K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Elin Zeilstra
    • Mannen
    • Harjan Moltmaker
    • Dennis Groen
    • Hidde Gehner

    Technische staf: Nynke Riemersma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Leeuwarden E1120100312
    2Deinum E1000000000
    3DTS (S) E1000000000
    4Harkema E1000000000
    5De Pein E1000000000
    6Vlug & Vaardig (G) E1000000000
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E710000113-2
  • Programma
    1. zaterdag 04 december 2021
      10:30DTS (S) E1De Pein E1HARKEMADe Fugelkamp
      10:30Harkema E1Leeuwarden E1HARKEMADe Fugelkamp
      11:00Vlug & Vaardig (G) E1Deinum E1BURGUMDe Nije Westermar
    2. zaterdag 11 december 2021
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7Vlug & Vaardig (G) E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:30DTS (S) E1Harkema E1HARKEMADe Fugelkamp
      10:00De Pein E1Deinum E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    3. zaterdag 18 december 2021
      10:30Harkema E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7HARKEMADe Fugelkamp
      12:00Leeuwarden E1De Pein E1LEEUWARDENCamminghahal
      13:00Vlug & Vaardig (G) E1DTS (S) E1BURGUMDe Nije Westermar
    4. zaterdag 08 januari 2022
      10:00De Pein E1Vlug & Vaardig (G) E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    5. zaterdag 15 januari 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7Deinum E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:30DTS (S) E1Leeuwarden E1HARKEMADe Fugelkamp
      10:00De Pein E1Harkema E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    6. zaterdag 22 januari 2022
      09:30DTS (S) E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7HARKEMADe Fugelkamp
      11:50Vlug & Vaardig (G) E1Harkema E1BURGUMDe Nije Westermar
      12:10Deinum E1Leeuwarden E1MENAAMRoelengahal
    7. zaterdag 29 januari 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7De Pein E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:30Harkema E1Deinum E1HARKEMADe Fugelkamp
      10:00Leeuwarden E1Vlug & Vaardig (G) E1LEEUWARDENCamminghahal
    8. zaterdag 05 februari 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7Leeuwarden E1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Vlug & Vaardig (G) E1De Pein E1BURGUMDe Nije Westermar
      15:30DTS (S) E1Deinum E1HARKEMADe Fugelkamp
    9. zaterdag 12 februari 2022
      10:00De Pein E1DTS (S) E1OPEINDEGymzaal Opeinde
      11:00Leeuwarden E1Harkema E1LEEUWARDENCamminghahal
      12:10Deinum E1Vlug & Vaardig (G) E1MENAAMRoelengahal
    10. zaterdag 05 maart 2022
      10:20Vlug & Vaardig (G) E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7BURGUMDe Nije Westermar
      10:30Harkema E1DTS (S) E1HARKEMADe Fugelkamp
      12:10Deinum E1De Pein E1MENAAMRoelengahal
    11. zaterdag 12 maart 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7Harkema E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00DTS (S) E1Vlug & Vaardig (G) E1HARKEMADe Fugelkamp
      10:00De Pein E1Leeuwarden E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    12. zaterdag 19 maart 2022
      10:00Harkema E1De Pein E1HARKEMADe Fugelkamp
      11:00Leeuwarden E1DTS (S) E1LEEUWARDENCamminghahal
      12:10Deinum E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7MENAAMRoelengahal
    13. zaterdag 26 maart 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7DTS (S) E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:30Harkema E1Vlug & Vaardig (G) E1HARKEMADe Fugelkamp
      12:00Leeuwarden E1Deinum E1LEEUWARDENCamminghahal
    14. zaterdag 02 april 2022
      10:00De Pein E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7OPEINDEGymzaal Opeinde
      12:10Deinum E1Harkema E1MENAAMRoelengahal
      12:25Vlug & Vaardig (G) E1Leeuwarden E1BURGUMDe Nije Westermar
  • Uitslagen
    1. zaterdag 27 november 2021
      Deinum E1DTS (S) E1
      Leeuwarden E13 - 1 (2 - 1)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E7