K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Fenna Riemersma
    • Anna-Maj de Jong
    • Zoe Ronner
    • Sygrid van der Meer
    • Rianne Kraaij
    • Senna Blom

    Technische staf: Geertje Dekker

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1WWC E11222011011384098
    2Flamingo's E4111708125960-1
    3Spannum E1111305336869-1
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E611904164568-23
    5Lemmer E111803265870-12
    6Wêz Warber en Fluch E211502183871-33
    7De Waterpoort E111402094674-28
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      09:30Wêz Warber en Fluch E2De Waterpoort E1LEEUWARDENCamminghahal
      11:00Lemmer E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6LEMMERDe Hege Fonnen
      12:00Spannum E1Flamingo's E4EASTEREINDe Greidhoeke
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Flamingo's E43 - 9 (4 - 5)WWC E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E66 - 4 (2 - 1)Wêz Warber en Fluch E2
    2. zaterdag 16 maart 2019
      WWC E117 - 0Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
      Spannum E18 - 6 (4 - 2)De Waterpoort E1
      Wêz Warber en Fluch E22 - 6 (2 - 1)Flamingo's E4
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Flamingo's E46 - 4 (1 - 2)De Waterpoort E1
      WWC E111 - 2 (3 - 2)Lemmer E1
      Spannum E14 - 1 (4 - 1)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
    4. zaterdag 02 maart 2019
      De Waterpoort E16 - 8 (5 - 1)Lemmer E1
      Wêz Warber en Fluch E25 - 3 (4 - 2)Spannum E1
    5. maandag 25 februari 2019
      Lemmer E12 - 7 (3 - 3)WWC E1
    6. zaterdag 09 februari 2019
      Spannum E110 - 8 (2 - 4)Lemmer E1
      WWC E112 - 1 (2 - 2)Flamingo's E4
      Wêz Warber en Fluch E27 - 3 (2 - 2)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
    7. zaterdag 02 februari 2019
      WWC E112 - 1 (2 - 2)Wêz Warber en Fluch E2
      Lemmer E14 - 4 (1 - 4)Spannum E1
      Flamingo's E44 - 3 (1 - 3)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
    8. zaterdag 26 januari 2019
      De Waterpoort E16 - 5Wêz Warber en Fluch E2
      Flamingo's E46 - 6 (3 - 1)Spannum E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E65 - 3 (0 - 1)Lemmer E1
    9. zaterdag 19 januari 2019
      WWC E119 - 6 (3 - 1)Spannum E1
      Wêz Warber en Fluch E26 - 6 (2 - 1)Lemmer E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E64 - 3 (2 - 2)De Waterpoort E1
    10. zaterdag 12 januari 2019
      De Waterpoort E11 - 6 (3 - 1)Spannum E1
      Flamingo's E44 - 2 (3 - 1)Wêz Warber en Fluch E2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E66 - 13 (3 - 8)WWC E1
    11. zaterdag 05 januari 2019
      Lemmer E18 - 4 (2 - 1)De Waterpoort E1
    12. zaterdag 22 december 2018
      Lemmer E16 - 7 (1 - 4)Flamingo's E4
      De Waterpoort E18 - 3 (2 - 4)WWC E1
    13. zaterdag 15 december 2018
      De Waterpoort E15 - 7 (0 - 1)Flamingo's E4
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E64 - 4 (0 - 1)Spannum E1
    14. zaterdag 08 december 2018
      WWC E112 - 1 (0 - 1)De Waterpoort E1
      Spannum E19 - 2 (5 - 0)Wêz Warber en Fluch E2
      Flamingo's E48 - 5 (5 - 3)Lemmer E1
    15. zaterdag 01 december 2018
      De Waterpoort E12 - 7 (2 - 1)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
      Lemmer E16 - 2 (1 - 2)Wêz Warber en Fluch E2
      Spannum E18 - 13 (4 - 4)WWC E1
    16. zaterdag 24 november 2018
      Wêz Warber en Fluch E22 - 10 (3 - 0)WWC E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E66 - 7 (2 - 3)Flamingo's E4