K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
Klasse
A-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Anne Baukje Zijlstra
    • Agnes Zijlstra
    • Jildou Ekema
    • Brecht Smit
    • Luci Lantinga
    • Boukje Heeringa
    • Annekee Dijkstra
    • Nynke Riemersma
    • Amarens Noordenbos
    • Mannen
    • Tjardi Hoeksma
    • Jelmer Boersma
    • Jorn Smit
    • Jorrit van Gorkum

    Technische staf: Abe Schippers
    Technische staf: Willem Fopma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1It Fean/Boelenslaan A1000000000
    2De Granaet A1000000000
    3Invicta/Frigro/Harkema A2000000000
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2000000000
    5De Pein A2000000000
    6Wêz Warber en Fluch A2000000000
    7Wordt Kwiek A1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      14:20De Pein A2De Granaet A1HOUTIGEHAGEDûnoard
      15:00It Fean/Boelenslaan A1Invicta/Frigro/Harkema A2SURHUISTERVEENSurventohal
      16:00Wêz Warber en Fluch A2Wordt Kwiek A1LEEUWARDENCamminghahal
    2. zaterdag 30 november 2019
      12:00Wordt Kwiek A1It Fean/Boelenslaan A1JUBBEGAMFC De Kompenije
      14:10Invicta/Frigro/Harkema A2Wêz Warber en Fluch A2KOLLUMVan der Bijhal
      16:30De Granaet A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2DOKKUMTolhuispark (zaal)
    3. zaterdag 07 december 2019
      14:00It Fean/Boelenslaan A1Wêz Warber en Fluch A2SURHUISTERVEENSurventohal
      15:30De Granaet A1Invicta/Frigro/Harkema A2DOKKUMTolhuispark (zaal)
      18:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2De Pein A2GROUDe Twine
    4. zaterdag 14 december 2019
      11:30De Pein A2It Fean/Boelenslaan A1HOUTIGEHAGEDûnoard
      12:00Wêz Warber en Fluch A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2LEEUWARDENCamminghahal
    5. zaterdag 04 januari 2020
      10:00Wordt Kwiek A1De Pein A2JUBBEGAMFC De Kompenije
    6. zaterdag 11 januari 2020
      15:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2It Fean/Boelenslaan A1GROUDe Twine
      16:30Invicta/Frigro/Harkema A2Wordt Kwiek A1KOLLUMVan der Bijhal
      16:30De Granaet A1Wêz Warber en Fluch A2DOKKUMTolhuispark (zaal)
    7. zaterdag 18 januari 2020
      10:50De Pein A2Wêz Warber en Fluch A2HOUTIGEHAGEDûnoard
      14:30De Granaet A1Wordt Kwiek A1DOKKUMTolhuispark (zaal)
      15:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Invicta/Frigro/Harkema A2GROUDe Twine
    8. zaterdag 25 januari 2020
      16:10It Fean/Boelenslaan A1De Granaet A1SURHUISTERVEENSurventohal
      17:30Wordt Kwiek A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2JUBBEGAMFC De Kompenije
      17:50Invicta/Frigro/Harkema A2De Pein A2KOLLUMVan der Bijhal
    9. zaterdag 01 februari 2020
      12:00Wordt Kwiek A1Wêz Warber en Fluch A2JUBBEGAMFC De Kompenije
      14:25Invicta/Frigro/Harkema A2It Fean/Boelenslaan A1KOLLUMVan der Bijhal
      18:30De Granaet A1De Pein A2DOKKUMTolhuispark (zaal)
    10. zaterdag 08 februari 2020
      14:05Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2De Granaet A1GROUDe Twine
      15:00Wêz Warber en Fluch A2Invicta/Frigro/Harkema A2LEEUWARDENCamminghahal
      15:00It Fean/Boelenslaan A1Wordt Kwiek A1SURHUISTERVEENSurventohal
    11. zaterdag 29 februari 2020
      12:00Wêz Warber en Fluch A2It Fean/Boelenslaan A1LEEUWARDENCamminghahal
      12:40Invicta/Frigro/Harkema A2De Granaet A1KOLLUMVan der Bijhal
      13:30De Pein A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2HOUTIGEHAGEDûnoard
    12. zaterdag 07 maart 2020
      11:00Wordt Kwiek A1Invicta/Frigro/Harkema A2JUBBEGAMFC De Kompenije
      15:00It Fean/Boelenslaan A1De Pein A2SURHUISTERVEENSurventohal
      17:05Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Wêz Warber en Fluch A2GROUDe Twine
    13. zaterdag 14 maart 2020
      12:00De Pein A2Wordt Kwiek A1HOUTIGEHAGEDûnoard
      12:15Wêz Warber en Fluch A2De Granaet A1LEEUWARDENCamminghahal
      14:20Invicta/Frigro/Harkema A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2KOLLUMVan der Bijhal
    14. zaterdag 21 maart 2020
      12:00Wordt Kwiek A1De Granaet A1JUBBEGAMFC De Kompenije
      15:30Wêz Warber en Fluch A2De Pein A2LEEUWARDENCamminghahal
      16:10It Fean/Boelenslaan A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2SURHUISTERVEENSurventohal
    15. zaterdag 28 maart 2020
      13:40De Pein A2Invicta/Frigro/Harkema A2HOUTIGEHAGEDûnoard
      14:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Wordt Kwiek A1GROUDe Twine
      15:30De Granaet A1It Fean/Boelenslaan A1DOKKUMTolhuispark (zaal)
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.