K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B3 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B3 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3
Klasse
B-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Anna Rikst de Vries
    • Ylse Zijlstra
    • Kim Bloem
    • Eveline de Haan
    • Bianca van der Veen
    • Anke van der Kooij
    • Anniek Hoekstra
    • Nora Zijlstra
    • Mannen
    • Floris Swart
    • Luuk Dooper

    Technische staf: Anco van Gorkum
    Technische staf: Hans Smorenburg

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL B2000000000
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3000000000
    3OKO/BIES B3000000000
    4Olympia (T) B1000000000
    5De Pein B1000000000
    6Udiros B1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      13:20De Pein B1OKO/BIES B3HOUTIGEHAGEDûnoard
      13:35Udiros B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    2. zaterdag 30 november 2019
      11:45CSL B2Udiros B1STIENSIt Gryn
    3. zaterdag 07 december 2019
      11:45CSL B2OKO/BIES B3STIENSIt Gryn
      17:00Olympia (T) B1De Pein B1BUITENPOSTDe Houtmoune
    4. zaterdag 14 december 2019
      14:00OKO/BIES B3Olympia (T) B1OPENDEDe Veste
      18:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3Udiros B1AKKRUMUtingeradeelhal
    5. zaterdag 11 januari 2020
      09:00De Pein B1Olympia (T) B1HOUTIGEHAGEDûnoard
      13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3CSL B2AKKRUMUtingeradeelhal
      16:10Udiros B1OKO/BIES B3NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    6. zaterdag 18 januari 2020
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3OKO/BIES B3AKKRUMUtingeradeelhal
      11:45CSL B2Olympia (T) B1STIENSIt Gryn
      17:00Udiros B1De Pein B1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    7. zaterdag 25 januari 2020
      12:00De Pein B1CSL B2HOUTIGEHAGEDûnoard
      17:00Olympia (T) B1Udiros B1BUITENPOSTDe Houtmoune
    8. zaterdag 01 februari 2020
      13:00Olympia (T) B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3BUITENPOSTDe Houtmoune
      15:00OKO/BIES B3De Pein B1OPENDEDe Veste
    9. zaterdag 08 februari 2020
      12:00De Pein B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3HOUTIGEHAGEDûnoard
      13:40Udiros B1CSL B2NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
    10. zaterdag 22 februari 2020
      15:00Olympia (T) B1OKO/BIES B3BUITENPOSTDe Houtmoune
    11. zaterdag 29 februari 2020
      11:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3Olympia (T) B1AKKRUMUtingeradeelhal
      15:00OKO/BIES B3CSL B2OPENDEDe Veste
    12. zaterdag 07 maart 2020
      11:40CSL B2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3STIENSIt Gryn
    13. zaterdag 14 maart 2020
      15:00OKO/BIES B3Udiros B1OPENDEDe Veste
      17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3De Pein B1AKKRUMUtingeradeelhal
    14. zaterdag 21 maart 2020
      12:00De Pein B1Udiros B1HOUTIGEHAGEDûnoard
      13:00OKO/BIES B3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3OPENDEDe Veste
      16:00Olympia (T) B1CSL B2BUITENPOSTDe Houtmoune
    15. zaterdag 28 maart 2020
      12:45CSL B2De Pein B1STIENSIt Gryn
      14:55Udiros B1Olympia (T) B1NIEUWEHORNESporthal Nieuwehorne
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.