Trots op onze nieuwe bordsponsor: JuRo Unirek
Met trots zetten we onze reeks sponsoruitlichten voort en dit keer richten we de aandacht op JuRo Unirek, onze nieuwe bordsponsor van K.V. Mid-Fryslân. Sinds dit seizoen draagt JuRo Unirek bij aan onze vereniging en ondersteunt zij daarmee de faciliteiten en activiteiten op en rond de Ynrinner.
Mid-Fryslân/ReduRisk kan ervaren HKC niet verrassen
Met een bus vol supporters toog Mid-Fryslân / ReduRisk richting Hardinxveld-Giessendam voor de uitwedstrijd tegen HKC/Creon Kozijnen. De thuisploeg is één van de degradanten uit de Korfballeague en beschikt over een aantal wat oudere, maar zeer ervaren spelers, met name een ijzersterk herenkwartet.
Zinderende slotfase in De Twine eindigt in nipte nederlaag
Op zondagmiddag 14 december kwam Groen Geel/RMcD Huis Emma uit Wormer op bezoek in sporthal De Twine in Grou. Vooraf werd een spannende wedstrijd verwacht, gezien de onderlinge duels van de afgelopen jaren en de belangen voor Mid-Fryslân/ReduRisk: aansluiting bij de top of juist afstand van de onderste plekken
Bewaar uw oud ijzer!
In 2017, 2019, 2022 en 2024 was er in Akkrum/Nes, Grou, Reduzum en Warten een ijzersterke actie: de samenwerkende korfbalverenigingen onder de vlag van K.V. Mid-Fryslân haalden oud ijzer op. Wegens groot succes zal de korfbalvereniging ook in 2026 uw oud ijzer ophalen. Oud ijzer kan prima gerecycled worden en er gaan dan geen waardevolle materialen verloren. Een win-win situatie: u komt gemakkelijk van uw oud-ijzer af, de vereniging ontvangt een kleine vergoeding en het milieu wordt gespaard!
- 1
- …
- 90







