3ZKC '19 2WOLVEGADe Steense
    15. zaterdag 01 februari 2020
      15:35KZ/Thermo4U 5Heerenveen 3KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
    16. zondag 02 februari 2020
      11:40Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3SCO 3GROUDe Twine
      13:25ZKC '19 2AVO 3ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      14:00KIOS (R) 2AKC (Al) 2RUINERWOLDBuddingehof
    17. zaterdag 08 februari 2020
      19:30Heerenveen 3ZKC '19 2HEERENVEENHoekstra hal
    18. zondag 09 februari 2020
      11:30AVO 3KZ/Thermo4U 5ASSENMarsdijk
      13:00AKC (Al) 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ALMELOSluiskade
      13:00SCO 3KIOS (R) 2WOLVEGADe Steense
    19. zondag 16 februari 2020
      13:00AKC (Al) 2SCO 3ALMELOSluiskade
      13:00AVO 3KIOS (R) 2ASSENMarsdijk
    20. zaterdag 29 februari 2020
      14:15AVO 3Heerenveen 3ASSENMarsdijk
    21. zondag 01 maart 2020
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ZKC '19 2GROUDe Twine
      13:40KZ/Thermo4U 5KIOS (R) 2KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
    22. zaterdag 07 maart 2020
      20:50Heerenveen 3AKC (Al) 2HEERENVEENHoekstra hal
    23. zondag 08 maart 2020
      13:00ZKC '19 2KZ/Thermo4U 5ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      13:00SCO 3AVO 3WOLVEGADe Steense
      15:30KIOS (R) 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3RUINERWOLDBuddingehof
    24. zaterdag 14 maart 2020
      20:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3Heerenveen 3GROUDe Twine
    25. zondag 15 maart 2020
      12:20KZ/Thermo4U 5SCO 3KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
      13:00AKC (Al) 2ZKC '19 2ALMELOSluiskade
    26. zaterdag 21 maart 2020
      18:20SCO 3Heerenveen 3WOLVEGADe Steense
    27. zondag 22 maart 2020
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3KZ/Thermo4U 5GROUDe Twine
      13:00AKC (Al) 2AVO 3ALMELOSluiskade
      14:00KIOS (R) 2ZKC '19 2RUINERWOLDBuddingehof
    28. zaterdag 28 maart 2020
      21:00Heerenveen 3KIOS (R) 2HEERENVEENHoekstra hal
    29. zondag 29 maart 2020
      12:45ZKC '19 2SCO 3ZUIDWOLDE DRN Wessels Boerhal
      13:20AVO 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3ASSENMarsdijk
      13:40KZ/Thermo4U 5AKC (Al) 2KOOG AAN DE ZAANTopsportcentrum De Koog
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.