K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2

Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
Klasse
A-jeugd BK
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Boukje Heeringa
    • Anne Baukje Zijlstra
    • Annekee Dijkstra
    • Henrieke de Vries
    • Nynke Riemersma
    • Amarens Noordenbos
    • Jitske Kamsma
    • Mannen
    • Jorn Smit
    • Kay Kuiper
    • Jorrit van Gorkum
    • Jelmer Castelein
    • Johannes Brinksma

    Technische staf: Anke Rinsma
    Technische staf: Marjanne Rinsma

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2111809021428062
    2Harich A21216080417712453
    3Deinum A111120605120125-5
    4Lemmer A11112060514110635
    5Joure A1111005061071052
    6Emmeloord A3118040776117-41
    7Kinea A21120101076182-106
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      15:10Lemmer A1Joure A1LEMMERDe Hege Fonnen
      16:35Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Kinea A2GROUDe Twine
      19:15Deinum A1Emmeloord A3MENAAMRoelengahal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      Emmeloord A35 - 3Lemmer A1
      Harich A27 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Joure A114 - 6Deinum A1
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Deinum A17 - 16Harich A2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A215 - 6Joure A1
      Lemmer A123 - 9Kinea A2
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Kinea A210 - 14Deinum A1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A211 - 7Lemmer A1
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Emmeloord A39 - 16Harich A2
      Joure A113 - 3Kinea A2
    5. zaterdag 23 februari 2019
      Kinea A28 - 9Emmeloord A3
    6. zaterdag 09 februari 2019
      Kinea A29 - 26Harich A2
      Deinum A112 - 9Lemmer A1
      Joure A112 - 6Emmeloord A3
    7. zaterdag 02 februari 2019
      Harich A218 - 9Joure A1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A213 - 9Deinum A1
      Emmeloord A38 - 9Kinea A2
    8. zaterdag 26 januari 2019
      Kinea A25 - 23Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Emmeloord A37 - 8Deinum A1
      Joure A19 - 14Lemmer A1
    9. zaterdag 19 januari 2019
      Lemmer A115 - 5Emmeloord A3
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A211 - 10Harich A2
      Deinum A116 - 6Kinea A2
    10. zaterdag 12 januari 2019
      Kinea A23 - 20Lemmer A1
      Harich A217 - 11Deinum A1
      Joure A19 - 6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
    11. zaterdag 05 januari 2019
      Lemmer A116 - 15Harich A2
    12. zaterdag 22 december 2018
      Lemmer A110 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Emmeloord A39 - 6Joure A1
    13. zaterdag 15 december 2018
      Deinum A113 - 10Joure A1
      Emmeloord A32 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Harich A219 - 10Kinea A2
    14. zaterdag 08 december 2018
      Kinea A24 - 11Joure A1
      Harich A211 - 10Lemmer A1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A220 - 4Emmeloord A3
    15. zaterdag 01 december 2018
      Lemmer A114 - 13Deinum A1
      Harich A211 - 12Emmeloord A3
    16. zaterdag 24 november 2018
      Deinum A111 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Joure A18 - 11Harich A2