K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/ReduRisk D4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/ReduRisk D4
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Saar Korf
    • Fayen Schreiber
    • Ymkje Stapensea
    • Margriet de Boer
    • Bregje Zijlstra
    • Mannen
    • Fimme van Dijk
    • Harjan Moltmaker
    • Maarten Kuijper
    • Kije van Dijk

    Technische staf: Corrie Betten
    Technische staf: Corrie Betten

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1LDODK/Rinsma Modeplein D212010014014
    2Drachten/Van der Wiel D2120100826
    3Mid-Fryslân/ReduRisk D4120100844
    4DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2000000000
    5Joure D110000148-4
    6WWC D110000128-6
    7Lintjo D1100001014-14
  • Programma
    1. zaterdag 03 december 2022
      10:05Drachten/Van der Wiel D2Lintjo D1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:35LDODK/Rinsma Modeplein D2Joure D1GORREDIJKKortezwaag
    2. zaterdag 10 december 2022
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein D2WWC D1GORREDIJKKortezwaag
      12:10Mid-Fryslân/ReduRisk D4Drachten/Van der Wiel D2GROUDe Twine
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2Lintjo D1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    3. zaterdag 17 december 2022
      10:00Joure D1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2JOURESportfun
      10:15WWC D1Mid-Fryslân/ReduRisk D4EASTEREINDe Greidhoeke
      10:15Drachten/Van der Wiel D2LDODK/Rinsma Modeplein D2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    4. zaterdag 14 januari 2023
      11:15WWC D1Lintjo D1EASTEREINDe Greidhoeke
      12:25LDODK/Rinsma Modeplein D2Mid-Fryslân/ReduRisk D4GORREDIJKKortezwaag
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2Joure D1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    5. zaterdag 21 januari 2023
      10:00Joure D1Lintjo D1JOURESportfun
      11:00Mid-Fryslân/ReduRisk D4LDODK/Rinsma Modeplein D2GROUDe Twine
      15:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2Drachten/Van der Wiel D2OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    6. zaterdag 28 januari 2023
      10:15Drachten/Van der Wiel D2Joure D1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:00Lintjo D1WWC D1OLDEBERKOOPMFA MeJander
      13:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2Mid-Fryslân/ReduRisk D4OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    7. zaterdag 04 februari 2023
      09:00LDODK/Rinsma Modeplein D2Lintjo D1GORREDIJKKortezwaag
      10:05Drachten/Van der Wiel D2DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:15Mid-Fryslân/ReduRisk D4Joure D1GROUDe Twine
    8. zaterdag 11 februari 2023
      10:00Joure D1WWC D1JOURESportfun
      11:00Lintjo D1Drachten/Van der Wiel D2OLDEBERKOOPMFA MeJander
      14:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2LDODK/Rinsma Modeplein D2OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    9. zaterdag 18 februari 2023
      10:15WWC D1Joure D1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:20Drachten/Van der Wiel D2Mid-Fryslân/ReduRisk D4DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:00Lintjo D1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2OLDEBERKOOPMFA MeJander
    10. zaterdag 25 februari 2023
      11:15Mid-Fryslân/ReduRisk D4WWC D1GROUDe Twine
    11. zaterdag 11 maart 2023
      11:40LDODK/Rinsma Modeplein D2Drachten/Van der Wiel D2GORREDIJKKortezwaag
      12:05Mid-Fryslân/ReduRisk D4Lintjo D1GROUDe Twine
      13:00DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2WWC D1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    12. zaterdag 18 maart 2023
      10:00Joure D1LDODK/Rinsma Modeplein D2JOURESportfun
      10:15WWC D1DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2EASTEREINDe Greidhoeke
      11:00Lintjo D1Mid-Fryslân/ReduRisk D4OLDEBERKOOPMFA MeJander
    13. zaterdag 25 maart 2023
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein D2DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2GORREDIJKKortezwaag
      10:15Drachten/Van der Wiel D2WWC D1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:00Lintjo D1Joure D1OLDEBERKOOPMFA MeJander
    14. zaterdag 01 april 2023
      09:35WWC D1LDODK/Rinsma Modeplein D2EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00Joure D1Drachten/Van der Wiel D2JOURESportfun
      12:10Mid-Fryslân/ReduRisk D4DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D2GROUDe Twine
  • Uitslagen
    1. zaterdag 26 november 2022
      Lintjo D10 - 14LDODK/Rinsma Modeplein D2
      WWC D12 - 8Drachten/Van der Wiel D2
      Joure D14 - 8Mid-Fryslân/ReduRisk D4