K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1
Klasse
F-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Roorda
    • Jetske de Jong
    • Maud Bergsma
    • Mannen
    • Ids Elzinga
    • Manne van Dijk

    Technische staf: Leon Sjoerdsma
    Technische staf: Margriet Jorna

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1000000000
    2Spannum F1000000000
    3Vlug & Vaardig (G) F1000000000
    4Westergo F1000000000
    5Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1000000000
    6WWC F2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 04 december 2021
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1WWC F2GARYPSportzaal Garyp
      12:00Westergo F1Spannum F1BOLSWARDDe Middelzee
      12:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1LEEUWARDENCamminghahal
    2. woensdag 08 december 2021
      09:15WWC F2Westergo F1EASTEREINDe Greidhoeke
    3. zaterdag 11 december 2021
      09:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1Vlug & Vaardig (G) F1LEEUWARDENCamminghahal
      09:15Spannum F1WWC F2EASTEREINDe Greidhoeke
    4. zaterdag 18 december 2021
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Westergo F1GARYPSportzaal Garyp
      13:15WWC F2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1EASTEREINDe Greidhoeke
    5. zaterdag 08 januari 2022
      10:00Spannum F1Vlug & Vaardig (G) F1EASTEREINDe Greidhoeke
    6. zaterdag 15 januari 2022
      09:30Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1WWC F2LEEUWARDENCamminghahal
    7. zaterdag 22 januari 2022
      09:15Spannum F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00Westergo F1Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1BOLSWARDDe Middelzee
    8. zaterdag 29 januari 2022
      10:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1Spannum F1LEEUWARDENCamminghahal
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Westergo F1GROUDe Twine
    9. zaterdag 05 februari 2022
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Spannum F1GARYPSportzaal Garyp
      12:30Westergo F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1BOLSWARDDe Middelzee
    10. zaterdag 12 februari 2022
      09:15WWC F2Vlug & Vaardig (G) F1EASTEREINDe Greidhoeke
      09:15Spannum F1Westergo F1EASTEREINDe Greidhoeke
    11. zaterdag 19 februari 2022
      13:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Spannum F1GROUDe Twine
    12. zaterdag 26 februari 2022
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1GROUDe Twine
    13. zaterdag 05 maart 2022
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1GARYPSportzaal Garyp
      10:10WWC F2Spannum F1EASTEREINDe Greidhoeke
    14. zaterdag 12 maart 2022
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1WWC F2GROUDe Twine
      12:00Westergo F1Vlug & Vaardig (G) F1BOLSWARDDe Middelzee
    15. zaterdag 19 maart 2022
      09:15WWC F2Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:00Vlug & Vaardig (G) F1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1GARYPSportzaal Garyp
    16. zaterdag 26 maart 2022
      11:00Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1Westergo F1LEEUWARDENCamminghahal
    17. zaterdag 02 april 2022
      10:00Westergo F1WWC F2BOLSWARDDe Middelzee
      11:10Spannum F1Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden F1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1Vlug & Vaardig (G) F1GROUDe Twine
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.