K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Akkrum
Locatie zaal
Sporthal ‘Utingeradeel’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.akkrum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Yfke Hallema
    • Marrit Hogenhout
    • Janne van der Kooij
    • Hiske Pater
    • Hanna Sixma
    • Famke Waringa
    • Lyanne Bouwer
    • Mannen
    • Maarten Kraaij
    • Steyn Bos
    • Roan Willem Visser

    Technische staf: Berber van der Heide
    Technische staf: Marijke Ytsma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden D1000000000
    2De Granaet D1000000000
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2000000000
    4Nic. D1000000000
    5SIOS/Jumbo Wolvega D1000000000
    6Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1000000000
    7Vlug & Vaardig (G) D2000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      09:50Vlug & Vaardig (G) D2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2BURGUMWetterstins
      13:30De Granaet D1De Wâlden D1DOKKUMTolhuispark (zaal)
      14:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1SIOS/Jumbo Wolvega D1LEEKRodenburghal
    2. zaterdag 30 november 2019
      10:30Nic. D1Vlug & Vaardig (G) D2GRONINGENEuropapark
      12:00De Wâlden D1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1OENTSJERKDe Hege Walden
      14:30SIOS/Jumbo Wolvega D1De Granaet D1WOLVEGADe Steense
    3. zaterdag 07 december 2019
      10:00Vlug & Vaardig (G) D2SIOS/Jumbo Wolvega D1BURGUMWetterstins
      11:00De Wâlden D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2OENTSJERKDe Hege Walden
      14:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1De Granaet D1LEEKRodenburghal
    4. zaterdag 14 december 2019
      12:00SIOS/Jumbo Wolvega D1De Wâlden D1WOLVEGADe Steense
      12:30De Granaet D1Nic. D1DOKKUMTolhuispark (zaal)
      17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2Vlug & Vaardig (G) D2AKKRUMUtingeradeelhal
    5. zaterdag 21 december 2019
      11:00SIOS/Jumbo Wolvega D1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1WOLVEGADe Steense
    6. zaterdag 11 januari 2020
      09:30Vlug & Vaardig (G) D2De Wâlden D1BURGUMWetterstins
      11:00Nic. D1De Granaet D1GRONINGENEuropapark
    7. zaterdag 18 januari 2020
      09:15De Wâlden D1Nic. D1OENTSJERKDe Hege Walden
      13:30Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1Vlug & Vaardig (G) D2LEEKRodenburghal
      15:00SIOS/Jumbo Wolvega D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2WOLVEGADe Steense
    8. zaterdag 25 januari 2020
      10:00Nic. D1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1GRONINGENEuropapark
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2De Granaet D1AKKRUMUtingeradeelhal
    9. zaterdag 01 februari 2020
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1AKKRUMUtingeradeelhal
      10:45Nic. D1SIOS/Jumbo Wolvega D1GRONINGENEuropapark
      13:30De Granaet D1Vlug & Vaardig (G) D2DOKKUMTolhuispark (zaal)
    10. zaterdag 08 februari 2020
      09:30Vlug & Vaardig (G) D2Nic. D1BURGUMWetterstins
      13:30Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2LEEKRodenburghal
      13:30De Granaet D1SIOS/Jumbo Wolvega D1DOKKUMTolhuispark (zaal)
    11. zaterdag 15 februari 2020
      14:00De Wâlden D1De Granaet D1OENTSJERKDe Hege Walden
    12. zaterdag 29 februari 2020
      09:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2De Wâlden D1AKKRUMUtingeradeelhal
      12:30De Granaet D1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1DOKKUMTolhuispark (zaal)
      15:00SIOS/Jumbo Wolvega D1Nic. D1WOLVEGADe Steense
    13. zaterdag 07 maart 2020
      09:45De Wâlden D1SIOS/Jumbo Wolvega D1OENTSJERKDe Hege Walden
      11:00Vlug & Vaardig (G) D2De Granaet D1BURGUMWetterstins
      12:00Nic. D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2GRONINGENEuropapark
    14. zaterdag 14 maart 2020
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2Nic. D1AKKRUMUtingeradeelhal
      15:10SIOS/Jumbo Wolvega D1Vlug & Vaardig (G) D2WOLVEGADe Steense
      16:15Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1De Wâlden D1LEEKRodenburghal
    15. zaterdag 21 maart 2020
      10:00Nic. D1De Wâlden D1GRONINGENEuropapark
      10:30Vlug & Vaardig (G) D2Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1BURGUMWetterstins
      11:35Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2SIOS/Jumbo Wolvega D1AKKRUMUtingeradeelhal
    16. zaterdag 28 maart 2020
      11:50De Wâlden D1Vlug & Vaardig (G) D2OENTSJERKDe Hege Walden
      13:30De Granaet D1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2DOKKUMTolhuispark (zaal)
      13:50Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1Nic. D1LEEKRodenburghal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.