K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Rixt Sixma
    • Marrit Pen
    • Arjanne Penning
    • Brecht Boonstra
    • Mannen
    • Bas Bouwknegt
    • Sebastiaan van den Mark

    Technische staf: Helena Pen

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1LDODK/Rinsma Modeplein E111210101018065115
    2CSL E1111407041309238
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1111407041068917
    4Harich E1121406241198435
    5Westergo E11111051589845
    6Wêz Warber en Fluch E1114020952137-85
    7Pallas '08 E11100001138163-125
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1Wêz Warber en Fluch E1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:00Westergo E1CSL E1BOLSWARDDe Middelzee
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein E1Pallas '08 E1GORREDIJKKortezwaag
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Pallas '08 E10 - 17 (0 - 4)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
      CSL E112 - 7 (3 - 4)Harich E1
      Wêz Warber en Fluch E14 - 31 (0 - 7)LDODK/Rinsma Modeplein E1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Harich E115 - 5 (2 - 2)Pallas '08 E1
      Westergo E18 - 3 (3 - 2)Wêz Warber en Fluch E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E19 - 11 (2 - 2)CSL E1
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Pallas '08 E11 - 10 (3 - 2)Westergo E1
      Harich E110 - 3 (2 - 1)Wêz Warber en Fluch E1
      CSL E111 - 17 (1 - 3)LDODK/Rinsma Modeplein E1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Westergo E14 - 11 (1 - 1)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
      Wêz Warber en Fluch E16 - 10 (0 - 5)CSL E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E116 - 7 (6 - 2)Harich E1
    5. zaterdag 23 februari 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E110 - 12 (1 - 4)LDODK/Rinsma Modeplein E1
    6. zaterdag 09 februari 2019
      LDODK/Rinsma Modeplein E117 - 3 (5 - 2)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
      Wêz Warber en Fluch E111 - 5 (4 - 4)Pallas '08 E1
    7. zaterdag 02 februari 2019
      Westergo E16 - 14 (0 - 2)LDODK/Rinsma Modeplein E1
      Pallas '08 E12 - 14 (2 - 3)CSL E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E19 - 16 (2 - 2)Harich E1
    8. zaterdag 26 januari 2019
      Wêz Warber en Fluch E13 - 4 (1 - 2)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
      CSL E111 - 5 (2 - 2)Westergo E1
      Pallas '08 E14 - 18 (0 - 3)LDODK/Rinsma Modeplein E1
    9. zaterdag 19 januari 2019
      Harich E113 - 8 (3 - 2)CSL E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E119 - 0 (3 - 3)Wêz Warber en Fluch E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E114 - 7 (3 - 1)Pallas '08 E1
    10. zaterdag 12 januari 2019
      Pallas '08 E12 - 13 (2 - 3)Harich E1
      Wêz Warber en Fluch E11 - 9 (4 - 1)Westergo E1
      CSL E13 - 9 (5 - 4)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
    11. zaterdag 05 januari 2019
      Harich E17 - 7 (1 - 3)Westergo E1
    12. zaterdag 15 december 2018
      Wêz Warber en Fluch E12 - 16 (3 - 4)Harich E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E116 - 10 (1 - 4)CSL E1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E112 - 11 (2 - 0)Westergo E1
    13. zaterdag 08 december 2018
      Westergo E117 - 4 (2 - 0)Pallas '08 E1
      CSL E119 - 6 (1 - 3)Wêz Warber en Fluch E1
      Harich E15 - 5 (3 - 1)LDODK/Rinsma Modeplein E1
    14. zaterdag 01 december 2018
      Westergo E17 - 5 (2 - 3)Harich E1
      Pallas '08 E16 - 13Wêz Warber en Fluch E1
    15. zaterdag 24 november 2018
      Harich E15 - 8 (1 - 1)Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
      CSL E121 - 2 (4 - 1)Pallas '08 E1
      LDODK/Rinsma Modeplein E115 - 5 (3 - 3)Westergo E1