K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4

Teamfoto K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B4 Seizoen 2019/2020Teamfoto K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B4 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
Klasse
B-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Anouk van den Berg
    • Frederika de Boer
    • Yvonne Houtsma
    • Melissa Klaver
    • Berber Poortvliet
    • Anna Melein
    • Gerbrich Epema
    • Mannen
    • Cedric Viersen

    Technische staf: Amber Bloem

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Wâlden B29160801825131
    2Vitesse (Be) B110140703977225
    3Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B18100503685612
    4Quick '21 B1810050360600
    5Wêz Handich/DOW B29804056573-8
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B49301177495-21
    7VZK/Donkerbroek B19100185998-39
  • Programma

    Er kon geen programma gevonden worden.

  • Uitslagen
    1. zaterdag 07 maart 2020
      VZK/Donkerbroek B17 - 13Wêz Handich/DOW B2
      Quick '21 B15 - 6De Wâlden B2
      Vitesse (Be) B110 - 8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
    2. zaterdag 29 februari 2020
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B413 - 13VZK/Donkerbroek B1
      De Wâlden B29 - 6Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1
      Wêz Handich/DOW B25 - 12Vitesse (Be) B1
    3. zaterdag 22 februari 2020
      Quick '21 B19 - 8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
    4. zaterdag 08 februari 2020
      Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B17 - 9Vitesse (Be) B1
      Quick '21 B114 - 4VZK/Donkerbroek B1
    5. dinsdag 04 februari 2020
      Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B16 - 4VZK/Donkerbroek B1
    6. zaterdag 01 februari 2020
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B44 - 12Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1
      Vitesse (Be) B19 - 5De Wâlden B2
      Wêz Handich/DOW B27 - 8Quick '21 B1
    7. zaterdag 25 januari 2020
      Vitesse (Be) B114 - 5Quick '21 B1
    8. zaterdag 18 januari 2020
      VZK/Donkerbroek B14 - 14Vitesse (Be) B1
      Wêz Handich/DOW B214 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
    9. zaterdag 11 januari 2020
      VZK/Donkerbroek B16 - 10De Wâlden B2
      Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B16 - 2Wêz Handich/DOW B2
    10. zaterdag 04 januari 2020
      De Wâlden B27 - 2Wêz Handich/DOW B2
    11. zaterdag 14 december 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B45 - 7Vitesse (Be) B1
      De Wâlden B28 - 2Quick '21 B1
      Wêz Handich/DOW B29 - 6VZK/Donkerbroek B1
    12. zaterdag 07 december 2019
      VZK/Donkerbroek B17 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
      Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B19 - 11De Wâlden B2
      Vitesse (Be) B17 - 8Wêz Handich/DOW B2
    13. zaterdag 30 november 2019
      VZK/Donkerbroek B18 - 10Quick '21 B1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B44 - 10De Wâlden B2
      Vitesse (Be) B17 - 9Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1
    14. zaterdag 23 november 2019
      Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B113 - 10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4
      Quick '21 B17 - 5Wêz Handich/DOW B2
      De Wâlden B216 - 8Vitesse (Be) B1