K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5
Klasse
Reserve 3e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Irene Atema
    • Froukje Roodbergen
    • Vera Delgrosso
    • Froukje Castelein
    • Anneke Bruggen
    • Lenie Braks
    • Mannen
    • Jelco van Vleeren
    • Willem Fopma
    • Arnold Bouwmeester
    • Wiebe Boonstra
    • Wilco de Boer
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Harich 3000000000
    2De Hoeve/Due Amici Fitness 3000000000
    3Invicta/Frigro 3000000000
    4Lemmer 2000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5000000000
    6De Parabool 3000000000
    7Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3000000000
    8ROG 3000000000
  • Programma
    1. zaterdag 23 november 2019
      14:10Lemmer 2Invicta/Frigro 3LEMMERDe Hege Fonnen
      16:45ROG 3De Parabool 3GRONINGENBeyum
      17:00Harich 3Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3BALKDe Trime
      17:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5De Hoeve/Due Amici Fitness 3GROUDe Twine
    2. zaterdag 30 november 2019
      13:45De Parabool 3Harich 3GRONINGENACLO/Paddepoel
      15:20Invicta/Frigro 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5KOLLUMVan der Bijhal
      17:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3Lemmer 2NOORDWOLDE FRDe Duker
      18:00Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3ROG 3HURDEGARYPDe Hege Fiif
    3. zaterdag 07 december 2019
      14:35ROG 3Harich 3GRONINGENBeyum
      15:10Lemmer 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5LEMMERDe Hege Fonnen
      17:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3De Parabool 3NOORDWOLDE FRDe Duker
      20:50Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3Invicta/Frigro 3HURDEGARYPDe Hege Fiif
    4. zaterdag 14 december 2019
      13:30De Parabool 3Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3GRONINGENACLO/Paddepoel
      16:00Harich 3Lemmer 2BALKDe Trime
      17:45Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5ROG 3GROUDe Twine
      17:50Invicta/Frigro 3De Hoeve/Due Amici Fitness 3KOLLUMVan der Bijhal
    5. zaterdag 11 januari 2020
      14:20ROG 3Invicta/Frigro 3GRONINGENBeyum
      15:10Lemmer 2De Parabool 3LEMMERDe Hege Fonnen
      18:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3Harich 3NOORDWOLDE FRDe Duker
      20:20Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5DRACHTENDe Drait
    6. zaterdag 18 januari 2020
      16:30Invicta/Frigro 3De Parabool 3KOLLUMVan der Bijhal
      17:50Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Harich 3GROUDe Twine
      18:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3NOORDWOLDE FRDe Duker
      19:30Lemmer 2ROG 3LEMMERDe Hege Fonnen
    7. zaterdag 25 januari 2020
      12:55Harich 3Invicta/Frigro 3BALKDe Trime
      14:35ROG 3De Hoeve/Due Amici Fitness 3GRONINGENLewenborg
      15:00De Parabool 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5GRONINGENACLO/Paddepoel
      20:50Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3Lemmer 2HURDEGARYPDe Hege Fiif
    8. zaterdag 01 februari 2020
      13:30De Parabool 3ROG 3GRONINGENACLO/Paddepoel
      15:35Invicta/Frigro 3Lemmer 2KOLLUMVan der Bijhal
      17:55Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3Harich 3HURDEGARYPDe Hege Fiif
      18:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5NOORDWOLDE FRDe Duker
    9. zaterdag 08 februari 2020
      13:05Harich 3De Parabool 3BALKDe Trime
      15:10Lemmer 2De Hoeve/Due Amici Fitness 3LEMMERDe Hege Fonnen
      17:05ROG 3Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3GRONINGENLewenborg
      17:50Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Invicta/Frigro 3GROUDe Twine
    10. zaterdag 29 februari 2020
      10:20De Parabool 3De Hoeve/Due Amici Fitness 3GRONINGENACLO/Paddepoel
      13:05Harich 3ROG 3BALKDe Trime
      13:50Invicta/Frigro 3Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3KOLLUMVan der Bijhal
      17:55Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Lemmer 2GROUDe Twine
    11. zaterdag 07 maart 2020
      15:10Lemmer 2Harich 3LEMMERDe Hege Fonnen
      16:45ROG 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5GRONINGENBeyum
      17:05De Hoeve/Due Amici Fitness 3Invicta/Frigro 3NOORDWOLDE FRDe Duker
      20:30Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3De Parabool 3HURDEGARYPDe Hege Fiif
    12. zaterdag 14 maart 2020
      12:50Harich 3De Hoeve/Due Amici Fitness 3BALKDe Trime
      13:30De Parabool 3Lemmer 2GRONINGENACLO/Paddepoel
      16:40Invicta/Frigro 3ROG 3KOLLUMVan der Bijhal
      18:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3GROUDe Twine
    13. zaterdag 21 maart 2020
      10:00De Parabool 3Invicta/Frigro 3GRONINGENACLO/Paddepoel
      12:40Harich 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5BALKDe Trime
      16:45ROG 3Lemmer 2GRONINGENBeyum
      20:30Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3De Hoeve/Due Amici Fitness 3HURDEGARYPDe Hege Fiif
    14. zaterdag 28 maart 2020
      14:10Lemmer 2Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3LEMMERDe Hege Fonnen
      15:50Invicta/Frigro 3Harich 3KOLLUMVan der Bijhal
      16:50Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5De Parabool 3GROUDe Twine
      17:20De Hoeve/Due Amici Fitness 3ROG 3NOORDWOLDE FRDe Duker
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.