K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2
Klasse
F-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Marij Jonker
    • Femke Vriesema
    • Suze Hijlkema
    • Margriet de Boer
    • Bregje Zijlstra
    • Imke Klomp
    • Femke de Vries
    • Mannen
    • Kije van Dijk

    Technische staf: Corrie Betten
    Technische staf: Famke Alberda

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1DOW F1000000000
    2Harkema F1000000000
    3Heerenveen F2000000000
    4LDODK/Rinsma Modeplein F3000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2000000000
    6MN en W F1000000000
    7TFS F2000000000
    8De Waterpoort F2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:45MN en W F1DOW F1STIENSIt Gryn
      10:00Harkema F1De Waterpoort F2HARKEMADe Fugelkamp
      10:30TFS F2Heerenveen F2DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
      15:10LDODK/Rinsma Modeplein F3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2GORREDIJKKortezwaag
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:00Heerenveen F2Harkema F1HEERENVEENHoekstra hal
      11:30DOW F1LDODK/Rinsma Modeplein F3EASTERMARGymlokaal Eastermar
      14:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2MN en W F1GROUDe Twine
      14:00De Waterpoort F2TFS F2SNEEKSchuttersveld
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00Heerenveen F2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2HEERENVEENHoekstra hal
      09:00DOW F1De Waterpoort F2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      10:00Harkema F1TFS F2HARKEMADe Fugelkamp
      13:00LDODK/Rinsma Modeplein F3MN en W F1GORREDIJKKortezwaag
    4. zaterdag 14 december 2019
      09:25MN en W F1Harkema F1STIENSIt Gryn
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2DOW F1GROUDe Twine
      11:30TFS F2LDODK/Rinsma Modeplein F3DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
      14:00De Waterpoort F2Heerenveen F2SNEEKSchuttersveld
    5. zaterdag 21 december 2019
      10:00Heerenveen F2MN en W F1HEERENVEENHoekstra hal
    6. zaterdag 04 januari 2020
      09:00Heerenveen F2De Waterpoort F2HEERENVEENHoekstra hal
    7. zaterdag 11 januari 2020
      09:00DOW F1TFS F2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein F3De Waterpoort F2GORREDIJKKortezwaag
      11:10MN en W F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2STIENSIt Gryn
    8. zaterdag 18 januari 2020
      09:00Heerenveen F2DOW F1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00Harkema F1LDODK/Rinsma Modeplein F3HARKEMADe Fugelkamp
      10:30TFS F2MN en W F1DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
      15:00De Waterpoort F2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2SNEEKSchuttersveld
    9. zaterdag 25 januari 2020
      09:00LDODK/Rinsma Modeplein F3Heerenveen F2GORREDIJKKortezwaag
      10:00DOW F1Harkema F1EASTERMARGymlokaal Eastermar
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2TFS F2GROUDe Twine
      12:00MN en W F1De Waterpoort F2STIENSIt Gryn
    10. zaterdag 01 februari 2020
      09:00Heerenveen F2TFS F2HEERENVEENHoekstra hal
      09:30DOW F1MN en W F1EASTERMARGymlokaal Eastermar
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2LDODK/Rinsma Modeplein F3GROUDe Twine
      14:00De Waterpoort F2Harkema F1SNEEKSchuttersveld
    11. zaterdag 08 februari 2020
      10:00Harkema F1Heerenveen F2HARKEMADe Fugelkamp
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein F3DOW F1GORREDIJKKortezwaag
      10:30TFS F2De Waterpoort F2DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
    12. zaterdag 15 februari 2020
      10:00Harkema F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2HARKEMADe Fugelkamp
      10:00De Waterpoort F2MN en W F1SNEEKSchuttersveld
    13. zaterdag 29 februari 2020
      09:30TFS F2Harkema F1DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
      09:30MN en W F1LDODK/Rinsma Modeplein F3STIENSIt Gryn
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Heerenveen F2GROUDe Twine
      15:00De Waterpoort F2DOW F1SNEEKSchuttersveld
    14. zaterdag 07 maart 2020
      09:00LDODK/Rinsma Modeplein F3TFS F2GORREDIJKKortezwaag
      09:30DOW F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      10:00Harkema F1MN en W F1HARKEMADe Fugelkamp
    15. zaterdag 14 maart 2020
      09:30TFS F2DOW F1DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
      09:40MN en W F1Heerenveen F2STIENSIt Gryn
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Harkema F1GROUDe Twine
      14:00De Waterpoort F2LDODK/Rinsma Modeplein F3SNEEKSchuttersveld
    16. zaterdag 21 maart 2020
      09:00DOW F1Heerenveen F2EASTERMARGymlokaal Eastermar
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein F3Harkema F1GORREDIJKKortezwaag
      10:25MN en W F1TFS F2STIENSIt Gryn
      12:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2De Waterpoort F2GROUDe Twine
    17. zaterdag 28 maart 2020
      09:00Heerenveen F2LDODK/Rinsma Modeplein F3HEERENVEENHoekstra hal
      10:00Harkema F1DOW F1HARKEMADe Fugelkamp
      10:00TFS F2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2DRACHTSTERCOMPAGNIEGymzaal Drachtstercompagnie
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.