K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
Klasse
Reserve 1e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Heida
    • Nynke Tuinstra
    • Siety Tjalma
    • Dieuwke Popma
    • Sybrecht Andringa
    • Klaske Toering
    • Mannen
    • Rinse Hobma
    • Martijn Olijnsma
    • Peter Huitema
    • Jasper Willemsen
    • Hendrik Tolsma
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1KZ/Thermo4U 361206001297158
    2GG/IJskoud de Beste 36904111028319
    3SCO/Motip Dupli 36804021038815
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 36502138398-15
    5Drachten/Van der Wiel 365021399100-1
    6Heerenveen 262010583103-20
    7AVO 361001572128-56
  • Programma
    1. zaterdag 30 oktober 2021
      14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3GG/IJskoud de Beste 3GROUMeinga (Grou)
      14:30AVO 3SCO/Motip Dupli 3ASSENSportcomplex Marsdijk
      14:30KZ/Thermo4U 3Drachten/Van der Wiel 3KOOG AAN DE ZAANSportpark De Koog
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 oktober 2021
      GG/IJskoud de Beste 315 - 15Drachten/Van der Wiel 3
      AVO 37 - 16Heerenveen 2
      KZ/Thermo4U 321 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
    2. zondag 17 oktober 2021
      SCO/Motip Dupli 315 - 17GG/IJskoud de Beste 3
    3. zaterdag 16 oktober 2021
      Heerenveen 212 - 24KZ/Thermo4U 3
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 314 - 14AVO 3
    4. dinsdag 12 oktober 2021
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 311 - 9Drachten/Van der Wiel 3
    5. zaterdag 09 oktober 2021
      SCO/Motip Dupli 319 - 17Heerenveen 2
      AVO 311 - 32KZ/Thermo4U 3
    6. zondag 03 oktober 2021
      KZ/Thermo4U 320 - 11GG/IJskoud de Beste 3
    7. zaterdag 02 oktober 2021
      Heerenveen 214 - 20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
      Drachten/Van der Wiel 317 - 22SCO/Motip Dupli 3
    8. zondag 26 september 2021
      SCO/Motip Dupli 313 - 15KZ/Thermo4U 3
    9. zaterdag 25 september 2021
      GG/IJskoud de Beste 316 - 9Heerenveen 2
      Drachten/Van der Wiel 329 - 20AVO 3
    10. zaterdag 18 september 2021
      AVO 36 - 18GG/IJskoud de Beste 3
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 38 - 15SCO/Motip Dupli 3
      Heerenveen 215 - 17Drachten/Van der Wiel 3
    11. zaterdag 11 september 2021
      GG/IJskoud de Beste 325 - 18Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3
      SCO/Motip Dupli 319 - 14AVO 3
      Drachten/Van der Wiel 312 - 17KZ/Thermo4U 3