K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B1 Seizoen 2018/2019K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard B1 Seizoen 2018/2019
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
Klasse
B-jeugd 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Amarins Tuinier
    • Sterre Spoelstra
    • Anika Schippers
    • Berber van der Heide
    • Marije Bodde
    • Mannen
    • Gabe van der Kooij
    • Marco van Vilsteren
    • Leon Sjoerdsma
    • Wietse van Jaarsveld
    • Tomas Hofstra

    Technische staf: Dirjan Bouma
    Technische staf: Wessel Bergsma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Sparta (Zw) B11120010011479651
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B11120010011779087
    3OKO/BIES B11114070414712126
    4De Granaet B1111206051251214
    5Vlug & Vaardig (G) B11180407110133-23
    6EKC 2000 B11140209109154-45
    7Hoogkerk/Nic. B212000012101201-100
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      13:30OKO/BIES B1Vlug & Vaardig (G) B1OPENDEDe Veste
      15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1Sparta (Zw) B1GROUDe Twine
      16:45EKC 2000 B1De Granaet B1EMMENBargeres
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Vlug & Vaardig (G) B110 - 22Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
      De Granaet B115 - 9Hoogkerk/Nic. B2
      Sparta (Zw) B114 - 12OKO/BIES B1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      EKC 2000 B19 - 10Sparta (Zw) B1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B115 - 3De Granaet B1
      Hoogkerk/Nic. B212 - 16Vlug & Vaardig (G) B1
    3. zaterdag 09 maart 2019
      De Granaet B117 - 16Sparta (Zw) B1
      EKC 2000 B112 - 14Vlug & Vaardig (G) B1
      Hoogkerk/Nic. B27 - 17OKO/BIES B1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B120 - 6EKC 2000 B1
      Sparta (Zw) B118 - 5Hoogkerk/Nic. B2
      OKO/BIES B110 - 9De Granaet B1
    5. zaterdag 09 februari 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B119 - 13OKO/BIES B1
      EKC 2000 B116 - 8Hoogkerk/Nic. B2
      Vlug & Vaardig (G) B15 - 7Sparta (Zw) B1
    6. zaterdag 02 februari 2019
      De Granaet B111 - 8Vlug & Vaardig (G) B1
      OKO/BIES B119 - 9EKC 2000 B1
      Hoogkerk/Nic. B210 - 20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
    7. zaterdag 26 januari 2019
      Vlug & Vaardig (G) B19 - 13OKO/BIES B1
      De Granaet B119 - 11EKC 2000 B1
      Sparta (Zw) B111 - 8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
    8. zaterdag 19 januari 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B116 - 7Vlug & Vaardig (G) B1
      OKO/BIES B19 - 14Sparta (Zw) B1
      Hoogkerk/Nic. B28 - 17De Granaet B1
    9. zaterdag 12 januari 2019
      De Granaet B16 - 14Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
      Sparta (Zw) B113 - 8EKC 2000 B1
    10. zaterdag 05 januari 2019
      Vlug & Vaardig (G) B115 - 9Hoogkerk/Nic. B2
    11. zaterdag 15 december 2018
      Sparta (Zw) B112 - 9De Granaet B1
      OKO/BIES B119 - 12Hoogkerk/Nic. B2
      Vlug & Vaardig (G) B19 - 6EKC 2000 B1
    12. zaterdag 08 december 2018
      De Granaet B19 - 11OKO/BIES B1
      EKC 2000 B110 - 15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
      Hoogkerk/Nic. B24 - 17Sparta (Zw) B1
    13. zaterdag 01 december 2018
      OKO/BIES B18 - 11Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
      Sparta (Zw) B115 - 10Vlug & Vaardig (G) B1
      Hoogkerk/Nic. B211 - 14EKC 2000 B1
    14. zaterdag 24 november 2018
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B117 - 6Hoogkerk/Nic. B2
      Vlug & Vaardig (G) B17 - 10De Granaet B1
      EKC 2000 B18 - 16OKO/BIES B1