K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1
Klasse
A-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Sterre Spoelstra
    • Anika Schippers
    • Berber van der Heide
    • Marije Bodde
    • Jitske Kamsma
    • Mirte Wijnstra
    • Mannen
    • Julian Punter
    • Marco van Vilsteren
    • Johannes Brinksma
    • Melle Fopma

    Technische staf: Arnold Bouwmeester
    Technische staf: Wim van Gorkum

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Drachten/Van der Wiel A1000000000
    2DTS (S) A1000000000
    3Heerenveen A1000000000
    4LDODK/Rinsma Modeplein A2000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1000000000
    6Nic./Hoogkerk A1000000000
    7OKO/BIES A1000000000
    8Ritola A1000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      12:50Nic./Hoogkerk A1Ritola A1GRONINGENEuropapark
      15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Heerenveen A1GROUDe Twine
      15:05Drachten/Van der Wiel A1DTS (S) A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      17:20OKO/BIES A1LDODK/Rinsma Modeplein A2OPENDEDe Veste
    2. zaterdag 30 november 2019
      13:10DTS (S) A1Nic./Hoogkerk A1SURHUISTERVEENSurventohal
      13:30LDODK/Rinsma Modeplein A2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1GORREDIJKKortezwaag
      14:40Heerenveen A1OKO/BIES A1HEERENVEENHoekstra hal
      16:00Ritola A1Drachten/Van der Wiel A1ZUIDLARENDe Zwet
    3. zaterdag 07 december 2019
      15:00Heerenveen A1DTS (S) A1HEERENVEENHoekstra hal
      15:10OKO/BIES A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1OPENDEDe Veste
      15:35Drachten/Van der Wiel A1Nic./Hoogkerk A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:00Ritola A1LDODK/Rinsma Modeplein A2ZUIDLARENDe Zwet
    4. zaterdag 14 december 2019
      12:45Nic./Hoogkerk A1OKO/BIES A1GRONINGENEuropapark
      13:40LDODK/Rinsma Modeplein A2Heerenveen A1GORREDIJKKortezwaag
      15:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Drachten/Van der Wiel A1GROUDe Twine
      15:20DTS (S) A1Ritola A1SURHUISTERVEENSurventohal
    5. zaterdag 11 januari 2020
      15:00Heerenveen A1Nic./Hoogkerk A1HEERENVEENHoekstra hal
      15:25Drachten/Van der Wiel A1LDODK/Rinsma Modeplein A2DRACHTENSNIJ Noord Hal
      15:30OKO/BIES A1DTS (S) A1OPENDEDe Veste
      16:10Ritola A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1ZUIDLARENDe Zwet
    6. zaterdag 18 januari 2020
      11:00LDODK/Rinsma Modeplein A2DTS (S) A1GORREDIJKKortezwaag
      12:00Heerenveen A1Ritola A1HEERENVEENHoekstra hal
      15:10OKO/BIES A1Drachten/Van der Wiel A1OPENDEDe Veste
      16:35Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Nic./Hoogkerk A1GROUDe Twine
    7. zaterdag 25 januari 2020
      12:00DTS (S) A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1SURHUISTERVEENSurventohal
      12:00Nic./Hoogkerk A1LDODK/Rinsma Modeplein A2GRONINGENEuropapark
      15:25Drachten/Van der Wiel A1Heerenveen A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      17:00Ritola A1OKO/BIES A1ZUIDLARENDe Zwet
    8. zaterdag 01 februari 2020
      12:10LDODK/Rinsma Modeplein A2OKO/BIES A1GORREDIJKKortezwaag
      13:45Heerenveen A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1HEERENVEENHoekstra hal
      16:50Ritola A1Nic./Hoogkerk A1ZUIDLARENDe Zwet
      18:40DTS (S) A1Drachten/Van der Wiel A1OPENDEDe Veste
    9. zaterdag 08 februari 2020
      15:10OKO/BIES A1Heerenveen A1OPENDEDe Veste
      15:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1LDODK/Rinsma Modeplein A2GROUDe Twine
      15:25Drachten/Van der Wiel A1Ritola A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      18:15Nic./Hoogkerk A1DTS (S) A1GRONINGENHoogkerk
    10. zaterdag 29 februari 2020
      11:05Nic./Hoogkerk A1Drachten/Van der Wiel A1GRONINGENHoogkerk
      13:35LDODK/Rinsma Modeplein A2Ritola A1GORREDIJKKortezwaag
      15:25Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1OKO/BIES A1GROUDe Twine
      16:30DTS (S) A1Heerenveen A1SURHUISTERVEENSurventohal
    11. zaterdag 07 maart 2020
      12:50Heerenveen A1LDODK/Rinsma Modeplein A2HEERENVEENHoekstra hal
      15:30OKO/BIES A1Nic./Hoogkerk A1OPENDEDe Veste
      15:35Drachten/Van der Wiel A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      17:05Ritola A1DTS (S) A1ZUIDLARENDe Zwet
    12. zaterdag 14 maart 2020
      13:30LDODK/Rinsma Modeplein A2Drachten/Van der Wiel A1GORREDIJKKortezwaag
      15:10DTS (S) A1OKO/BIES A1SURHUISTERVEENSurventohal
      16:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Ritola A1GROUDe Twine
      17:15Nic./Hoogkerk A1Heerenveen A1GRONINGENHoogkerk
    13. zaterdag 21 maart 2020
      10:35Nic./Hoogkerk A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1GRONINGENHoogkerk
      13:00DTS (S) A1LDODK/Rinsma Modeplein A2SURHUISTERVEENSurventohal
      15:20Drachten/Van der Wiel A1OKO/BIES A1DRACHTENSNIJ Noord Hal
      16:15Ritola A1Heerenveen A1ZUIDLARENDe Zwet
    14. zaterdag 28 maart 2020
      12:00LDODK/Rinsma Modeplein A2Nic./Hoogkerk A1GORREDIJKKortezwaag
      15:10OKO/BIES A1Ritola A1OPENDEDe Veste
      15:35Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1DTS (S) A1GROUDe Twine
      19:50Heerenveen A1Drachten/Van der Wiel A1HEERENVEENHoekstra hal
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.