K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1
Klasse
A-jeugd 1e klasse
Locatie veld
Reduzum
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.reduzum@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Sterre Spoelstra
    • Anika Schippers
    • Berber van der Heide
    • Marije Bodde
    • Jitske Kamsma
    • Mirte Wijnstra
    • Mannen
    • Marco van Vilsteren
    • Jorn Smit
    • Johannes Brinksma
    • Melle Fopma

    Technische staf: Arnold Bouwmeester
    Technische staf: Wim van Gorkum

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1LDODK/Rinsma Modeplein A2240200391920
    2Ritola A1240200352015
    3Drachten/Van der Wiel A124020028244
    4CSL A12201012930-1
    5Heerenveen A122010136288
    6AVO A22000022334-11
    7DTS (S) A12000022639-13
    8Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A12000021335-22
  • Programma
    1. zaterdag 21 september 2019
      11:00Ritola A1Heerenveen A1ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      12:30AVO A2DTS (S) A1ASSENSportcomplex Marsdijk
      12:30CSL A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      13:00LDODK/Rinsma Modeplein A2Drachten/Van der Wiel A1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    2. zaterdag 28 september 2019
      11:00Ritola A1CSL A1ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      13:30DTS (S) A1Drachten/Van der Wiel A1SURHUIZUMSportpark Woudlust
      13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1AVO A2REDUZUMReduzum
      17:00LDODK/Rinsma Modeplein A2Heerenveen A1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
    3. zaterdag 05 oktober 2019
      10:55Drachten/Van der Wiel A1Ritola A1DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      12:30Heerenveen A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1HEERENVEENHeerenveen
      12:30AVO A2LDODK/Rinsma Modeplein A2ASSENSportcomplex Marsdijk
      12:30CSL A1DTS (S) A1BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
    4. zaterdag 12 oktober 2019
      10:50Drachten/Van der Wiel A1Heerenveen A1DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      11:00Ritola A1LDODK/Rinsma Modeplein A2ZUIDLARENSportcomplex De Zwet
      12:30CSL A1AVO A2BRITSUMSportcomplex Britsenburgh
      13:30DTS (S) A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1SURHUIZUMSportpark Woudlust
    5. zaterdag 19 oktober 2019
      10:15LDODK/Rinsma Modeplein A2CSL A1GORREDIJKSportpark Kortezwaag
      12:30AVO A2Ritola A1ASSENSportcomplex Marsdijk
      12:30Heerenveen A1DTS (S) A1HEERENVEENHeerenveen
      13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Drachten/Van der Wiel A1REDUZUMReduzum
    6. zaterdag 26 oktober 2019
      10:45Drachten/Van der Wiel A1AVO A2DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      12:30Heerenveen A1CSL A1HEERENVEENHeerenveen
      13:30DTS (S) A1LDODK/Rinsma Modeplein A2SURHUIZUMSportpark Woudlust
      13:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Ritola A1REDUZUMReduzum
  • Uitslagen
    1. zaterdag 14 september 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A16 - 16LDODK/Rinsma Modeplein A2
      DTS (S) A113 - 16Ritola A1
      Heerenveen A120 - 11AVO A2
      Drachten/Van der Wiel A114 - 12CSL A1
    2. zaterdag 07 september 2019
      LDODK/Rinsma Modeplein A223 - 13DTS (S) A1
      CSL A117 - 16Heerenveen A1
      AVO A212 - 14Drachten/Van der Wiel A1
      Ritola A119 - 7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1