K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Fenna Riemersma
    • Rixt Sixma
    • Marrit Pen
    • Arjanne Penning
    • Brecht Boonstra
    • Mannen
    • Jelte Groothedde
    • Bas Bouwknegt
    • Sebastiaan van den Mark
    • Tim Flinterman

    Technische staf: Anika Schippers
    Technische staf: Gabe van der Kooij

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Harich D1000000000
    2Heerenveen D3000000000
    3Lemmer D1000000000
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3000000000
    5SCO D3000000000
    6Oerterp/VKC D1000000000
    7VZK/Donkerbroek D1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      10:15Oerterp/VKC D1VZK/Donkerbroek D1URETERPDe Wier
      11:00Harich D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3BALKDe Trime
      12:10Lemmer D1SCO D3LEMMERDe Hege Fonnen
    2. zaterdag 30 november 2019
      09:30SCO D3Oerterp/VKC D1WOLVEGADe Steense
      11:00Heerenveen D3Harich D1HEERENVEENHoekstra hal
      14:00VZK/Donkerbroek D1Lemmer D1HAULERWIJKDe Bongerd
    3. zaterdag 07 december 2019
      10:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3SCO D3AKKRUMUtingeradeelhal
      13:10Lemmer D1Oerterp/VKC D1LEMMERDe Hege Fonnen
      14:00VZK/Donkerbroek D1Heerenveen D3HAULERWIJKDe Bongerd
    4. zaterdag 14 december 2019
      11:00Heerenveen D3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3HEERENVEENHoekstra hal
      11:00SCO D3VZK/Donkerbroek D1WOLVEGADe Steense
      13:00Harich D1Lemmer D1BALKDe Trime
    5. zaterdag 21 december 2019
      09:00SCO D3Lemmer D1WOLVEGADe Steense
      11:00Harich D1Oerterp/VKC D1BALKDe Trime
    6. zaterdag 11 januari 2020
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3Oerterp/VKC D1AKKRUMUtingeradeelhal
      12:10Lemmer D1Heerenveen D3LEMMERDe Hege Fonnen
      14:00VZK/Donkerbroek D1Harich D1HAULERWIJKDe Bongerd
    7. zaterdag 18 januari 2020
      13:00SCO D3Heerenveen D3WOLVEGADe Steense
      15:00VZK/Donkerbroek D1Oerterp/VKC D1HAULERWIJKDe Bongerd
    8. zaterdag 25 januari 2020
      09:55Harich D1VZK/Donkerbroek D1BALKDe Trime
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3Lemmer D1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Heerenveen D3Oerterp/VKC D1HEERENVEENHoekstra hal
    9. zaterdag 01 februari 2020
      10:00Oerterp/VKC D1Heerenveen D3URETERPDe Wier
      13:15Harich D1SCO D3BALKDe Trime
      14:00VZK/Donkerbroek D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3HAULERWIJKDe Bongerd
    10. zaterdag 08 februari 2020
      09:55Harich D1Heerenveen D3BALKDe Trime
      10:15Oerterp/VKC D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3URETERPDe Wier
      12:10Lemmer D1VZK/Donkerbroek D1LEMMERDe Hege Fonnen
    11. zaterdag 29 februari 2020
      10:00Oerterp/VKC D1Lemmer D1URETERPDe Wier
      11:00Heerenveen D3VZK/Donkerbroek D1HEERENVEENHoekstra hal
      11:00SCO D3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3WOLVEGADe Steense
    12. zaterdag 07 maart 2020
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3Heerenveen D3AKKRUMUtingeradeelhal
      12:10Lemmer D1Harich D1LEMMERDe Hege Fonnen
      14:00VZK/Donkerbroek D1SCO D3HAULERWIJKDe Bongerd
    13. zaterdag 14 maart 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3Harich D1AKKRUMUtingeradeelhal
      09:00Oerterp/VKC D1SCO D3URETERPDe Wier
      11:00Heerenveen D3Lemmer D1HEERENVEENHoekstra hal
    14. zaterdag 21 maart 2020
      10:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3VZK/Donkerbroek D1AKKRUMUtingeradeelhal
      11:00Oerterp/VKC D1Harich D1URETERPDe Wier
      11:00Heerenveen D3SCO D3HEERENVEENHoekstra hal
    15. zaterdag 28 maart 2020
      12:10Lemmer D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3LEMMERDe Hege Fonnen
      13:00SCO D3Harich D1WOLVEGADe Steense
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.