K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1
Klasse
E-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Doutsen Postma
    • Chayenna Agema
    • Sandra Janssen
    • Bente Velds
    • Mannen
    • Ids Zijlstra
    • Tristan Guus Koopmans

    Technische staf: Jorn Smit
    Technische staf: Melle Fopma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL E2000000000
    2Heerenveen E2000000000
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1000000000
    4De Pein E1000000000
    5Westergo E1000000000
    6Wêz Handich E1000000000
    7WWMD E1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      10:00Heerenveen E2CSL E2HEERENVEENHoekstra hal
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1De Pein E1GROUDe Twine
      18:30Westergo E1WWMD E1BOLSWARDDe Middelzee
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:45CSL E2Westergo E1STIENSIt Gryn
      10:00WWMD E1Heerenveen E2HEMRIKDe Bining (zaal)
      10:30Wêz Handich E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1ROTTEVALLEHagehiem
    3. zaterdag 07 december 2019
      09:30Westergo E1Heerenveen E2BOLSWARDDe Middelzee
      09:30Wêz Handich E1WWMD E1ROTTEVALLEHagehiem
      09:45CSL E2De Pein E1STIENSIt Gryn
    4. zaterdag 14 december 2019
      09:00Heerenveen E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00WWMD E1CSL E2HEMRIKDe Bining (zaal)
      11:00De Pein E1Wêz Handich E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    5. zaterdag 11 januari 2020
      10:30Westergo E1De Pein E1BOLSWARDDe Middelzee
      10:30Wêz Handich E1Heerenveen E2ROTTEVALLEHagehiem
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1WWMD E1GROUDe Twine
    6. zaterdag 18 januari 2020
      10:00WWMD E1De Pein E1HEMRIKDe Bining (zaal)
      10:30Westergo E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1BOLSWARDDe Middelzee
      10:45CSL E2Wêz Handich E1STIENSIt Gryn
    7. zaterdag 25 januari 2020
      09:30Wêz Handich E1Westergo E1ROTTEVALLEHagehiem
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1CSL E2GROUDe Twine
      11:00De Pein E1Heerenveen E2OPEINDEGymzaal Opeinde
    8. zaterdag 01 februari 2020
      10:00WWMD E1Westergo E1HEMRIKDe Bining (zaal)
      10:30CSL E2Heerenveen E2STIENSIt Gryn
      11:00De Pein E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    9. zaterdag 08 februari 2020
      09:00Heerenveen E2WWMD E1HEERENVEENHoekstra hal
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1Wêz Handich E1GROUDe Twine
    10. zaterdag 15 februari 2020
      10:30Westergo E1CSL E2BOLSWARDDe Middelzee
    11. zaterdag 29 februari 2020
      10:00Heerenveen E2Westergo E1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00WWMD E1Wêz Handich E1HEMRIKDe Bining (zaal)
      11:00De Pein E1CSL E2OPEINDEGymzaal Opeinde
    12. zaterdag 07 maart 2020
      09:40CSL E2WWMD E1STIENSIt Gryn
      10:30Wêz Handich E1De Pein E1ROTTEVALLEHagehiem
      11:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1Heerenveen E2GROUDe Twine
    13. zaterdag 14 maart 2020
      10:00Heerenveen E2Wêz Handich E1HEERENVEENHoekstra hal
      10:00WWMD E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1HEMRIKDe Bining (zaal)
      11:00De Pein E1Westergo E1OPEINDEGymzaal Opeinde
    14. zaterdag 21 maart 2020
      09:30Wêz Handich E1CSL E2ROTTEVALLEHagehiem
      11:00De Pein E1WWMD E1OPEINDEGymzaal Opeinde
      12:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1Westergo E1GROUDe Twine
    15. zaterdag 28 maart 2020
      09:00Heerenveen E2De Pein E1HEERENVEENHoekstra hal
      09:30Westergo E1Wêz Handich E1BOLSWARDDe Middelzee
      10:45CSL E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1STIENSIt Gryn
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.