Gabe van der Kooij en Daniël van Vilsteren stoppen bij Mid-Fryslân
Gabe van der Kooij en Daniël van Vilsteren hebben aangegeven na dit seizoen te stoppen bij Mid-Fryslân. Beide spelers kiezen ervoor om zich de komende periode te richten op hun studie en andere ontwikkelingen buiten het korfbal.
Van der Kooij: “Altijd met veel plezier op het veld gestaan”
Gabe van der Kooij begon op achtjarige leeftijd met korfballen in Akkrum en maakte in 2023 voor het eerst deel uit van de selectie van Mid-Fryslân. Na een seizoen in het derde keerde hij dit jaar weer terug in de selectie.
Zijn beslissing om te stoppen komt voort uit nieuwe plannen buiten Nederland. “Ik ga een half jaar studeren in Berlijn en daarna stagelopen. Ik weet nog niet precies waar, maar dat maakt het lastig om met korfbal te combineren.”
Gabe kijkt met veel plezier terug op zijn tijd bij de club. “De gezellige wedstrijddagen en trainingen met vrienden blijven me het meest bij. Daarnaast waren de kampioenschappen en de bekerfinale met het derde echt hoogtepunten.”
“Ik kom altijd naar het korfbalveld met veel plezier om te supporteren, coachen en spelen. Ik heb het hier altijd erg naar mijn zin gehad en wil iedereen daarvoor bedanken.”
Van Vilsteren: focus op studie en nieuwe stap
Ook Daniël van Vilsteren neemt afscheid. Hij begon op zijn vierde met korfballen en maakte dit seizoen zijn eerste minuten in de selectie van Mid-Fryslân.
Voor Daniël ligt de focus komend jaar op zijn studie. “Ik ga mijn studie fysiotherapie in Groningen hervatten en wil ook op kamers gaan. Dat maakt het lastig om korfbal op dit niveau te blijven combineren.”
Terugkijkend overheersen ook bij hem de mooie herinneringen. “Vooral de jeugdteams, waar ik veel vrienden heb leren kennen en het jaar in het derde waarin we drie keer kampioen werden en de bekerfinale wonnen, blijven me bij.”
Mid-Fryslân/ReduRisk bedankt Gabe en Daniël voor hun inzet en betrokkenheid binnen de club. We wensen hun veel succes met het afronden hun studie en alle plannen die voor hen liggen.







Om te kunnen reageren op dit nieuwsbericht, moet u akkoord gaan met de social media cookies.



