K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6
Klasse
Reserve 4e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Louise van Essen
    • Pietie de Vries
    • Hendrika Steerenberg
    • Irene Atema
    • Jildou Bouma
    • Froukje Roodbergen
    • Vera Delgrosso
    • Wiesje van der Velde
    • Mannen
    • Ranil Korf
    • Frans van Vilsteren
    • Jelco van Vleeren
    • Peter Tolsma
    • Wim van Gorkum
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1CSL 5120100271512
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6120100221012
    3DTL 2000000000
    4De Pein 2000000000
    5Oerterp/VKC 2000000000
    6Westergo 21000011527-12
    7Heerenveen 41000011022-12
  • Programma
    1. zaterdag 04 december 2021
      16:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6De Pein 2GROUDe Twine
      18:00Westergo 2Oerterp/VKC 2BOLSWARDDe Middelzee
      18:30DTL 2Heerenveen 4HOLWERDDe Ynset
    2. zaterdag 11 december 2021
      17:45Westergo 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6BOLSWARDDe Middelzee
      18:15Oerterp/VKC 2CSL 5URETERPDe Wier
      19:30Heerenveen 4De Pein 2HEERENVEENHoekstra hal
    3. zaterdag 18 december 2021
      11:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6DTL 2AKKRUMUtingeradeelhal
      15:30De Pein 2Oerterp/VKC 2HOUTIGEHAGEDûnoard
      17:20CSL 5Heerenveen 4STIENSIt Gryn
    4. zaterdag 15 januari 2022
      16:45Westergo 2De Pein 2BOLSWARDDe Middelzee
      18:15Oerterp/VKC 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6URETERPDe Wier
      19:00DTL 2CSL 5HOLWERDDe Ynset
    5. zaterdag 22 januari 2022
      18:20De Pein 2CSL 5HOUTIGEHAGEDûnoard
      18:30DTL 2Westergo 2HOLWERDDe Ynset
      19:50Heerenveen 4Oerterp/VKC 2HEERENVEENHoekstra hal
    6. zaterdag 29 januari 2022
      14:30CSL 5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6STIENSIt Gryn
      18:15Oerterp/VKC 2DTL 2URETERPDe Wier
      18:40Westergo 2Heerenveen 4BOLSWARDDe Middelzee
    7. zaterdag 05 februari 2022
      16:45Westergo 2CSL 5BOLSWARDDe Middelzee
      18:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6Heerenveen 4GROUDe Twine
      18:30DTL 2De Pein 2HOLWERDDe Ynset
    8. zaterdag 12 februari 2022
      17:50De Pein 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6HOUTIGEHAGEDûnoard
      18:15Oerterp/VKC 2Westergo 2URETERPDe Wier
      18:20Heerenveen 4DTL 2HEERENVEENHoekstra hal
    9. zaterdag 05 maart 2022
      13:30CSL 5Oerterp/VKC 2STIENSIt Gryn
      18:20De Pein 2Heerenveen 4HOUTIGEHAGEDûnoard
      18:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6Westergo 2GROUDe Twine
    10. zaterdag 12 maart 2022
      13:00DTL 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6HOLWERDDe Ynset
      18:15Oerterp/VKC 2De Pein 2URETERPDe Wier
      20:20Heerenveen 4CSL 5HEERENVEENHoekstra hal
    11. zaterdag 19 maart 2022
      14:20CSL 5DTL 2STIENSIt Gryn
      15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6Oerterp/VKC 2GROUDe Twine
      18:20De Pein 2Westergo 2HOUTIGEHAGEDûnoard
    12. zaterdag 26 maart 2022
      12:40CSL 5De Pein 2STIENSIt Gryn
      18:15Oerterp/VKC 2Heerenveen 4URETERPDe Wier
      18:40Westergo 2DTL 2BOLSWARDDe Middelzee
    13. zaterdag 02 april 2022
      16:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6CSL 5GROUDe Twine
      18:30DTL 2Oerterp/VKC 2HOLWERDDe Ynset
      19:30Heerenveen 4Westergo 2HEERENVEENHoekstra hal
  • Uitslagen
    1. zaterdag 27 november 2021
      Heerenveen 410 - 22Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6
      De Pein 2DTL 2
      CSL 527 - 15Westergo 2