K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard D2 Seizoen 2018/2019K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard D2 Seizoen 2018/2019
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
Klasse
D-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Thirza Elzinga
    • Silke Botter
    • Fardau Terra
    • Anneloes Bijlsma
    • Maeike de Boer
    • Sara Braaksma
    • Janne Velstra
    • Tjalda ten Hoor
    • Mannen
    • Herman de Jong
    • Hylke Dooper

    Technische staf: Jildou Bouma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1SIOS/Jumbo Wolvega D111220110016037123
    2WIK '34 D111180902954055
    3Emmeloord D1111407041205664
    4Harich D112904174895-47
    5Wêz Warber en Fluch D1117031738113-75
    6Spannum D1116022742100-58
    7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D21120101045107-62
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      12:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2Emmeloord D1GROUDe Twine
      12:30Wêz Warber en Fluch D1WIK '34 D1LEEUWARDENCamminghahal
      13:00Spannum D1SIOS/Jumbo Wolvega D1EASTEREINDe Greidhoeke
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      WIK '34 D18 - 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
      SIOS/Jumbo Wolvega D114 - 2Harich D1
      Emmeloord D126 - 4Wêz Warber en Fluch D1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Spannum D11 - 14Emmeloord D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D24 - 13SIOS/Jumbo Wolvega D1
      Harich D10 - 10WIK '34 D1
    3. zaterdag 09 maart 2019
      SIOS/Jumbo Wolvega D18 - 5Emmeloord D1
      Harich D13 - 4Wêz Warber en Fluch D1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Wêz Warber en Fluch D13 - 19SIOS/Jumbo Wolvega D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D24 - 7Spannum D1
      Emmeloord D112 - 2Harich D1
    5. zaterdag 23 februari 2019
      WIK '34 D110 - 1Harich D1
    6. zaterdag 09 februari 2019
      WIK '34 D16 - 3Emmeloord D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D22 - 7Wêz Warber en Fluch D1
      Spannum D16 - 7Harich D1
    7. zaterdag 02 februari 2019
      Harich D16 - 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
      Spannum D11 - 8WIK '34 D1
      Wêz Warber en Fluch D13 - 13Emmeloord D1
    8. zaterdag 26 januari 2019
      SIOS/Jumbo Wolvega D120 - 3Spannum D1
      Emmeloord D111 - 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
    9. zaterdag 19 januari 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D28 - 15WIK '34 D1
      Wêz Warber en Fluch D12 - 2Spannum D1
    10. zaterdag 12 januari 2019
      SIOS/Jumbo Wolvega D121 - 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
      Emmeloord D15 - 12WIK '34 D1
    11. zaterdag 22 december 2018
      Emmeloord D114 - 3Spannum D1
      Harich D11 - 16SIOS/Jumbo Wolvega D1
      WIK '34 D15 - 2Wêz Warber en Fluch D1
    12. zaterdag 15 december 2018
      WIK '34 D113 - 1Spannum D1
      Wêz Warber en Fluch D13 - 11Harich D1
      Emmeloord D16 - 13SIOS/Jumbo Wolvega D1
    13. zaterdag 08 december 2018
      SIOS/Jumbo Wolvega D120 - 3Wêz Warber en Fluch D1
      Spannum D19 - 7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
      Harich D11 - 11Emmeloord D1
    14. zaterdag 01 december 2018
      SIOS/Jumbo Wolvega D17 - 6WIK '34 D1
      Wêz Warber en Fluch D10 - 7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2
      Harich D14 - 4Spannum D1
    15. zaterdag 24 november 2018
      WIK '34 D12 - 9SIOS/Jumbo Wolvega D1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D22 - 10Harich D1
      Spannum D15 - 7Wêz Warber en Fluch D1