K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1
Klasse
F-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Lynn Bouwknegt
    • Jitte Jolieke Sixma
    • Roïse Oosterhof
    • Fianne Flinterman
    • Silke Mulder
    • Mannen
    • Jente-Jorrit Brouwer

    Technische staf: Benthe de Jong
    Technische staf: Rikst Minnesma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL F1000000000
    2De Wâlden F2000000000
    3DTL F1000000000
    4Invicta F1000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1000000000
    6Olympia (T) F1000000000
    7Vlug & Vaardig (G) F1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:30De Wâlden F2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1OENTSJERKDe Hege Walden
      10:00DTL F1CSL F1HOLWERDDe Ynset
      10:10Invicta F1Vlug & Vaardig (G) F1KOLLUMVan der Bijhal
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:00Olympia (T) F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1BUITENPOSTDe Houtmoune
      09:45CSL F1Invicta F1STIENSIt Gryn
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1DTL F1GARYPSportzaal Garyp
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00Invicta F1CSL F1KOLLUMVan der Bijhal
      09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1De Wâlden F2AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Olympia (T) F1Vlug & Vaardig (G) F1BUITENPOSTDe Houtmoune
    4. zaterdag 14 december 2019
      09:30De Wâlden F2Invicta F1OENTSJERKDe Hege Walden
      10:00DTL F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1HOLWERDDe Ynset
      11:00Vlug & Vaardig (G) F1Olympia (T) F1GARYPSportzaal Garyp
    5. zaterdag 21 december 2019
      09:00Olympia (T) F1DTL F1BUITENPOSTDe Houtmoune
    6. zaterdag 11 januari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Vlug & Vaardig (G) F1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:10CSL F1De Wâlden F2STIENSIt Gryn
      12:30Invicta F1DTL F1KOLLUMVan der Bijhal
    7. zaterdag 18 januari 2020
      10:00DTL F1De Wâlden F2HOLWERDDe Ynset
      10:45CSL F1Olympia (T) F1STIENSIt Gryn
      12:30Invicta F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1KOLLUMVan der Bijhal
    8. zaterdag 25 januari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1CSL F1AKKRUMUtingeradeelhal
      12:00Olympia (T) F1Invicta F1BUITENPOSTDe Houtmoune
    9. zaterdag 01 februari 2020
      10:00Olympia (T) F1De Wâlden F2BUITENPOSTDe Houtmoune
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Invicta F1GARYPSportzaal Garyp
      10:30CSL F1DTL F1STIENSIt Gryn
    10. zaterdag 08 februari 2020
      09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Olympia (T) F1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00DTL F1Vlug & Vaardig (G) F1HOLWERDDe Ynset
      13:25Invicta F1De Wâlden F2KOLLUMVan der Bijhal
    11. zaterdag 15 februari 2020
      09:00De Wâlden F2Vlug & Vaardig (G) F1OENTSJERKDe Hege Walden
    12. zaterdag 29 februari 2020
      09:30De Wâlden F2Olympia (T) F1OENTSJERKDe Hege Walden
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1CSL F1GARYPSportzaal Garyp
      10:00DTL F1Invicta F1HOLWERDDe Ynset
    13. zaterdag 07 maart 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1DTL F1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:40CSL F1Vlug & Vaardig (G) F1STIENSIt Gryn
    14. zaterdag 14 maart 2020
      09:30De Wâlden F2CSL F1OENTSJERKDe Hege Walden
      10:00DTL F1Olympia (T) F1HOLWERDDe Ynset
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1GARYPSportzaal Garyp
    15. zaterdag 21 maart 2020
      09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Invicta F1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:30De Wâlden F2DTL F1OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00Olympia (T) F1CSL F1BUITENPOSTDe Houtmoune
    16. zaterdag 28 maart 2020
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1De Wâlden F2GARYPSportzaal Garyp
      10:45CSL F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1STIENSIt Gryn
      12:50Invicta F1Olympia (T) F1KOLLUMVan der Bijhal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.