K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Yfke Hallema
    • Marrit Hogenhout
    • Janne van der Kooij
    • Hiske Pater
    • Hanna Sixma
    • Famke Waringa
    • Lyanne Bouwer
    • Mannen
    • Tim Flinterman
    • Steyn Bos
    • Roan Willem Visser
    • Maarten ten Kraaij

    Technische staf: Anco van Gorkum
    Technische staf: Gabe van der Kooij

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D21120010011083672
    2Drachten/Van der Wiel D211190911714130
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D411130614574017
    4De Wâlden D211904166473-9
    5NQL D111904165657-1
    6Wordt Kwiek D212804084861-13
    7Flamingo's D21100001116112-96
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2AKKRUMUtingeradeelhal
      11:05Drachten/Van der Wiel D2De Wâlden D2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:30NQL D1Flamingo's D2FERWERTHeechfinne
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D214 - 5Drachten/Van der Wiel D2
      De Wâlden D23 - 8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
      Wordt Kwiek D25 - 7NQL D1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Drachten/Van der Wiel D25 - 1Wordt Kwiek D2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D412 - 2Flamingo's D2
      NQL D16 - 8Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Flamingo's D22 - 8Drachten/Van der Wiel D2
      Wordt Kwiek D26 - 7De Wâlden D2
      NQL D17 - 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D217 - 1Flamingo's D2
      De Wâlden D27 - 4NQL D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D43 - 6Wordt Kwiek D2
    5. zaterdag 23 februari 2019
      Flamingo's D23 - 4Wordt Kwiek D2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D44 - 5Drachten/Van der Wiel D2
    6. zaterdag 16 februari 2019
      De Wâlden D210 - 0Flamingo's D2
    7. zaterdag 09 februari 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D211 - 3De Wâlden D2
      Drachten/Van der Wiel D22 - 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
    8. zaterdag 02 februari 2019
      NQL D12 - 5Drachten/Van der Wiel D2
      Wordt Kwiek D21 - 8Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2
      Flamingo's D23 - 17De Wâlden D2
    9. zaterdag 26 januari 2019
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D27 - 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
      Flamingo's D22 - 11NQL D1
    10. zaterdag 19 januari 2019
      NQL D13 - 2Wordt Kwiek D2
      Drachten/Van der Wiel D28 - 6Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D42 - 1De Wâlden D2
    11. zaterdag 12 januari 2019
      Wordt Kwiek D22 - 5Drachten/Van der Wiel D2
      Flamingo's D20 - 11Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D28 - 3NQL D1
    12. zaterdag 05 januari 2019
      De Wâlden D23 - 12Drachten/Van der Wiel D2
    13. zaterdag 15 december 2018
      De Wâlden D26 - 9Wordt Kwiek D2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D46 - 4NQL D1
      Drachten/Van der Wiel D210 - 1Flamingo's D2
    14. zaterdag 08 december 2018
      Flamingo's D20 - 8Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2
      NQL D15 - 5De Wâlden D2
      Wordt Kwiek D23 - 4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4
    15. zaterdag 01 december 2018
      Wordt Kwiek D24 - 2Flamingo's D2
      De Wâlden D22 - 13Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2
    16. zaterdag 24 november 2018
      Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D28 - 5Wordt Kwiek D2
      Drachten/Van der Wiel D26 - 4NQL D1
      Flamingo's D2De Wâlden D2