K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
Klasse
A-jeugd 2e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Silka Schippers
    • Emmy Rijpma
    • Rikst Minnesma
    • Benthe de Jong
    • Luci Lantinga
    • Sterre Spoelstra
    • Mannen
    • Julian Punter
    • Brent de Haan
    • Ype Dijkstra
    • Stijn de Haan
    • Tomas Hofstra

    Technische staf: Alex Kleinhuis
    Technische staf: Harm Smit

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A161206001074859
    2Nic./Hoogkerk A2 61005011046341
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A268040276715
    4SCO/Leonidas A16603037180-9
    5DOS Kampen/Veltman A26402046696-30
    6Harich A16201056689-23
    7VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A160000671114-43
  • Programma
    1. zaterdag 30 oktober 2021
      10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2SCO/Leonidas A1REDUZUMReduzum
      12:30Nic./Hoogkerk A2 VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A1GRONINGENSportpark De Wijert
      12:30Harich A1Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1HARICHHARICH
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 oktober 2021
      VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A110 - 17Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1
      Harich A19 - 13Nic./Hoogkerk A2
      DOS Kampen/Veltman A28 - 12Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
    2. zaterdag 16 oktober 2021
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A215 - 8Harich A1
      Nic./Hoogkerk A2 22 - 8DOS Kampen/Veltman A2
    3. donderdag 14 oktober 2021
      Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A112 - 6SCO/Leonidas A1
    4. zaterdag 09 oktober 2021
      SCO/Leonidas A121 - 12VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A1
      Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A119 - 9Nic./Hoogkerk A2
      Harich A113 - 14DOS Kampen/Veltman A2
    5. zaterdag 02 oktober 2021
      VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A113 - 16Harich A1
      Nic./Hoogkerk A2 17 - 9Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      DOS Kampen/Veltman A26 - 11SCO/Leonidas A1
    6. zaterdag 25 september 2021
      VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A115 - 16Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      SCO/Leonidas A19 - 18Nic./Hoogkerk A2
      Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A126 - 11DOS Kampen/Veltman A2
    7. zaterdag 18 september 2021
      Harich A113 - 15SCO/Leonidas A1
      DOS Kampen/Veltman A219 - 12VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A1
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A25 - 14Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A1
    8. zaterdag 11 september 2021
      VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A19 - 25Nic./Hoogkerk A2
      SCO/Leonidas A19 - 19Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2
      Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A119 - 7Harich A1