K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4
Klasse
C-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Janne Velstra
    • Femke Postma
    • Marrit Adema
    • Sanne Bouwstra
    • Anneminke Castelein
    • Svenja Moos
    • Anneloes Bijlsma
    • Rianne van Jaarsveld
    • Mannen
    • Ype Dijkstra
    • Lars van der Berg
    • Jelle Steensma

    Technische staf: Marije Visser
    Technische staf: Anne Baukje Bloem

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Emmeloord C1000000000
    2Harich C1000000000
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4000000000
    4Pallas '08 C1000000000
    5Spannum C1000000000
    6Westergo C2000000000
    7WWC C1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      11:00Pallas '08 C1Harich C1LEEUWARDENCamminghahal
      11:00Emmeloord C1WWC C1EMMELOORDBosbadhal
      17:30Westergo C2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4BOLSWARDDe Middelzee
    2. zaterdag 30 november 2019
      11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4Pallas '08 C1GROUDe Twine
      11:30WWC C1Spannum C1EASTEREINDe Greidhoeke
      13:00Harich C1Westergo C2BALKDe Trime
    3. zaterdag 07 december 2019
      11:00Emmeloord C1Spannum C1EMMELOORDBosbadhal
      13:00Harich C1WWC C1BALKDe Trime
      13:30Westergo C2Pallas '08 C1BOLSWARDDe Middelzee
    4. zaterdag 14 december 2019
      10:30Spannum C1Westergo C2EASTEREINDe Greidhoeke
      12:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4Harich C1GROUDe Twine
      14:10Pallas '08 C1Emmeloord C1LEEUWARDENCamminghahal
    5. zaterdag 21 december 2019
      09:50Spannum C1Harich C1EASTEREINDe Greidhoeke
    6. zaterdag 11 januari 2020
      10:50Emmeloord C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4EMMELOORDBosbadhal
      13:30Westergo C2WWC C1BOLSWARDDe Middelzee
      14:00Harich C1Spannum C1BALKDe Trime
    7. zaterdag 18 januari 2020
      12:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4WWC C1GROUDe Twine
      14:10Pallas '08 C1Spannum C1LEEUWARDENCamminghahal
      15:30Westergo C2Emmeloord C1BOLSWARDDe Middelzee
    8. zaterdag 25 januari 2020
      12:30Emmeloord C1Harich C1EMMELOORDBosbadhal
      13:00WWC C1Pallas '08 C1EASTEREINDe Greidhoeke
      14:00Spannum C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4EASTEREINDe Greidhoeke
    9. zaterdag 01 februari 2020
      11:30WWC C1Emmeloord C1EASTEREINDe Greidhoeke
      13:05Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4Westergo C2GROUDe Twine
      16:15Harich C1Pallas '08 C1BALKDe Trime
    10. zaterdag 08 februari 2020
      11:00Pallas '08 C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4LEEUWARDENCamminghahal
      13:00Spannum C1WWC C1EASTEREINDe Greidhoeke
    11. zaterdag 15 februari 2020
      15:30Westergo C2Harich C1BOLSWARDDe Middelzee
    12. zaterdag 29 februari 2020
      13:00WWC C1Harich C1EASTEREINDe Greidhoeke
      14:10Pallas '08 C1Westergo C2LEEUWARDENCamminghahal
      15:10Spannum C1Emmeloord C1EASTEREINDe Greidhoeke
    13. zaterdag 07 maart 2020
      11:05Emmeloord C1Pallas '08 C1EMMELOORDBosbadhal
      13:00Harich C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4BALKDe Trime
      13:30Westergo C2Spannum C1BOLSWARDDe Middelzee
    14. zaterdag 14 maart 2020
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4Emmeloord C1GROUDe Twine
      13:00WWC C1Westergo C2EASTEREINDe Greidhoeke
    15. zaterdag 21 maart 2020
      10:30Emmeloord C1Westergo C2EMMELOORDBosbadhal
      13:00WWC C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4EASTEREINDe Greidhoeke
      14:00Spannum C1Pallas '08 C1EASTEREINDe Greidhoeke
    16. zaterdag 28 maart 2020
      11:00Harich C1Emmeloord C1BALKDe Trime
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4Spannum C1GROUDe Twine
      14:10Pallas '08 C1WWC C1LEEUWARDENCamminghahal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.