In 2017, 2019, 2022 en 2024 was er in Akkrum/Nes, Grou, Reduzum en Warten een ijzersterke actie: de samenwerkende korfbalverenigingen onder de vlag van K.V. Mid-Fryslân haalden oud ijzer op. Wegens groot succes zal de korfbalvereniging ook in 2026 uw oud ijzer ophalen. Oud ijzer kan prima gerecycled worden en er gaan dan geen waardevolle materialen verloren. Een win-win situatie: u komt gemakkelijk van uw oud-ijzer af, de vereniging ontvangt een kleine vergoeding en het milieu wordt gespaard!
Lees verder...
Met de returnwedstrijd tegen LDODK / Rinsma Modeplein 1 op het programma stond Mid-Fryslân / ReduRisk 1 voor een belangrijke test. Extra bijzonder: dezelfde tegenstander wacht over enkele dagen opnieuw in de finale van de Jan Mulderbeker. De generale repetitie verliep echter niet zoals gehoopt, want de thuisploeg moest een ruime nederlaag incasseren: 23-12.
Lees verder...
Afgelopen dinsdagavond stond voor Mid-Fryslân/ReduRisk 1 de halve finale van de Jan Mulder-beker op het programma. In eigen huis nam de ploeg het op tegen Noordenveld, tevens de organisator van de finale.
Lees verder...
Afgelopen weekend reisde KV Mid-Fryslân/ReduRisk 1 af naar Voorthuizen voor het duel met laag geklasseerde Spirit 1. Onder tropische omstandigheden hoopten de Friezen de punten mee naar huis te nemen, maar het werd een middag waarin eigenlijk niets lukte.
Lees verder...
De webshop is nog 1 week open. Jullie kunnen in de komende week nog een bestelling doen. Ga naar https://kvmid-fryslan.teamshop.club/products/club.
Lees verder...
Wimke en Klaske van der Veen hebben aangegeven na dit seizoen te stoppen bij de selectie van Mid-Fryslân/ReduRisk. Daarmee neemt de club afscheid van twee vertrouwde gezichten die al jarenlang onderdeel uitmaken van de selectie.
Lees verder...