K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard E4 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard E4 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Ellemijn Swart
    • Sinne Feenstra
    • Dette Terra
    • Renee de Vries
    • Mariska Visser
    • Mannen
    • Jasper Schouwstra
    • Steven Houtsma
    • Silas Bottema

    Technische staf: Jildou Bouma
    Technische staf: Marije Bodde

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL E3000000000
    2Emmeloord E1000000000
    3Lemmer E2000000000
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4000000000
    5Spannum E1000000000
    6De Waterpoort E2000000000
    7WWC E3000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:45CSL E3Spannum E1STIENSIt Gryn
      10:00Lemmer E2De Waterpoort E2LEMMERDe Hege Fonnen
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4WWC E3GROUDe Twine
    2. zaterdag 30 november 2019
      10:30Spannum E1Emmeloord E1EASTEREINDe Greidhoeke
      10:30WWC E3Lemmer E2EASTEREINDe Greidhoeke
      15:00De Waterpoort E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4SNEEKSchuttersveld
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00Emmeloord E1CSL E3EMMELOORDBosbadhal
      11:00Lemmer E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4LEMMERDe Hege Fonnen
      14:00Spannum E1WWC E3EASTEREINDe Greidhoeke
    4. zaterdag 14 december 2019
      09:25CSL E3Lemmer E2STIENSIt Gryn
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4Emmeloord E1GROUDe Twine
      15:00De Waterpoort E2WWC E3SNEEKSchuttersveld
    5. zaterdag 04 januari 2020
      10:00Lemmer E2Emmeloord E1LEMMERDe Hege Fonnen
    6. zaterdag 11 januari 2020
      09:00Emmeloord E1De Waterpoort E2EMMELOORDBosbadhal
      13:00WWC E3CSL E3EASTEREINDe Greidhoeke
      14:00Spannum E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4EASTEREINDe Greidhoeke
    7. zaterdag 18 januari 2020
      10:35WWC E3Spannum E1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4CSL E3GROUDe Twine
    8. zaterdag 25 januari 2020
      10:00Emmeloord E1WWC E3EMMELOORDBosbadhal
      12:00Spannum E1Lemmer E2EASTEREINDe Greidhoeke
      12:00CSL E3De Waterpoort E2STIENSIt Gryn
    9. zaterdag 01 februari 2020
      09:30WWC E3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4EASTEREINDe Greidhoeke
      09:30Spannum E1CSL E3EASTEREINDe Greidhoeke
      15:00De Waterpoort E2Lemmer E2SNEEKSchuttersveld
    10. zaterdag 08 februari 2020
      09:00Emmeloord E1Spannum E1EMMELOORDBosbadhal
      10:00Lemmer E2WWC E3LEMMERDe Hege Fonnen
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4De Waterpoort E2GROUDe Twine
    11. zaterdag 15 februari 2020
      11:00De Waterpoort E2CSL E3SNEEKSchuttersveld
    12. zaterdag 29 februari 2020
      09:30CSL E3Emmeloord E1STIENSIt Gryn
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4Lemmer E2GROUDe Twine
      15:00De Waterpoort E2Spannum E1SNEEKSchuttersveld
    13. zaterdag 07 maart 2020
      09:00Emmeloord E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4EMMELOORDBosbadhal
      10:00Lemmer E2CSL E3LEMMERDe Hege Fonnen
      11:15WWC E3De Waterpoort E2EASTEREINDe Greidhoeke
    14. zaterdag 14 maart 2020
      09:40CSL E3WWC E3STIENSIt Gryn
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4Spannum E1GROUDe Twine
      15:00De Waterpoort E2Emmeloord E1SNEEKSchuttersveld
    15. zaterdag 21 maart 2020
      09:00Emmeloord E1Lemmer E2EMMELOORDBosbadhal
      10:25CSL E3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4STIENSIt Gryn
      12:00Spannum E1De Waterpoort E2EASTEREINDe Greidhoeke
    16. zaterdag 28 maart 2020
      10:15WWC E3Emmeloord E1EASTEREINDe Greidhoeke
      11:00Lemmer E2Spannum E1LEMMERDe Hege Fonnen
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.