K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2
Klasse
F-jeugd nj
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Marij Jonker
    • Femke Vriesema
    • Suze Hijlkema
    • Margriet de Boer
    • Bregje Zijlstra
    • Imke Klomp
    • Femke de Vries
    • Mannen
    • Kije van Dijk

    Technische staf: Corrie Betten
    Technische staf: Famke Alberda

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1LDODK/Rinsma Modeplein F224020012210
    2Flamingo's F12402001156
    3It Fean F1120100963
    4Deinum f1000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard f210000169-3
    6Heerenveen F2200002511-6
    7De Wâlden F3200002212-10
  • Programma
    1. zaterdag 21 september 2019
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein F2Flamingo's F1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      10:00Deinum F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2DEINUMSportcomplex Deinum
      11:15It Fean F1Heerenveen F2SURHUISTERVEENSportpark De Ketting
    2. zaterdag 28 september 2019
      09:00Heerenveen F2Deinum F1HEERENVEENHeerenveen
      10:00Flamingo's F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2BUITENPOSTSportpark De Swadde
      11:15De Wâlden F3It Fean F1OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
    3. zaterdag 05 oktober 2019
      09:00Heerenveen F2De Wâlden F3HEERENVEENHeerenveen
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2LDODK/Rinsma Modeplein F2REDUZUMReduzum
      12:35Deinum F1Flamingo's F1DEINUMSportcomplex Deinum
    4. zaterdag 12 oktober 2019
      10:00Flamingo's F1It Fean F1BUITENPOSTSportpark De Swadde
      10:00De Wâlden F3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2OENTSJERKSportcomplex Kaetsjemouilân
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein F2Deinum F1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    5. woensdag 16 oktober 2019
      17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Heerenveen F2REDUZUMReduzum
    6. zaterdag 19 oktober 2019
      11:00Deinum F1De Wâlden F3DEINUMSportcomplex Deinum
      11:00It Fean F1LDODK/Rinsma Modeplein F2SURHUISTERVEENSportpark De Ketting
    7. zaterdag 26 oktober 2019
      11:00It Fean F1Deinum F1SURHUISTERVEENSportpark De Ketting
  • Uitslagen
    1. zaterdag 14 september 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F26 - 9 (5 - 2)It Fean F1
      De Wâlden F31 - 10 (0 - 1)LDODK/Rinsma Modeplein F2
      Heerenveen F24 - 9 (0 - 3)Flamingo's F1
    2. zaterdag 07 september 2019
      LDODK/Rinsma Modeplein F22 - 1 (3 - 1)Heerenveen F2
      Flamingo's F12 - 1 (0 - 1)De Wâlden F3