K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Lysbeth de Jong
    • Lotte Wesseling
    • Tessa Smorenburg
    • Mannen
    • Jorrit Bouwstra
    • Jent Kooistra
    • Jesse Moos

    Technische staf: Marjan Smorenburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Drachten/Van der Wiel E1000000000
    2It Fean/Boelenslaan E1000000000
    3Heerenveen E1000000000
    4Kinea E1000000000
    5LDODK/Rinsma Modeplein E1000000000
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3000000000
    7Nic./Hoogkerk E1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:00Nic./Hoogkerk E1Drachten/Van der Wiel E1GRONINGENHoogkerk
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1It Fean/Boelenslaan E1GORREDIJKKortezwaag
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Kinea E1GROUDe Twine
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:00Kinea E1LDODK/Rinsma Modeplein E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      10:00Heerenveen E1Nic./Hoogkerk E1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00It Fean/Boelenslaan E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3SURHUISTERVEENSurventohal
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:00Kinea E1Drachten/Van der Wiel E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      10:00Heerenveen E1It Fean/Boelenslaan E1HEERENVEENHoekstra hal
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3GORREDIJKKortezwaag
    4. zaterdag 14 december 2019
      10:00It Fean/Boelenslaan E1Kinea E1SURHUISTERVEENSurventohal
      10:00Drachten/Van der Wiel E1Heerenveen E1DRACHTENDe Drait
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Nic./Hoogkerk E1GROUDe Twine
    5. zaterdag 21 december 2019
      10:00Heerenveen E1Drachten/Van der Wiel E1HEERENVEENHoekstra hal
    6. zaterdag 11 januari 2020
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Drachten/Van der Wiel E1GORREDIJKKortezwaag
      10:00Heerenveen E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3HEERENVEENHoekstra hal
      10:00Nic./Hoogkerk E1It Fean/Boelenslaan E1GRONINGENHoogkerk
    7. zaterdag 18 januari 2020
      09:00Heerenveen E1Kinea E1HEERENVEENHoekstra hal
      09:00Drachten/Van der Wiel E1It Fean/Boelenslaan E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      13:05Nic./Hoogkerk E1LDODK/Rinsma Modeplein E1GRONINGENHoogkerk
    8. zaterdag 25 januari 2020
      09:00Kinea E1Nic./Hoogkerk E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Heerenveen E1GORREDIJKKortezwaag
      12:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Drachten/Van der Wiel E1GROUDe Twine
    9. zaterdag 01 februari 2020
      10:00Drachten/Van der Wiel E1Nic./Hoogkerk E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      10:00Kinea E1It Fean/Boelenslaan E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
    10. zaterdag 08 februari 2020
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Kinea E1GORREDIJKKortezwaag
      10:00Nic./Hoogkerk E1Heerenveen E1GRONINGENEuropapark
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3It Fean/Boelenslaan E1GROUDe Twine
    11. zaterdag 29 februari 2020
      10:00It Fean/Boelenslaan E1Heerenveen E1SURHUISTERVEENSurventohal
      10:00Drachten/Van der Wiel E1Kinea E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      12:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3LDODK/Rinsma Modeplein E1GROUDe Twine
    12. zaterdag 07 maart 2020
      10:00It Fean/Boelenslaan E1LDODK/Rinsma Modeplein E1SURHUISTERVEENSurventohal
      10:00Kinea E1Heerenveen E1TJALLEBERDMFA Aengwirden
      11:00Nic./Hoogkerk E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3GRONINGENEuropapark
    13. zaterdag 14 maart 2020
      09:55Drachten/Van der Wiel E1LDODK/Rinsma Modeplein E1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:00It Fean/Boelenslaan E1Nic./Hoogkerk E1SURHUISTERVEENSurventohal
      12:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Heerenveen E1GROUDe Twine
    14. zaterdag 21 maart 2020
      09:00Kinea E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3TJALLEBERDMFA Aengwirden
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Nic./Hoogkerk E1GORREDIJKKortezwaag
      10:00It Fean/Boelenslaan E1Drachten/Van der Wiel E1SURHUISTERVEENSurventohal
    15. zaterdag 28 maart 2020
      09:00Heerenveen E1LDODK/Rinsma Modeplein E1HEERENVEENHoekstra hal
      09:00Drachten/Van der Wiel E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3DRACHTENSNIJ Noord Hal
      11:00Nic./Hoogkerk E1Kinea E1GRONINGENEuropapark
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.