K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Marte Groothedde
    • Amerins Berber Hoekstra
    • Bente Riemersma
    • Maud Boonstra
    • Mannen
    • Djurre Kooistra
    • Rutmer Abma
    • Daan van der Mark

    Technische staf: Windy Koolwijk
    Technische staf: Jorrit van Gorkum

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden E4000000000
    2Deinum E1000000000
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5000000000
    4ODIS E1000000000
    5Olympia (T) E1000000000
    6Veenwouden E1000000000
    7WIK '34 E3000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      10:00Veenwouden E1ODIS E1VEENWOUDENHoantserid
      11:30De Wâlden E4Olympia (T) E1OENTSJERKDe Hege Walden
      12:15Deinum E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5MENAAMRoelengahal
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:00Olympia (T) E1Deinum E1BUITENPOSTDe Houtmoune
      09:00De Wâlden E4ODIS E1OENTSJERKDe Hege Walden
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5WIK '34 E3AKKRUMUtingeradeelhal
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00WIK '34 E3De Wâlden E4DOKKUMDe Doelstien
      12:00Olympia (T) E1ODIS E1BUITENPOSTDe Houtmoune
      14:00Veenwouden E1Deinum E1VEENWOUDENHoantserid
    4. zaterdag 14 december 2019
      11:00ODIS E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      11:30De Wâlden E4Veenwouden E1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:00Deinum E1WIK '34 E3MENAAMRoelengahal
    5. zaterdag 21 december 2019
      10:00Olympia (T) E1WIK '34 E3BUITENPOSTDe Houtmoune
      10:00ODIS E1Deinum E1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    6. zaterdag 11 januari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5De Wâlden E4AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00WIK '34 E3ODIS E1DOKKUMDe Doelstien
      09:00Veenwouden E1Olympia (T) E1VEENWOUDENHoantserid
    7. zaterdag 18 januari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5Olympia (T) E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00Veenwouden E1WIK '34 E3VEENWOUDENHoantserid
      12:15Deinum E1De Wâlden E4MENAAMRoelengahal
    8. zaterdag 25 januari 2020
      09:00WIK '34 E3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5DOKKUMDe Doelstien
      13:00Olympia (T) E1Veenwouden E1BUITENPOSTDe Houtmoune
    9. zaterdag 01 februari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5Deinum E1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Olympia (T) E1De Wâlden E4BUITENPOSTDe Houtmoune
      14:00ODIS E1Veenwouden E1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
    10. zaterdag 08 februari 2020
      09:00WIK '34 E3Olympia (T) E1DOKKUMDe Doelstien
      12:15Deinum E1ODIS E1MENAAMRoelengahal
      14:00Veenwouden E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5VEENWOUDENHoantserid
    11. zaterdag 15 februari 2020
      09:00De Wâlden E4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5OENTSJERKDe Hege Walden
    12. zaterdag 29 februari 2020
      09:30De Wâlden E4WIK '34 E3OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00ODIS E1Olympia (T) E1OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      12:20Deinum E1Veenwouden E1MENAAMRoelengahal
    13. zaterdag 07 maart 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5ODIS E1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00WIK '34 E3Deinum E1DOKKUMDe Doelstien
      10:00Veenwouden E1De Wâlden E4VEENWOUDENHoantserid
    14. zaterdag 14 maart 2020
      11:00ODIS E1WIK '34 E3OOSTERWOLDE FRBoekhorst
      12:15Deinum E1Olympia (T) E1MENAAMRoelengahal
    15. zaterdag 21 maart 2020
      09:00WIK '34 E3Veenwouden E1DOKKUMDe Doelstien
      09:30De Wâlden E4Deinum E1OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00Olympia (T) E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5BUITENPOSTDe Houtmoune
    16. zaterdag 28 maart 2020
      09:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5Veenwouden E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00ODIS E1De Wâlden E4OOSTERWOLDE FRBoekhorst
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.