K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Gerbrich van Dijk
    • Fenna Elzinga
    • Mannen
    • Maarten Kuijper
    • Ids Wieling
    • Jelmer Roorda
    • Jort Bergsma

    Technische staf: Famke Alberda
    Technische staf: Britt Steerenberg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1LDODK/Rinsma Modeplein E32402001064
    2Joure E22201011257
    3Harich E3220101734
    4DTG E122010110100
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E622010119-8
    6Kinea E110000157-2
    7De Hoeve/Forward E110000127-5
  • Programma
    1. zaterdag 29 januari 2022
      09:00Kinea E1LDODK/Rinsma Modeplein E3TJALLEBERDMFA Aengwirden
      09:55Harich E3Joure E2BALKDe Trime
      14:00De Hoeve/Forward E1DTG E1NOORDWOLDE FRDe Duker
    2. zaterdag 05 februari 2022
      09:00LDODK/Rinsma Modeplein E3DTG E1GORREDIJKKortezwaag
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6Joure E2GROUDe Twine
      11:00De Hoeve/Forward E1Kinea E1NOORDWOLDE FRDe Duker
    3. zaterdag 12 februari 2022
      09:00DTG E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6BALKDe Trime
      09:00Joure E2LDODK/Rinsma Modeplein E3JOURESportfun
      09:00Kinea E1Harich E3TJALLEBERDMFA Aengwirden
    4. zaterdag 19 februari 2022
      10:00Harich E3DTG E1BALKDe Trime
      12:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6De Hoeve/Forward E1GROUDe Twine
    5. zaterdag 26 februari 2022
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6LDODK/Rinsma Modeplein E3GROUDe Twine
    6. zaterdag 05 maart 2022
      09:15DTG E1Joure E2BALKDe Trime
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6Harich E3GROUDe Twine
      12:00De Hoeve/Forward E1LDODK/Rinsma Modeplein E3NOORDWOLDE FRDe Duker
    7. zaterdag 12 maart 2022
      09:00LDODK/Rinsma Modeplein E3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6GORREDIJKKortezwaag
      09:00Kinea E1DTG E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      09:45Harich E3De Hoeve/Forward E1BALKDe Trime
    8. zaterdag 19 maart 2022
      09:00DTG E1Harich E3BALKDe Trime
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6Kinea E1GROUDe Twine
      12:00De Hoeve/Forward E1Joure E2NOORDWOLDE FRDe Duker
    9. zaterdag 26 maart 2022
      09:00Kinea E1Joure E2TJALLEBERDMFA Aengwirden
      09:55Harich E3LDODK/Rinsma Modeplein E3BALKDe Trime
      12:00De Hoeve/Forward E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6NOORDWOLDE FRDe Duker
    10. zaterdag 02 april 2022
      09:00Joure E2Harich E3JOURESportfun
      09:15DTG E1De Hoeve/Forward E1BALKDe Trime
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E3Kinea E1GORREDIJKKortezwaag
  • Uitslagen
    1. zaterdag 15 januari 2022
      Kinea E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
      Joure E2De Hoeve/Forward E1
    2. zaterdag 08 januari 2022
      Joure E2Kinea E1
    3. zaterdag 18 december 2021
      De Hoeve/Forward E12 - 7 (3 - 6)Harich E3
      DTG E17 - 5Kinea E1
    4. zaterdag 11 december 2021
      Joure E2DTG E1
      Harich E30 - 1 (1 - 2)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
      LDODK/Rinsma Modeplein E3De Hoeve/Forward E1
    5. zaterdag 04 december 2021
      Harich E3Kinea E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6DTG E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E35 - 3 (1 - 0)Joure E2
    6. zaterdag 27 november 2021
      DTG E13 - 5 (1 - 2)LDODK/Rinsma Modeplein E3
      Joure E29 - 0Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6