K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B2 Seizoen 2019/2020K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B2 Seizoen 2019/2020
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2
Klasse
B-jeugd BK
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Femke Wijnstra
    • Merte Spoelstra
    • Britt Steerenberg
    • Rikst Minnesma
    • Tialda Steneker
    • Mannen
    • Daniel van Vilsteren
    • Henri Hoeksma
    • Ties van Steen
    • Ype Dijkstra
    • Stijn de Haan

    Technische staf: Frans van Vilsteren
    Technische staf: Jasper Willemsen

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Drachten/Van der Wiel B2000000000
    2Emmeloord B1000000000
    3Heerenveen B2000000000
    4LDODK/Rinsma Modeplein B2000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2000000000
    6Vlug & Vaardig (G) B1000000000
    7Wordt Kwiek B1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      10:30Wordt Kwiek B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2JUBBEGAMFC De Kompenije
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein B2Drachten/Van der Wiel B2GORREDIJKKortezwaag
      13:00Emmeloord B1Vlug & Vaardig (G) B1EMMELOORDBosbadhal
    2. zaterdag 30 november 2019
      13:00Vlug & Vaardig (G) B1Emmeloord B1BURGUMWetterstins
      15:25Drachten/Van der Wiel B2Heerenveen B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    3. zaterdag 07 december 2019
      10:00LDODK/Rinsma Modeplein B2Heerenveen B2GORREDIJKKortezwaag
      13:00Emmeloord B1Wordt Kwiek B1EMMELOORDBosbadhal
      17:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Drachten/Van der Wiel B2GROUDe Twine
    4. zaterdag 14 december 2019
      12:45Vlug & Vaardig (G) B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2BURGUMWetterstins
      15:40Heerenveen B2Emmeloord B1HEERENVEENHoekstra hal
      19:30Wordt Kwiek B1LDODK/Rinsma Modeplein B2JUBBEGAMFC De Kompenije
    5. zaterdag 21 december 2019
      12:45LDODK/Rinsma Modeplein B2Emmeloord B1GORREDIJKKortezwaag
      13:30Vlug & Vaardig (G) B1Wordt Kwiek B1BURGUMWetterstins
    6. zaterdag 11 januari 2020
      11:50Emmeloord B1Drachten/Van der Wiel B2EMMELOORDBosbadhal
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein B2Vlug & Vaardig (G) B1GORREDIJKKortezwaag
      14:10Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Heerenveen B2GROUDe Twine
    7. zaterdag 18 januari 2020
      14:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Emmeloord B1GROUDe Twine
      14:20Drachten/Van der Wiel B2Vlug & Vaardig (G) B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:30Heerenveen B2Wordt Kwiek B1HEERENVEENHoekstra hal
    8. zaterdag 25 januari 2020
      11:00Wordt Kwiek B1Drachten/Van der Wiel B2JUBBEGAMFC De Kompenije
      15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2LDODK/Rinsma Modeplein B2GROUDe Twine
      19:00Vlug & Vaardig (G) B1Heerenveen B2BURGUMWetterstins
    9. zaterdag 01 februari 2020
      16:15Drachten/Van der Wiel B2LDODK/Rinsma Modeplein B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Wordt Kwiek B1GROUDe Twine
    10. zaterdag 08 februari 2020
      12:00Emmeloord B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2EMMELOORDBosbadhal
      12:15Wordt Kwiek B1Vlug & Vaardig (G) B1JUBBEGAMFC De Kompenije
      18:20Heerenveen B2Drachten/Van der Wiel B2HEERENVEENHoekstra hal
    11. zaterdag 22 februari 2020
      13:00Wordt Kwiek B1Emmeloord B1JUBBEGAMFC De Kompenije
    12. zaterdag 29 februari 2020
      14:30Heerenveen B2LDODK/Rinsma Modeplein B2HEERENVEENHoekstra hal
      15:25Drachten/Van der Wiel B2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2DRACHTENSNIJ Noord Hal
    13. zaterdag 07 maart 2020
      13:10Emmeloord B1Heerenveen B2EMMELOORDBosbadhal
      15:00LDODK/Rinsma Modeplein B2Wordt Kwiek B1GORREDIJKKortezwaag
      16:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Vlug & Vaardig (G) B1GROUDe Twine
    14. zaterdag 14 maart 2020
      13:20Heerenveen B2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2HEERENVEENHoekstra hal
      13:30Vlug & Vaardig (G) B1LDODK/Rinsma Modeplein B2BURGUMWetterstins
      15:15Drachten/Van der Wiel B2Emmeloord B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
    15. zaterdag 21 maart 2020
      11:00Wordt Kwiek B1Heerenveen B2JUBBEGAMFC De Kompenije
      12:30Emmeloord B1LDODK/Rinsma Modeplein B2EMMELOORDBosbadhal
      16:50Vlug & Vaardig (G) B1Drachten/Van der Wiel B2HURDEGARYPDe Hege Fiif
    16. zaterdag 28 maart 2020
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein B2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2GORREDIJKKortezwaag
      11:10Heerenveen B2Vlug & Vaardig (G) B1HEERENVEENHoekstra hal
      14:25Drachten/Van der Wiel B2Wordt Kwiek B1DRACHTENSNIJ Noord Hal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.